Detská strava babylove

Detská strava babylove ocení každá mamička, keďže neobsahuje žiadne dochucovadlá, pridanú soľ ani cukor.

babylove detský čaj - je skvelou voľbou pre doplnenie tekutín vašich najmenších. Je z prírodných, extra jemných surovín v bio kvalite z ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje jablká, šípky, červenú repu, mrkvu či čučoriedky, ktoré mu dodávajú vynikajúcu chuť. Je vhodný pre dieťa od ukončeného 4. mesiaca veku.

babylove jahodové čipsy - sú skvelou pochúťkou pre malých i veľkých. Mrazom sušené jahodové čipsy majú lahodne chrumkavú chuť v 100 % bio kvalite. Sú vhodné pre deti od 4. rokov.

babylove ovocná kapsička - je vhodná pre dieťa od 1. roka. Ovocný príkrm z jablkového, mangového a banánového pyré s mrkvou je ideálny ako pochúťka na desiatu, olovrant či ako sladký dezert po hlavnom jedle.

babylove ovocná tyčinka - je ideálnou pochúťkou pre vaše deti kedykoľvek počas dňa. Je vyrobená zo starostlivo vyberaných ovocných plodov v bio kvalite ako jablko, banán, hruška a arónia, ktoré jej dodávajú svoju sladkú ovocnú chuť. Vhodná pre deti od 1. roka.

babylove repkový olej - je vhodný pre deti už od ukončeného štvrtého mesiaca. Je ideálny ako prísada pri príprave dojčenských príkrmov. Obsahuje cenné omega-3-mastné kyseliny a je vyrobený zo 100 % ekologického poľnohospodárstva v bio kvalite.

Detská strava babylove

babylove 100 % bio jablková šťava – vhodná pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca veku.

babylove obilná kaša – nemliečna obilná kaša z 3 druhov zŕn určená na osobitné výživové účely na výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 5. mesiaca veku.

babylove ovocný príkrm – ovocný príkrm z hrušiek a sliviek vhodný pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca veku.

babylove neperlivý nápoj, 330 ml - osviežujúci nápoj z neperlivej minerálnej vody a ovocných štiav z koncentrátov. Všetky prísady v nápoji sú v bio kvalite z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Hodnotenia a skúsenosti s detskou stravou babylove

Máš skúsenosť s detskou stravou babylove?
renca1992  26. aug 2021

Ovocné kapsičky a čaj

Iné značky už nekupujem! Po neustálom končení kapsičiek od iných výrobcov v koši som myslela, že do dcéry ovocie nedostanem, ani domáce mi nechce. :-( No Babylove ma zachránilo, ochutnala som aj ja a kapsičky sú naozaj chutné a najviac ma teší zloženie. Čaj je tiež výborný. Od tejto značky som vlastne ešte nič zlé nekúpila. Myslím že výborný pomer ceny a kvality.
lulliky1  18. aug 2021

Detský nápoj a kapsička

Skvelá výbava vhodná na výlet.
  • Výborná chuť
  • Skvelá veľkosť
  • Pekný obal
8domcatko888  15. aug 2021

Babylove kapsička

Babylove kapsička ako od babičky. 😉 Berieme všade.
  • Balenie
  • Trošku riedka a drobcovi vždy tečie
8domcatko888  15. aug 2021

Ovocný napoj pre deti

Ovocný nápoj pre deti.
  • Bez pridaného cukru
  • Deťom chutil
  • Osviežujúci
  • Fľaša tiekla
sisi208  15. aug 2021

Babylove neperlivý 330ml nápoj z neperlivej minerálnej vody a ovocných štiav z koncentrátov

Synovi chutil.
  • chutný
  • bez pridaného cukru
  • BIO kvalita
  • malé balenie
sisi208  15. aug 2021

Babylove kapsička

Kapsička bola zmesou jablkového, jahodového a čučoriedkového pyré.
  • chutná
  • od 1 roka
semodka  14. aug 2021

Maškrty

Nápoj aj kapsička zmizli tak rýchlo, až som nestihla ochutnať. A to pri deťoch svedčí len o jednom - sú výborné.
  • skvelá cena
  • skvelá chuť
  • fajn zloženie
  • treba spraviť väčšie balenia aby ostalo aj rodičom :D
zuzulik75  12. aug 2021

Ovocný nápoj pre deti

Synovi veľmi chutil teda a vypil ho hneď, takže som nemala možnosť ho ochutnať aj ja. :)
  • Šikovný
  • Lacný
zuzulik75  12. aug 2021

Kapsička babylove

Okoštovala naša malá Viktória, švagrova dcérka, a vraj chutilo. :)
  • Šikovné na cesty
babls5  9. aug 2021

Zdravá svačinka

Ohúri svojou chuťou a zložením bez pridaných cukrov a zbytočných konzervantov.
  • chuť
  • konzistencia
  • zloženie
  • žiadne
anjelik9993  3. aug 2021

Babylove ovocná kapsička a babylove neperlivý nápoj, 330 ml

Naše baby takéto kapsičky majú veľmi rady, kupujeme ich na cesty alebo aj len tak na doma na desiatu.
Neperlivý nápoj im tiež chutil, nezvykneme ho kupovať, najviac pijú čistú vodu.
  • - balenie - fľaša je využiteľná viackrát
  • - chuť
  • - bez zbytočného cukru navyše