DmBio Salsa Dip, 215 ml

Preneste si mexické chute do svojej kuchyne! Salsa dip vás presvedčí prísadami z ekologického poľnohospodárstva, ktoré sú navyše úplne vegánske. Omáčka s pikantnou chuťou a korenistým nádychom chutí výborne teplá aj studená. Salsa je tiež ideálna na zjemnenie wrapov, zeleninových jedál alebo ako grilovacia omáčka.

Kde kúpim dmBio Salsa Dip, 215 ml

Hodnotenia a skúsenosti s dmBio Salsa Dipom, 215 ml

Máš skúsenosť s dmBio Salsa Dipom, 215 ml?
tinibini  23. feb 2023

Chutné

Je to chutný dip, ale reálnu štipľavosť od neho určite nečakajte 😀 Jedli sme ich tortillami, je to super kombo. Dip obsahuje aj kúsky papriky, cenovo je porovnateľný s dipmi iných reťazcov, ale za to má oveľa lepšie zloženie.
Tip na záver: dip je oveľa chutnejší keď je aspoň hodinu v chladničke
  • Trochu štipe
  • Dobrá chuť
  • Dobré zloženie
  • Cenovo dostupné
ajush5  12. feb 2023

Salsa na všetko

Keďže syn miluje pikantné jedlá, salsa putovala najskôr to grilovaných toustov. Kúsky zeleniny im dodali šťavnatosť. Skvelá bola aj len tak s Tortila čipsami, no aj v omáčke na cestoviny.
  • Široké využitie na teplo aj studeno
  • Kúsky zeleniny
  • Príjemná pikantnosť
  • Konzistencia
tinusiatko  12. feb 2023

Salsa DiP-láska môjho syna aj moja

Tak toto naozaj prekvapilo. Jasné, že časť padla za obeť pri úvodnom testovaní tortyl, ale... čerstvosť zeleniny a jemná pikantnosť boli okamžitá láska pre mňa aj synčeka, ktorý pikantné miluje. Toto nie len omáčka k tortille, či snacku. Viete z nej vykúzliť obed, ktorý bude chutiť všetkým, ktorých neodradí pikantnosť.
  • skvelá chuť
  • super balenie
  • expres rýchla omáčka na cestoviny
tweetinka.co  10. feb 2023

Univerzálna omáčka

Salsa dip sa dá využiť aj na studeno, aj na varenie. Dip sme ochutnali s tortilami. Príjemne pikantné, konzistencia úplne vyhovujúca, príjemne krémová, s kúskami zeleniny. Použila som ju aj do cieľového gulášu, ako zahusťovadlo a pre pikantnosť 👌👌👌. Tento dip, omáčka má u nás stále využitie. Výborné a rýchle, aj na cestoviny.
  • Trvanlivosť
  • Veľkosť balenia ideálna pre rodinu
  • Príjemná mierne pikantná chuť
  • Konzistencia
8domcatko888  10. feb 2023

Salsa dip

Za nás výborná chuť, troška pikantnejšia, ale nám nevadilo. Použili sme k tortillám, ale aj ako omáčku k ryži.
  • Výborná chuť
  • Super balenie
hajanka  10. feb 2023

Pálivý

Môj najstarší syn si prišiel na svoje, on má rád chilly a pikantné.
  • Chuť a konzistencia
tetaandulkova  9. feb 2023

Salsa dip

Vhodná kombinácia napríklad k tortillám, za mňa osobne dosť pikantné, ale tak to neberiem ako vadu, lebo ja na pikantné nie som vôbec, mužovi chutila 🙂
misinka0611  6. feb 2023

Omáčka na mnoho využití

Omáčky rôzneho druhu mám doma rada. Je to taká rýchlovka, keď potrebujete rýchlo navariť.

Tejto SALSA omáčke DM Bio, dávam plus za kúsky ktoré obsahuje, nie je riedka a má všestranné využitie. Hodí sa na cestoviny alebo ako dip k tortilla čipsom pri pozeraní napr. filmu. Zo začiatku som sa ale obávala jej pikantnosti, keďže na štipľavé a pikantné jedlá nie som. Napriek tomu bola omáčka ( aspoň pre mňa ) v tomto ohľade znesiteľná a nemala som ju problém skonzumovať vo wrape, ktorý som si pripravila na večeru 🙂.
  • - kúsky v omáčke
  • - všestranné využitie či už v teplej alebo v studenej kuchyni
  • - príjemne dochutená
  • - pikantná ( toto mínus je ale len preto, že ja osobne nemám rada pikantné jedlá, inému to vadiť nemusí )