Fisher-Price Hovoriaci psík

Zoznámte sa s prvým najlepším kamarátom vášho bábätka! Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude vždy jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a oveľa viac! Psíkove srdiečko dokonca farebne bliká do rytmu hudby! Pretože sa každé dieťa vyvíja inak rýchlo, podporuje hračka technológiu Smart Stages, vďaka ktorej môžete zvoliť takú úroveň učenia, ktorá je pre vaše dieťatko aktuálne najvhodnejšia. Vybrať môžete medzi tromi hernými úrovňami. Všetky ponúkajú pestrý výber pesničiek, zvukov a krátkych viet.

Prečítajte si, ako dopadlo testovanie mamičkami z Modrého koníka:

Hodnotenia a skúsenosti s Fisher-Price psíkom

Máš skúsenosť s Fisher-Price psíkom?
nene_mamina  19. dec 2022

Hrazdička, knižka, psík, vláčik

Mali sme viac hračiek z Fischer Price. Najskôr hrazdičku, potom pribudla knižka a vláčik a zakrátko psík. So všetkými sme si so synom užili zábavu. Najviac si obľúbil psíka, ktorý mu vydržal najdlhšie. Teraz bude mať sestričku. Verím že rovnakú zábavu si užije aj ona.
  • Ľahké čistenie
  • Sýte farby
  • Vydržia dlho
  • Vyžšia cena
  • Novšie modely hračiek pôsobia gíčovo
valeria198655  18. dec 2022

Hovoriaci psík

Synček,sa pomocou psíka naučil kde má ucho,labku... Veľmi rád počúva aj keď psík spieva, veľmi rád sa s ním hrá
20eileen20  20. okt 2022

Hračka pre dievčatá aj chlapcov

Hovoriaceho psíka využili obe moje dcérky a ešte stále ho mame a stále funguje. Mame veľa hraciek od fisher Price... Ovládač, mobil, hryzatka, hudobny panel aj stolík a so všetkými max spokojnosť, hlavne dcérky ocenili.. :-)
  • Náučné
  • Hudobne
  • Kvalitné
iva_j  19. okt 2022

Úžasná hračka ktorá "prežila" hru detí bez ujmy

Hovoriaceho psíka máme "doma" už roky, mali ho kamoškine deti a teraz ho má moja malá, všetko ju baví chvíľku ale psík zo všetkého čo máme doma zatiaľ najdlhšie, mojká sa s ním, počíta s ním, spieva, popisuje farby, časti tela,.... je naozaj maximálne využitý (aj namiesto bábiky v kočíku), robí nám spoločnosť na cestách autom (namiesto detských cd :D ). Za mňa naozaj top hračka využívaná od cca 9 mesiacov (malá má teraz 2,5 roka).
blbovina  7. sep 2022

Hračky

Tieto hračky sú úžasné, cibuz pre malé detičky, či staršich.
Deti záujmu a rozvíjajú ich motoriku, myseľ.
Keď boli chlapci maličkí, zbožňovali sme zvukové hračky, teraz už siahame po hračkách pre väčších, no keďže sú traja a rozpočet nepustí...je to niekedy ťažké.
malicka1986  6. sep 2022

Najlepsi hovoriaci psik

Pre nasho 7m drobca,najlepsia hracka.Mame ho uz 12r a stale hraje:)odporucam vsetkymi 10timi
  • Nauci pocitat,abecedu
  • Ziadne
edien  26. júl 2022

Roztomilá hračka pre každé dieta

Darovala som ho neteri, ani sa od neho nepohla na prekvapenie všetkých. Myslím,že táto hračka zabaví a poteší každé dieťa.
fliacik  26. júl 2022

Najlepšia hračka

Pri starších deťoch som psíka nemala, pokladala som ho za zbytočný lapač prachu. Najmladší synček ho dostal, keď mal 6 mesiacov, teraz má rok a nepohne sa bez neho. Odkedy ho dokáže sám ovládať, je o zábavu postarané. Aktuálne sme na dovolenke a psík cestoval s nami. Milá, mäkká hračka so svetelnými efektami a príjemnými melódiami. Odporúčame :-)
xxxena  6. jún 2022

Veľmi dobrá

Oba naše dievčatá psíka milujú dodnes. Máme ho v angličtine,a si s ním spievajú pesničky a tancujú. Psík má už cca 12rokov. Naše dievčatá ho podelili po bratrancovi. Stále je ako nový,Len mu baterky menime.😊
  • Náučný
matakai  29. máj 2022

Výborná kvalita

Fisher price hovoriaceho psika dostal náš syn keď bol bábätko a stále ho rád počúval, teraz má jeden rok a 9 mesiacov a stále si ho rád zapne a spieva si s ním, je to super hračka a dobrý kamarát 😉
  • Pekné pesničky
  • Super kamarát
  • Náučná hračka
jana179  27. máj 2022

Hovoriaci psík

Pre moje tri deti veľmi dobrá kúpa. Starší opakuje a spieva. Mladšie deti zase tancujú a všetci sa spolu radujú 😊😊
  • Psík je mäkký
  • Po slovensky
  • Hrá riekanky, ktoré sa deťom určite zapáčia
  • Pre nás rodičou je prednosťou určite regulácia hlasitosti 😂
  • Pre nás žiadne
beababy  26. máj 2022

Zábavné učenie

Perfektná hračka. Máme už niekoľko rokov a zaujala všetky moje deti od narodenia až po cca 4 roky sa s tym vždy vedeli zabaviť.
  • chytľave melódie
  • kvalitná hračka - prežila xy pádov
  • pekný dizajn
  • žiadne
lenuska852  26. máj 2022

Náš najobľúbenejší

Psíka sme dostali keď mala dcérka 6m od Ježiška, je to jej najlepší partak ktorý snou musí ísť aj do obchodu,lebo bude doma plakať 🙂nikomu ho nepozicia, a keď ho nevidí hneď ho hlada.bude mat 3r a myslím ze ešte dlho bude nás najlepší kamos
  • Veľa detí si ho obľúbilo
simon7  26. máj 2022

Obľúbená hračka

Ďalšia zo série našich obľúbených hračiek Fisher-Price. Deti ho dlho milovali, naučili sa nové pesničky, opakovali slová. Je mäkký, čiže s ním aj spali a napriek tomu, že ho máme dlho stále vyzerá ako nový ☺️
  • Slovenský jazyk
  • Krátke pesničky
  • Hravé učenie
  • Mäkký ako plyšák
jojka92  26. máj 2022

Hovoriaci psík

Moja dcérka aj synček sa s ním veľa hrajú a dokonca keď príde neterka hneď k nemu beží je to rodinná naj hračka 🙂
adulienka8  26. máj 2022

Hovoriaci psík

Fisher price-hovoriaci psík je veľmi milá hračka a upúta pozornosť dieťaťa zvukom aj podsvietením, je tam množstvo detských pesničiek,čo sa mi veľmi páči a tiež pomôže dieťaťu naučiť sa nové slová formou hry a navyše sa môže aj pohrať so psíkom. Materiál je mäkkučký a jemný.😊
cickamon  25. máj 2022

Super hračka pre najmenších

Máme dvoch a fungujú u nás už roky, najprv ako motorická hračka, neskor na učenie farieb, abecedy, pesničiek a niekdy aj ako klasicky plyšový kamarát na hranie...super spoločník pre každé dieťatko
jajinka17  25. máj 2022

Odporúčam

Hovoriaci psík zabavil u nás všetky deti ktoré sa s ním hrali. Taktiež Fisher price darček.. hot wheels zase u môjho syna..mini sme kupovali na tony 🤭. Máme aj autodráhu
veľkú a to sa jazdí..
mima3641  25. máj 2022

Fisher price hovoriaci psík

Veľmi jednoduché ovládanie a manipulácia s hračkou. Náš Oliverko dostal hračku na svoj prvý rok a dokázal ju ovládať sám. Hračka je veľmi edukatívna, naučí sa kde sú ušká, srdiečko, nôžky, farby, abecedu a pesničky. Hračka je ľahká, milá na túlenie, vhodná aj na spanie. Určite by som ju odporúčala zakúpiť pre každé malé dieťa. Dievčatko - psík pre dievčatká a v ponuke je možné zakúpiť aj psíka pre chlapcov. Hračka má dlhú životnosť a keďže sa mu narodila teraz vo februári sestrička psík bude jej a verím že aj ona sa snou zahrá tak ako jej starší brat 😉
lae20  25. máj 2022

Najlepšia hráčka na dlhšie obdobie

Pri oboch deťoch sme ho využili na Max. Maximálna spokojnosť