Hypoalergénny odstraňovač škvŕn Baby FeelEco

Hypoalergénny prostriedok Baby FeelEco (200 ml) na bielu i farebnú bielizeň dojčiat, batoliat, detí a osôb s citlivou pokožkou. Účinný na odstraňovanie škvŕn od potravín, kozmetiky, blata i trávy. Obal s praktickým rozprašovačom na priamu aplikáciu na škvrnu a blízke okolie.

Umenie výnimočnosti

Vlastnosti:

• hypoalergénny - klinický test bezpečnosti HRIPT,
  • nedráždi a nevysušuje pokožku,
  • bez parfumácie, alergénov a konzervantov,
  • certifikácia EÚ Ecolabel, dermatologicky testované pre deti od 0-3 rokov,
  • vhodný pre bielizeň dojčiat, batoliat, detí a osôb s citlivou pokožkou,
  • vhodný na biele i farebné prádlo,
  • účinný na škvrny od potravín, mastnoty, kozmetiky, blata aj trávy,
  • ľahko biologicky rozložiteľný, certifikácia Vegan,
  • nie je vhodný na vlnu a hodváb,

Za kvalitou Feel Eco produktov stojí silný príbeh

Pri zrode značky FeelEco stál milujúci otec, zakladateľ značky FeelEco, ktorý chcel to najlepšie pre svoju dcéru, ktorá mala citlivú pokožku a klasické produkty na trhu jej nevyhovovali. Hľadal produkty, ktoré by boli šetrné k zdraviu a prírode, súčasne účinné a zároveň finančne dostupné. Pretože také prípravky nenašiel, rozhodol sa ich vyrobiť. Nielen pre svoju dcéru, ale pre kohokoľvek. Zadanie bolo s cieľom vyrobiť najlepší produkt na trhu.

Kde kúpim hypoalergénny odstraňovač škvŕn Baby FeelEco?

Hodnotenia a skúsenosti s hypoalergénnym odstraňovačom škvŕn Baby FeelEco

Máš skúsenosť s hypoalergénnym odstraňovačom škvŕn Baby FeelEco?
katkapetko  11. dec 2022

Prekvapivo účinný

Voči čističu som bola skeptická. Veď koľké sľubujú odstránenie škvŕn a to nie sú eko/bio/ezo… Ale tento milo prekvapil a aj škvrnu pochádzajúcu z kľaknutia v autodielni vyčistil na 100 %.
  • Funguje na 100 %
zuzuuzuz  5. dec 2022

Stop škvrnám

Odstraňovač škvŕn prekvapil ešte viac ako samotný prací gél. Bežné zašpinenie od make-upu, či rúžu išlo dolu ľavou zadnou. Stala sa mi však nehoda s akrylovou farbou, ktorá bohužiaľ nešla vyčistiť ani žlčovým mydlom. Tak som tričko aj napriek tomu, že bolo farebné a bol to menší risk kvôli zmene farby, skúsila vyčistiť tým odstraňovačom. Na moje prekvapenie tričko je bez fľakov aj bez nežiadaných zbytkov zanesenej akrylovej farby, ktorá pôvodne nešla dole. 😃 Za mňa teda tento odstraňovač jednoznačne odporúčam.
  • nedráždi pokožku
  • primerane pení
  • nezanecháva fľaky ani na farbenom prádle (minimálne nie na bavlnenom)
  • zatiaľ vyčistil všetky mnou skúšané škvrny (makeup, rúž, fľaky od jedla, akrylová farba)
  • trošku nepraktické uzamykanie rozprašovača
konik_testuje  1. dec 2022

Každá škrvnka pôjde preč

Stačí pár strekov a hodiť do práčky, aby ste sa zbavili malých nehôd v podobe škvŕn.
Tento sprej je perfektná voľba, ak potrebujete naozaj účinný prostriedok, ktorý zároveň chráni pokožku, ale aj prírodu. Keďže je hypoalergénny, nemusíte sa báť ani použitia na oblečenie našich najmenších.
  • hypoalergénny,
  • vďaka sprejovému rozprašovaču sa ľahko aplikuje,
  • ekologický,
  • účinný proti škvrnám.
terka224  29. nov 2022

Testovanie odstraňovača škvŕn

Toto je top produkt. Odstráni všetky čerstvé fľaky. Milujeme ho a určite ho budem ďalej kupovať
  • Perfektný nemám mu čo vytknúť
xxxxxnnnnn  28. nov 2022

Odstraňovač škvŕn Baby FeelEco - uspel

Odstraňovač škvŕn uspel v našej domácnosti, kde sú traja chalani - športovci. Cena - kvalita na úrovni.
  • - hypoalergénny,
  • - bez zápachu,
  • - bez parfémov díky Bohu,
  • - máme citlivé pokožky, takže super je, že nedráždi a nevysušuje pokožku,
  • - vždy poteší, keď je prostriedok šetrnný k nášmu životnému prostrediu.
bubik91  27. nov 2022

…a škvrny sú preč…

Ako matka 2 detí som už vyskúšala všetko možné na škvrny. Periem každý alebo každý druhý deň a vždy nejaká škvrna. Najviac sa mi osvedčila jedna značka, avšak mi veľmi dráždi pokožku už pri manipulácii s ňou. Potom som sa preorientovala na eko čistenie domácnosti a preto som rada, že som mohla vyskúšať tento produkt. Tento odstraňovač je hypoalergénny, nedráždi pokožku a Ekologický! Použila som ho na podložku z kočíka a krásne ju vyčistilo. Nastriekala som na škvrny, nechala pôsobiť a trošku pošúchala, oprala a škvrny boli fuč. Fungovalo to aj na moje tepláky, ktoré som naschvál zamazala černicovým džemom a nechala 2 dni vyschnút špinu a potom som použila odstraňovač a škvrna zmizla. Stala sa mi taká vec. Keď už začalo toto vykurovacie obdobie, mala som v detskej izbe na okne plyšáka. Nejak som si neuvedomila, že už sa rosia okná keď sa kúri a pri upratovaní som zodvihla plyšáka a tam už pleseň. Skoro ma porazilo. Tak som ho najprv nastriekala bielym octom a vodou a feelEco ostraňovačom a oprala. Pleseň krásne zmizla.
  • hypoalergénny
  • nedráždi a nevysušuje pokožku
  • vhodný pre detské oblečenie
  • pre farebne aj biele prádlo
  • ľahko biologicky rozložiteľný
  • malé balenie
coffeebreak123  26. nov 2022

Účinný odstraňovač škvŕn

Odstraňovač škvŕn FeelEco ma veľmi milo prekvapil, poradil si so zažratou špinou. Je gélovitý a nepení. Používam ako na športové, tak aj na detské oblečenie a zatiaľ super. Väčšinou nastriekam priamo na znečistené miesto, nechám chvíľu pôsobiť a dám prať. Dôležité je pre nás, že je šetrný k pokožke a prírode.
  • Účinný na špinu a škvrny
  • Vyššia cena, ale dá sa kúpiť aj v akcii :)
dagi12  23. nov 2022

Veľká vďaka a spokojnosť

Som veľmi spokojná, pre mňa je to objav roka. Neviem, či ho majú aj v iných predajniach, ja nakupujem v tej na 2 písmená a tam ho majú. Super odstráni aj staré škvrny od jedla a aj tie čerstvé. Má príjemnú vôňu a super sa dávkuje. 🤍🤍♻️♻️🤍🤍. Je eko, malej sa nič nevyhodí po použití na telíčku ( 5 mes. ).
  • Dávkovanie
  • Účinnosť
  • Sila
  • Žiadna reakcia
nikolcerna  19. nov 2022

Veľká spokojnosť. Používam aj prací prostriedok,do umývačky riadu aj na umývanie riadu .

Som s ním veľmi spokojná. Výborne odstraňuje aj odolné škvrny ,keď chvíľku pôsobí. Odstränil mi cviklu ,čučoriwdky aj maliny. Dokonca aj biele ponožky dal do celkom fajn stavu
  • Je ekologický a môžu mi pomáhať aj moje Svetlušky .
elarika  18. nov 2022

Hypoalergénny odstraňovač škvŕn Baby FeelEco

Odstraňovač škvŕn si poradil s mastnotou aj so zažratou špinou na bielom leme spacieho vaku. Odstraňovač som použila na fľaky na mojich domácich tričkách, ktoré vznikli pri varení a od materského mlieka. So škvrnami si hravo poradil. Dokonca si poradil aj so zažratou škvrnou na bielom leme spacieho vaku od spotenia. Sprej som rozprašovačom naniesla na oblečenie a kefkou mechanicky čistila. Vytvorila sa mierna biela pena. Prádlo som následne dala do pračky a oprala pracím gelom rovnakej značky. Tričká boli prané niekoľko krát iným ekologickým gelom a neboli nové, ale staršie. Všetky škvrny k mojej spokojnosti dokonalo zmizli. Má skvelé hypoalergénne zloženie. Odporúčam všetkými desiatimi.
  • Skutočne si poradí aj so staršími škvrnami a mastnotou
  • Hypoalergénne zloženie vhodné aj pre tých najmenších
  • Vhodný na citlivú pokožku
  • Aj na biele a farebné prádlo
  • Eko alternatíva
  • Je drahši, ale účinný
mirka251298  4. nov 2022

Odporúčam 🙂

Som spokojná so sprejom, pekne pusti škvrny od stolice. U nás častý problém 😃. Odporúčam. ☺️
veronika_novakova81  1. nov 2022

Výborná skúsenosť

Zdravím,
hodnotím odstraňovač škvŕn, keďže mám tri deti, škvŕn máme doma neúrekom, našťastie všetky zatiaľ išli vyčistiť s týmto sprejom, ešte mám jeden v rezerve, keď bude dochádzať, isto objednám zase dvojbalenie... 👍👍👍👏👏👏🙏
jenky2666  31. okt 2022

Super odstraňovač škvŕn

Som spokojná, pekne odstráni čerstvé škvrny, staršie škvrny síce ostali, ale na to ešte asi nič nevynašli. Moja chyba že som odstraňovač nepouživala už skôr.
virines  31. okt 2022

Super odstraňovač

Za mna skvelá vec ,používam pri synčekovi od kedy začal papať príkrmy zatial nám krasne zmizli škvrny💯👌 ,hned ako sa umazal som oblečenie nastriekala odstraňovačom feeleco nahala chviľu pôsobit a dala prať zatial nám naozaj všetko odstránilo.
  • Malé balenie aspon pre mňa