DmBio Maliny v horkej čokoláde, 50 g

DmBio maliny v horkej čokoláde, 50 g potešia jazýčky kvalitnými surovinami v najlepšej bio kvalite za použitia kakaa z certifikovaného poľnohospodárstva Fairtrade. Sušené maliny sú obalené v sladkej horkej čokoláde a poskytujú intenzívnu chuťovú explóziu. Vegánske občerstvenie sa navyše výborne hodí na prestávky medzi jedlami alebo na cesty a výlety s deťmi.

Kde kúpim dmBio Maliny v horkej čokoláde, 50 g

Hodnotenia a skúsenosti s dmBio Malinami v horkej čokoláde, 50 g

Máš skúsenosť s dmBio Malinami v horkej čokoláde, 50 g?
tinibini  23. feb 2023

Úžasné

Tieto maliny sú mega chutné, aj čokoláda na nich je super. Len škoda, že to balenie je také malé, lebo sa to zjedlo tak rýchlo, že som to ani odfotiť nestihla.
  • Úžasná chuť
  • Veľmi rýchlo sa míňa 🙁
matka1984  16. feb 2023

Zdravé mlsanie

Tieto maliny sú praktická mlska do auta, na desiatu, na túry. Lyofilyzované ovocie si zachováva množstvo vitamínov. V kombinácii s čokoládou je to zdravá sladkosť. Ja však ako nemilovnik horkej čokolády, by som privítala mliečnu alebo bielu čokoládu 😄.
  • Praktické malé balenie
  • Super na desiatu, do auta, na túry
  • Zdravá sladkosť
  • Privítala by som maliny v bielej alebo mliečnej čokoláde😉
tratatundra  13. feb 2023

Dokonalý snack

Vždy po ruke v kabelke na rýchle zahnatie hladu. Mňam! Trochu malé balenie, ale neskutočne žravé, takže aj dobre. 😂 Dalo by sa ich zjesť nekonečne veľa. Kombinácia nakyslastej chuti malín a nasladlej čokolády je 🔝. Pochutnali sme si dospelí aj deti.
  • Skvelá chuť.
  • Bio kvalita.
  • Vždy po ruke.
tetaandulkova  12. feb 2023

Maliny v čokoláde

Láska na prvé ochutnanie 🥰, len škoda, že je to tak malé balenie...ale chuť výborná. Kyslosť lyofylizovanyých malín doplnená horkou čokoladou, mňam. V balení pár kúskov od najmenších po najväčšie :)
  • Malé balenie
8domcatko888  11. feb 2023

Malinky

Boli troška kyslejšie ale v kombinacii s horkou čokoládou mali výbornú chuť. Balenie bolo dostačujúce. Určite budeme kupovať.
  • Výborná chuť
  • Super zloženie
  • Malé balenie
hajanka  10. feb 2023

Super mašrtka

Balenie akurát do ruky na rýchle ale pohodlné mlsanie bez výčitiek, určite kúpim.
  • Chrumkavé
  • Chutné
janasofi  6. feb 2023

Malá zdravá dobrota

DmBio maliny v horkej čokoláde, som si najskôr pribalila do fitness centra. Nakoniec som si vychutnala maškrtu až doma v pohodlí ako doplnenie hodnôt, keďže zloženie v bio kvalite sa výborne hodilo na prestávku bez výčitiek.
  • Zloženie BIO kvalita
  • Množstvo čokolády
  • Chutná kombinácia horká čokoláda a kyslé maliny
  • Balenie pre malé zhrešenie
misinka0611  6. feb 2023

Chutný snack na výlety pre deti aj dospelých

Na týchto mrazom sušených malinách v horkej čokoláde sme si všetci členovia domácnosti veľmi pochutili a mala som čo robiť aby mi niečo ostalo 🙂.

Maliny sú kyselkavejšie, čo vôbec nevadí, priam naopak, v kombinácii s horkou čokoládou majú výbornú chuť. V balíku sa striedajú menšie kúsky s väčšími. Plusom je, že maliny sú obalené v slušnom množstve čokolády, takže sa na nej nešetrilo, ako to už býva vo zvyku u niektorých výrobcoch.

Takéto balenie je vhodné na výlety, do kabelky ak má človek chuť na niečo chutné, sladké ale nechce zhrešiť. Za mňa vzhľadom na použité ingrediencie vhodné aj pre deti v primeranom množstve 🙂.
  • - kombinácia kyslejších malín s horkou čokoládou
  • - slušné množstvo čokolády v ktorom sú obalené maliny
  • - použitá čokoláda je v BIO kvalite
inguska3  6. feb 2023

Jednoducho úžasné

Výborná chuť, lahodná. Chutili aj synovi.
  • Neskutočná chuť
  • Malé balenie 😉
tweetinka.co  29. jan 2023

Vyvážená chuť

Ako prvé sa u nás doma testovali tieto úžasné guličky. Zložením sú veľmi fajn. Úžasná kombinácia horkej čokolády s jemnou sviežou malinou. Kvalitná horká čokoláda, chrumkavé lyofilizovane maliny. Skvelá pochúťka na výletíky, túričky. Aj pre deti a aj dospelých 👌👌👌
  • Akurát balenie (pre 1 osobu)
  • Kvalitná čokoláda
  • Svieže lyofilizovane maliny
  • Úžasná kombinácia chutí
  • Skvelý snack
dexana  23. jan 2023

Zdravé a sladké

Veľmi dobrá a zdravá desiata. Výborné to je aj na výlet. Zmestí sa to do ruksaku a vždy sú po ruke keď treba 😄
  • Rýchlo zaženie chuť na sladké
  • Zdravé mlsanie
  • Veľmi malé balenie 😄
evi5888  10. jan 2023

Skvelá pochúťka pre milovníkov čoko

U nás doma všetci trpíme nerestťou zvanou láska k čokoláde- hlavne naši chlapci 🫣
Toto je vynikajúci spôsob ako do nich spolu s čoko dostanem aj inú zložku a chuti im to , že sa oblizujú až za ušami.
  • Typ čoko
  • Malé balenie 🤣