Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kozmetika

Ak svojmu telu a svojej pleti doprajete zaslúženú starostlivosť, budete sa cítiť lepšie nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke. Starajte sa o svoju pokožku a pleť, ale nezabudnite ani na vlasy, ktoré sa nie nadarmo pýšia označením koruna krásy. Čerešničkou na torte môže byť podčiarknutie prirodzenej krásy tou správnou dekoratívnou kozmetikou. Neviete, ako si vybrať ten správny produkt práve pre vás? Prečítajte si recenzie a odporúčania našich mamičiek, vďaka ktorým nesiahnete vedľa.

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s kozmetikou

Máš skúsenosť s kozmetikou?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia

Tuhé konopné čistiace pleťové mydlo Balea Hanf

Kokosová vôňa ktorá netrhá nosné dierky

romco11  Včera o 13:26
Konečne má moja žena vec, ktorá voní ako kokos ale nemám pocit, že mi ide rotrhnúť od toho nos aj keď je 10 metrov odomňa. Vôňa je veľmi príjemná a jemná. Skúsil som to iba raz (bol som zvedavý a žena o tom nevie), takže neviem úplne opísať účinky.

Tuhé telové maslo Balea Rosy Pomegranate

Žena voní úplne super

romco11  Včera o 13:17
Moja žena si zaobstarala túto vecičku a keď prišla domov s tým, že má tuhé telové mlieko... Prišlo mi to divné. Ale musím povedať, že po jeho použití voní výborne ;) presvedčila ma, aby som to skúsil a je to úplne okej. Rozotiera sa to presne tak, ako som si predstavoval. Len ak to chcete skladovať v tej krabičke tak po čase je krabička riadne hnusná :D
Čítaj celé hodnotenie

Tekuté mydlo na ruky alverde levanduľa a slez

Veľká spokojnosť s produktami z dm

elarika  17. jan 2022
Nechtikový krém od mojej obľúbenej značky Alverde na zapareniny používame už dlhodobo pri našich oboch drobcoch. Rovnako aj sprchový gél rovnakej rady. Levanduľové mydlo používame na chate. Bylinkové čaje od Mivolis používame tiež často. Produkty od Alverde, balea aj Mivolis kupujeme a používame často. S týmito produktami sme veľmi spokojný a môžeme ich len vrelo odporúčať.

Šampón

nathan3  26. dec 2021
Šampón som používal iba ja a syn (7 rokov). Obom nám vyhovoval spôsob použitia (stačí vziať do rúk a napeniť vlasy), pena, ktorú v dostatočnej miere urobil na vlasoch, aj to, aké zanechal vlasy. Veľmi príjemne vonia, vlasy sú dlho po ňom v dobrej forme. Pri tomto šampóne určite zostaneme.

Tuhé rastlinné olejové mydlo alverde s bio verbenou

Mydlo

nathan3  26. dec 2021
Celá rodina si ho obľúbila. Jemná vôňa, príjemné zloženie, veľmi dobre sa s ním umýva a zanecháva príjemný pocit na pokožke. Veľká spokojnosť.

Tuhé sprchovacie mydlo alverde s vôňou granátového jablka

Ďalší topkoš

slavuska237  25. dec 2021
Rovnako ako maslo aj toto zahralo na moje zmysly. Super vonia, nedráždi, nesuší a výborne pení.
Čítaj celé hodnotenie

Tuhý krém na ruky alverde s vôňou rakytníka rešetliakového

Krééémik

slavuska237  25. dec 2021
Krém na ruky prekvapil príjemnou vôňou a kompaktným balením. Keďže ho chceme používať iba na ruky ocenila by som lepšie rozpúšťanie a lepšie vstrebávanie.

Spokojný manžel základ úspechu

slavuska237  25. dec 2021
Toto mydlo testoval manžel. Po všetkých stránkach ho vraj nadchlo. Musela som o jeho úžase počúvať prednášky. V skratke povedal, že sa cíti ako znovuzrodený. 🙈 Ach tí chlapi.
Závidím mu, že potebuje iba jeden produkt a má vybavené... Škoda len, že si s tým nemôže umývať aj zuby. 🙈 Mali by sme vystarané.

Tuhé rastlinné olejové mydlo alverde s bio verbenou

Mydlo - základ čistoty

slavuska237  25. dec 2021
V dnešnej dobe naozaj mydlo ide nonstop.
Potešilo ma, že akosi nám drží dlhšie ako tekuté. Príjemne vonia, nesuší pokožku. Dobre pení. Oceňujem prírodné zloženie. Deti ho rady používajú. Veľmi sa mi páči, že sa neuvoľnujú pri dlhšom státí väčšie kúsky.

Tuhý mandľový balzam na vlasy alverde

Prečo pení?

slavuska237  25. dec 2021
Tu ma trocha prekvapilo, že balzam penil. Neviem to správne opísať, ale asi mi to aj prekážalo. Predstavovala som si skôr mastnejsiu štruktúru, ktorá vlasy vyživuje. Tu som mala pocit, že ich znova umývam.

Pena

slavuska237  25. dec 2021
Musím povedať, že najviac oceňujem penu. Áno pení fakt výborne. Aj v komente o zapojení sa do testovania som písala, že mi to pri tuhých produktoch veľmi chýba. Mám dlhé, husté vlasy. Mám s nimi čo robiť. Pekne napenil odmastil a pekne aj vonia. Treba si však dať pozor na poriadne umytie vodou. Stalo sa mi viackrát po sebe, že som si nedala pozor - respektíve nepociťovala som už penu a slabo som to zmyla. Stalo sa teda to, že v jednom mieste som mala vlasy mastné. Myslím si, že to spôsobilo nanášanie. Pre lepšiu penu som mydlo vložila do vlasov a šúchala. Zrejme sa uvoľnilo viac šampónu ako bolo potrebné.

Tuhé telové maslo Balea Rosy Pomegranate

Naj -top- super

slavuska237  25. dec 2021
Pre mňa, ženu zmyslov, veľmi dobrý zážitok. Vôňa mi sadla ako už dávno nie. Mám dosť suchú pokožku, nebola som si istá, či je tento produkt pre mňa vhodný. Ale naozaj ma prekvapil. Tuhosť masla je šťastie v nešťastí. Určite sa horšie nanáša ako bežné telové maslo-mlieko, ale mne veľmi vyhovovalo pre rýchle nanášanie. Normálne som si ho trela o telo hlavne kolená a lakte, a potom už len jemne rozoztrela.

Tuhé mydlo a šampón 2 v 1 babylove nature

Mydli mydli mydlíme a špiny sa zbavíme.

slavuska237  25. dec 2021
Tuhé mydlo a šampón v jednom odporúčam skôr pre detičky do jedného roka - max dva. Kedy sú detské vlásky jemné. Dcérke na dlhšie vlásky už nepostačuje. Avšak napriek tomu, že s tým bolo viac práce - bolo treba dlhšie mydliť a potom aj zmývať. Vlasky sa začali mastiť až o pár dní. Príjemne vonia a dobre pení.
Čítaj celé hodnotenie

Tuhé telové maslo babylove nature

Ako sa s tým popasujeme?

slavuska237  25. dec 2021
Telové maslo malo veľmi jemnú vôňu, osobne by som prijala aj intenzívnejšiu vôňu, no nie na úkor kvality. Je potrebné ho dlhšie podržať v ruke pre jednoduchšie nanášanie. Príjemne zvlhčuje pokožku a dobre sa vstrebáva.

Tuhé konopné čistiace pleťové mydlo Balea Hanf

Prekvapko

slavuska237  25. dec 2021
Musím povedať, že ma milo prekvapilo. Najmä to, že pleť po ňom neostala suchá a napätá ako je pri mnohých takýchto produktoch bežné. Z iných produktov mi zvyknú ostať suché šupinky. Odporúčam na dennú starostlivosť a čistenie pleti.

Tuhý mandľový balzam na vlasy alverde

Výborná alternatíva obyčajných balzamov v plastovom obale

adri1234  22. dec 2021
Zo začiatku som rozmýšľala, ako vhodne a najlepšie naniesť na vlasy tento balzam, keďže je rozdiel v tuhšej forme ako obyčajné balzamy v plastových obaloch. Myslím si, že hneď po prvom nanesení sa obavy rozplynuli a bola som nadšená. Stačí niekoľkokrát prejsť po vlhkých vlasoch a balzam sa sám krásne nanesie na vlasy. Vlasy mám prijemne hebké a lesklé.

4 v 1 najlepšie pre mužov

adri1234  22. dec 2021
Myslím si, že pre mužov najlepšie riešenie. Jedným šampóno-mydlom si vedia umyť bradu aj tvár a je bez zbytočných farbív a syntetík, dokonalá náhrada všetkých iných prípravkov. Ocenila by som ale ešte intenzívnejšiu vôňu cédrového dreva.

Krásna vôňa

adri1234  22. dec 2021
Najviac ma zaujala príjemná naturálna vôňa a, samozrejme, oceňujem papierové balenie. Keďže mám rýchlo mastniace sa vlasy, vlasy som mala po umytí ako znovuzrodené. Určite by som ocenila aj väčšie balenie, keďže si vlasy umývam každý druhý deň

Skúsenosť

nathan3  22. dec 2021
Ja, ako chlap, som si produkt veľmi obľúbil, mám veľmi rád prírodnú kozmetiku s minimom chemikálií, a preto oceňujem, že sprchovacie mydlo má univerzálne použitie a veľmi príjemne vonia.

Tuhé sprchovacie mydlo alverde s vôňou granátového jablka

Tuhé mydlo

susannah5  21. dec 2021
Vôňu granátového jablka mám veľmi rada, takže mňa si toto mydlo hneď získalo. Pekne padne do ruky a aj dobre pení. Pokožka mi po ňom zostala pekne jemná a príjemne voňavá.
Jediné, čo mi trocha vadilo bolo to, že som si ho nemala kam v sprche položiť. Ocenila by som nejakú šnúrku na zavesenie.