Hryzadielko CURAPROX BABY

Prvý zúbok sa prerezal a bolelo to. Čo teraz? Pred tým, ako siahnete po mastičke proti bolesti, dajte vášmu bábätku hryzadielko CURAPROX BABY. Hryzením doň sa prekrvujú ďasienka, čo uľahčuje prerezávanie a uľavuje od bolesti.

Hryzadielko CURAPROX BABY

Hryzadielko CURAPROX BABY s prípravnou zubnou kefkou a hrkálkou zmierňuje nepohodu počas prerezávania zúbkov aj bez použitia analgetík. Okrem toho jeho dotykové, optické a akustické stimulačné vlastnosti podporujú vývoj prirodzenej zvedavosti dieťaťa už od druhého mesiaca. Masážna a prípravná zubná kefka pripravuje bábätká na nadväzujúcu zubnú kefku Curaprox Baby. Vyvinula Univerzita v Berne v spolupráci s Dr. med. dent. Nadia-Marinou Kellerhoffovou.

Vlastnosti

• Hryzadielko je pre vaše dieťatko hračka, ktorá ho hravou formou pripravuje na prvé čistenie zúbkov. Prípravná zubná kefka masíruje ich ďasná a vytvára návyk na čistenie zubov.
  • Je to viac ako len hryzadielko. Je to hrkálka, ktorá cez rôzne povrchy prebúdza zmysly a rozvíja senzorické a motorické schopnosti. Hrkálka s farebnými guličkami zapája hmat, cit, zrak a sluch - rôzne povrchy v rôznych stupňoch tvrdost.

Hodnotenia a skúsenosti s hryzadielkom CURAPROX BABY

Máš skúsenosť s hryzadielkom CURAPROX BABY?
petra_szsz  9. máj 2022

Topka hryzadielko

Tento produkt je taký krásny a moderný, že ho nosíme na obdiv všade so sebou 😉 Jednak je to skvelá zubná pomôcka a jednak hračka pre správny psychomotorický vývoj 👌🏻 Jednoducho topka❣️
  • tvar
  • motivačné prvky
  • kvalitný materiál
janka1903  8. máj 2022

TOP hryzadielko

Už dávnejšie som ho niekde zazrela, ale ma odrádzala cena. Náhodou som sa zapojila do súťaže o testovanie a na moje veľké prekvapenie nás vybrali 😊 Máme 3 deti a dovolím si povedať, že toto je najlepšie hryzadielko, aké sme mali. Našej slečne padlo okamžite do rúčky, stále naháňa veselé guľôčky a nejdeme bez neho nikam. Je ľahúčke, z príjemného materiálu, má rôzne masážne prvky a navyše plní aj funkciu hrkálky. Je veľmi ťažké kúpiť malú ľahkú hrkálku s tak jemným zvukom. Podľa mňa by ho malo mať každé bábätko, pretože je dokonalé a ja ho budem určite odporúčať ďalej.
  • Príjemný materiál
  • Pekná farba
  • Masážny povrch
  • Prvá kefka na zúbky
  • Skvelá hrkálka
  • Vyššia cena
  • Skôr odporúčanie, možno by som dala k tej jemnej farbe nejaké kontrastné prvky, keďže bábätká vnímajú takéto výrazne rozdiely farieb.
alimdul5  8. máj 2022

Naša skúsenosť s hryzadielkom Curaprox baby

Pochádzam z ôsmich detí, čiže o nejakom orzmaznávaní nemôže byť ani reč. Ja som matkou šiestich detí a považujem sa za tzv. "starú školu." Teda, čo sa názoro na výchovu týka. A hoci vychytávok a pomôcok k vývinu a vývoju dieťaťa je veľa, kvalitné výrobky stoja pekný peniaz, tak som sa kúpe hryzadielok vytrvalo bránila. Až raz prišla môžnosť zapojiť sa do súťaže o testovanie produktov Curaprox baby. Spočiatku boli moje očakávania skeptické. Veď predsa na trhu je toľko rôznych výrobkov, tak prečo práve Curaprox? Ale po otestovaní Hryzadielka Curaprox baby som zmenila názor. Nie je to len hračka, či hrkálka a hryzadielko v jednom. Je to pomôcka, ktorá rastie nielen so zúbkami dieťaťa, ale aj s celou jeho osobnosťou. Ako prvé dieťatkouchopí hrýzatko a to sa mu z drobnej rúčky len tak nevyšmykne vďaka rôzne tvarovanému povrchu a stimuluje ho držať ju čo najdlhšie. Potom si všíma farebné guľôčky a tým stimuluje zrak. Hkálka podnecuje jeho zvedavosť, keď pohne hryzadielkom. A nakoniec prichádza ochutnávanie, kedže drobci v tomto období všetko testujú ústočkami .) Kefka na hryzadielku pomáha zmierniť nepríjemné pocity spojené s prerezávaním prvých zúbkov. Keby som to nezažila, tak tomu neuverím :) Hryzadielko sa stalo favoritom medzi hračkami :)
S istotou viem, že hryzadielko Curaprox baby budem odporúčať každej mamičke.
  • Pestro tvarovaný povrch na úchop hryzadielka.
  • Motivačná hrkáka
  • Kefka na prvé čistenie zúbkov a zmiernenie svrbenia ďasien
  • Pri našom testovaní sme nenašli žiadne nedostatky. Iba ak tie, že sme hryzadielko museli každú chvíľku umývať, kedže ju synček testoval aj hodom do diaľky :)
00bubka00  8. máj 2022

Top 1

Lepšie hryzadielko som ešte na trhu nevidela. Pre malé bábätka je najzaujímavejšia hračka - ktorá hrká a je ľahká. Presne toto všetko hryzadielko curaprox spĺňa. Maly si ho hneď obľúbil. Hrkálka ma príjemný zvuk. Hryzadielko je ľahko uchopitelné, takze je vhodne už od prvých mesiacov , najprv ako hrkálka a neskôr keď idu zúbky sa dá plnohodnotne využiť na masírovanie dasienka
  • Malé, nezaberie veľa miesta
  • Hrká
janulka04  7. máj 2022

Hryzadlo Curaprox

Toto hryzadielko je podľa mňa budúci favorit nášho malého. Je veľmi ľahučké, tvar presne padajúci do drobnej rúčky, mala zabudovaná prvá kefka je úplná vychytávka! Dieťatko sa formou hry pomaly oboznámi so zubnou kefkou. Hrkajúce farebné guličky zaujali už aj nášho malého mesačného drobčeka a nadšene otáčal hlávku za ich zvukom.
Som nadšená!!
  • tvar padnuci do malej rúčky
  • farebné guličky, ktoré príjemne hrkajú
  • zabudovaná prvá spoznávania zubná kefka
  • výstupky a hrbolčeky na masáž ďasien
  • ľahučké
nocika02  7. máj 2022

Hryzadielko Curaprox

Najlepsie hryzadielko aké sme kedy mali. Je akurát do rucicky a do úst. Je lachké a kvoli farebnym, hrkajúcim gulickám vzdy zaujme synceka. Rád si s ním pomasíruje dasná, kedze ho uz velmi svrbia.
  • Lahucké
  • Lachko sa drzí
  • Hrbolky na masírovanie dasna
  • Stetinky na nacvicovanie umyvania si zúbkov
  • Farebné hrkajúce gulicky
terka224  6. máj 2022

Hryzadlo Curaprox

Super hryzadlo
  • Zatiaľ sme ho nevyskúšali, pretože malý má iba 2 mesiace ale používala som pri dcérke a môžem povedať, že je ľahko uchopiteľný pre malé ručičky, hrká a má malú silikónovú kefku. Určite ho neskôr využijeme.
diaalex  6. máj 2022

Hryzátko

Hrkálka sme skúšali už ako 3. “Veľkú” značku a za mňa je super, malá sa s tým dokázala pohrať, bavilo ju hrkať s tým. Odporúčam :)
  • Ľahký
  • Ľahko ho vie bábo uchopiť
  • Hrká
  • Má kefku so stetinkami
  • Je malá
  • Malá plocha stetiniek
  • Viac farebných prevedení by to chcelo
denisa0504  5. máj 2022

Krásne hryzátko

Toto hryzadielko sa stalo našim obľúbeným. Je to skvelá hračka vďaka guličkám vo vnútri a hrkaniu, ale aj dobrá vec na úľavu od bolesti prerezávajucich sa zúbkov a v neposlednom rade aj predpríprava na čistenie zúbkov kefkou.
  • Ľahko uchopitelné
  • Pekné farebné
  • Zaujme už maličké detičky
konik_testuje  5. máj 2022

Starostlivosť o zuby začína ešte skôr, ako sa prerežú

Rodičia majú zdravie detských zúbkov vo svojich rukách. A správnou starostlivosťou ho vedia do veľkej miery ovplyvniť. Starostlivosť však začína ešte skôr, ako sa zúbky prerežú. Je dôležité ďasienka na zuby pripraviť. Vďaka štruktúre hryzadielka CURAPROX BABY15 sa ďasienka prekrvia a zúbok tak vykukne von ľahšie a menej bolestivo. Ten náš malý tiger, na ktorého sa Miško počas prerezávania zubov mení, si ho veľmi obľúbil a iniciatívne siahne z jeho hryzadlového arzenálu práve po tomto hryzadielku. Ani sa mu nečudujem - má krásne farby, je ľahučké a okrem štruktúry rôznych povrchov a kefky má v sebe aj malé guľôčky, ktoré príjemne, nie veľmi hlasno, hrkajú. Hryzadlo teda nielen zmierňuje bolesť a nepohodu, ale stimuluje zmysly dieťatka, podporuje jeho vývoj, zvedavosť a rozvíja senzomotorické schopnosti. Masážna kefka je skvelou predprípravou na čistenie zúbkov. Tie by sme mali čistiť hneď od prvého zúbka. Preto je dôležité vytvárať návyk čo najskôr - a hravá forma v podobe tohto hryzadielka je ideálna. Navyše má hryzadielko CURAPROX BABY tvar ako stvorený pre malé detské rúčky. Padol do ruky aj našej malej kamarátke, ktorá práve začína s úchopom a veľa vecí ešte v ručičke neudrží.
  • uľavuje od bolesti a pripravuje ďasienka na rast zubov,
  • dizajn a farebné prevedenie,
  • tvar vhodný pre detské rúčky,
  • rôzne štruktúry a povrchy,
  • tréningová kefka,
  • hrkálka podporujúca rozvoj senzorických a motorických schopností.
scirka13  4. máj 2022

Obľúbené hryzadielko

Toto senzačné hryzadielko skúšalo moje tretie dieťa v poradí a musím priznať, že je jedno z najlepších aké sme doteraz mali.
Úplne krásne padlo do jeho malej rúčky. Materiál z ktorého je vyrobené je veľmi príjemný, ľahký a rôzne zárezy a tvary, ktoré má, sú perfektné pre jeho ďasná.
Dieťa tiež pekne reaguje na jemné hrkanie guličiek vo vnútri.
Určite vrelo odporúčam.
Dokonca vzbudilo zvedavosť aj iných mamičiek na ihrisku, kde som im prezradila o akú značku ide.
  • Ľahké hryzadielko
  • Kvalitný materiál
  • Vydáva príjemný zvuk
  • Krásne farby
hiddenobject  3. máj 2022

Jedna z top hračiek

Hryzadlo zaujalo po otvorení krabičky najprv mňa, potom dcérku a snáď každého, kto ho videl, no najviac svokru :)). Je neokukané, jedinečné, multifunkčné, ľahké, ľahko uchopiteľné pre malé rúčky. Kefka a jej druhá masážna strana je super. Pekne ňou masírujem ďasná a dcérke sa to páči. Potom schytí a masíruje si ich sama :)). Minihrkálka má príjemný zvuk.
  • Jedinečné
  • Multifunkčné (hrkálka a kefka v 1)
  • Ľahké
  • Ľahko uchopiteľné pre rúčky bábätka
henka0611  3. máj 2022

Hryzadielko Curaprox baby

Dcérku zaujalo už na prvý pohľad. Je ľahučké a úplne jednoducho uchopitelné aj pre malého človiečika. Krásne sa s ním dá trénovať aj motorika bábätka. Má príjemnú, nerušivú hrkálku bez ostrého zvuku. Kefkou si bábo dokáže masírovať ďasienka pri prerezávajúcich sa zúbkoch. Za nás jedna z najobľúbenejších dcérkinych “hračiek”.
  • Pekný dizajn
  • Jemný zvuk hrkálky
  • Ľahko uchopiteľné
  • Výborný materiál
  • Uvítala by som hygienickú krabičku na odloženie
  • Mohlo by nejako príjemne voňať
mima3641  3. máj 2022

PRAKTICKÉ HRYZADIELKO CURAPROX

Počas testovania sa nám osvedčilo naj zo všetkých hryzadielok ktoré sme mali doma. Je praktické, sadne aj tomu najmenšiemu drobcovi do ručičky. Je ľahké, praktické a má úžasnú kefku, ktorá masíruje boľavé ďasienka. Plus tohoto hryzadielka je, že hrká, čiže dieťa sa s ním dokáže aj zahrať.
  • Kefka
  • Veľkosť
  • Dobre sa drží
  • Rôznorodosť povrchu
evvitamvas  3. máj 2022

Hryzadielko Curaprox

Naše najobľúbenejšie hryzadielko. Pre bábätko je ľahko uchopitelné, zmestí sa do ktorejkoľvek ručičky. Nie je ťažké, nehrozí, že sa ním dieťa buchne. Kefkou si dieťatko pomasíruje ďasienka. A hrkálka ho zabaví. Môžem len odporúčať.
  • Tvar
  • Ľahkosť
  • Kefka na zúbky
  • Hrkálka
  • Asi len vyššia cena
mirushka36  3. máj 2022

Curaprox hryzadielko

Priznám sa, po Curaproxe som zatúžila už počas tehotenstva, cumlík sme kúpili a osvedčil sa hneď v pôrodnici 😊. Hryzadielko som chcela kúpiť neskôr, no som rada, že sa k nám dostalo skôr. Maťko má 5 mesiacov a hneď ako ho dostal do rúk, ho nechcel pustiť 🥰. Ten blažený úsmev keď sa prvý krát zakusol 😊! Hryzadielko má úžasný tvar, super sedí do rúčky, kefka zrejme ukľudňuje a masíruje ďasienka pretože drobec ho má ozaj úprimne rád 🥰. Za nás ďalší skvelý výber 🥰. Až pri našom štvrtom pokladíku som povinne všetkých doma vybavila Curaproxom 🙈🥰.
  • Super tvar
  • Úžasne sedí v rúčke
  • Ukľudňuje
  • Masíruje
  • Hrkálka
lusyinka  2. máj 2022

Super hryzátko

Toto hryzátko je najlepšie aké máme doma. Je malé a ľahké, presne sedí dcérke do ruky. Je z príjemného materiálu, výborné na žužlanie. Kefka na ňom skvelo pôsobí na omíňajúce a svrbiace ďasienka pri prerezávaní zúbkov. Vnútri hryzátka sú guličky, ktoré veľmi jemne hrkajú, žiadne hlučné nepríjemné zvuky ako bežné hrkálky. Dcérka si ho od začiatku veľmi obľúbila.
  • Veľkosť presne do rúčky
  • Je ľahké
  • Materiál je veľmi príjemný
  • Kefka výborne pôsobí na boľavé a svrbiace ďasienka
  • Guličky vnútri hryzátka sú drobné a tým pádom hrkanie nie je tak hlučné
zuzka0807  2. máj 2022

Hryzadielko Curaprox

Hryzadielko sa Maťkovi páči, je ľahučké, dobre sa chytá do ručičiek, pekne masíruje ďasienka. Hrkálka, ktorá je súčasťou, je veľmi jemná so zaujímavými zafarbenými gulôčkami. Hryzadielko berieme aj do kočíka ako fajn ukľudňujúcu hračku.
  • Pekný tvar
  • Ergonomické
  • S hrkálkou
  • S malou kefkou pre prvé zúbky
  • Pekná tyrkysová farba
len_nig  2. máj 2022

Hryzadielko

Za mňa absolútne top produkt, najobľúbenejšia hračka 😊 hryzadielko už sme mali doma aj pred testovaním, dostali sme ho ako darček, je absolútne super pretože je ľahučké, jemne hrká, syn si ho vie sám chytiť a dať do pusky.
  • Tvar
  • Jemné hrkanie
  • Super do budúcna na čistenie zúbkov
  • Za mňa jediná nevýhoda je, že po prevarení ostáva voda v hrkacej časti
mslt  2. máj 2022

Hryzadielko Curaprox Baby

Hryzadielko Curaprox je jeden z top produktov! Je to skvelý pomocník pri prerezávaní zúbkov a zároveň hračka pre bábätko, takže produkt 2v1. Perfektne sa drží v maličkých ručičkách, krásna farebnosť produktu, ale čo je najdôležitejšie, maximálne plní funkciu na hryzenie.
Dcére sa hryzadielko veľmi páči, jedna z našich najobľúbenejších pomôcok a hračiek. Skvelé, vrelo odporúčam!
  • - hračka, hryzátko a masážna kefka v jednom
  • - výborný tvar, dobre sa drží v maličkých ručičkách
  • - jemný zvuk hrkálky
  • - farebnosť produktu
  • - dobrý dosah aj na zadné zúbky
  • - plní funkciu na hryzenie
  • - vyššia cena, inak žiadne
mamavlasta  2. máj 2022

Hryzadielko

U nás malo veľký úspech. Je pekne farebne prepracované, má vbudovanú hrkálku, ktorá malého zaujala aj farebným prevedením. Celé hryzadielko je ľahko uchopiteľné, zmestí sa do úst a na konci má kefku. Kefka je akokeby príprava na čistenie zúbkov v budúcnosti. Nám hryzadielko pomohlo pri prerezávaní zúbkov.
  • Váha, dizajn, kefka
anna375  1. máj 2022

Hryzadielko curaprox

Po odskúšaní hryzadielka curaprox som veľmi spokojná a ešte spokojnejšia je moja malá Miška♥️. Konečne hryzadielko, ktoré vie uchopiť a vojde sa jej do úst. A to sme vyskúšali veľa hryzadielok. Veľmi sa jej páči aj kefka, vie ju upokojiť. Odporúčam ho všetkými desiatimi.
  • Výborne sa drží
  • Kefka, ktorá pôsobí aj upokojujúco
  • Pekná farba
  • Málo reklám na tento produkt
betka81  29. apr 2022

Hryzadielko curaprox

Aktualne som mamou dvojičiek,ktore maju 4,5mesiaca. Curaprox produkty vyuzivame uz dlho aj pri starsich dcerach a ine kefky sa u nas nenajdu len tieto od deti az po dospelych😁Dostali sme šancu testovania produktov curaprox jedna testovala dudlik a druha hryzatko,ktore velmi milo prekvapilo,super farba produktu,lahky na uchop,aktualne sa snazia chytat do rucok,vsetko co maju v okoli a toto je super,nakolko je tam zabudovana aj hrkalka,ktora je velmi prijemna,nie je to moc hlucne,su to male gulicky,dalsi bonus mala kefocka na masirovanie dasien a aj prvy navyk na cistenie zubkov.nevyhodou je vysoka cena ale kedze sa pri dcerke osvedcilo,tak sme nevahali a isli dokupit aj druhe aby mali obe moje dievcata😊na vyber su tri farby co je super,vybrali sme tyrkysovu aby si nemylili a kazda mala svoje.s produktom sme velmi spokojny a berieme vsade so sebou😉👍
  • Lahke na uchop
  • Prijemne farebne prevedenie -3farby ruzova modra a tyrkysova
  • Hrkalka zabudovana
  • Rozne vycnelky na masirovanie dasien
  • Mala kefocka na naucenie navyku cistenia zubkov
  • Vyssia cena
  • Slaba propagacia produktu
shisha211  26. apr 2022

Odporucam

Mali sme možnosť otestovať toto hryzadielko . Musím sa priznať, že značku veľmi dobre poznám a používam, no hryzadielku som nevedela. Bolo prijemnym prekvapením a brali sme si ho všade so sebou .
Odporúčala som ho aj kamarátke, ktorá ma tiež malé babatko
Určite si hryzadielko kúpime ešte jedno, kedze nás momentálne trápia mliečne zúbky :)
  • Skvelý dizajn
  • Nádherne farby
  • Mala hmotnosť
  • Super tvar do detských ručok
  • Hryzadlo a hrkálka v jednom
  • Jemne guličky , ktoré nerobia veľký hluk
  • Vyššia cena
  • Viac reklamovať tento produkt, nevedeli sme o ňom
tiika  16. apr 2022

Hryzadielko, ktoré sa oplatí kupit

Najlepšie hryzadlo, aké sme mali. Veľkosťou a hmotnosťou veľmi dobre padne do detskej rúčky. Kefôčka aj druha strana s pásikmi sú fajn, neskôr si dcérka obzerali aj guľôčky. Škoda bola, že sme prvé stratili, ale hneď som kupovala druhé.
  • veľkosť a tvar
  • pekný dizajn a farby
  • Materiál
  • Osvedčilo sa aj ako hračka, keď dieťa začína cvičiť uchop