MamaHelp

MamaHelp vďaka unikátnej kombinácii prírodných extraktov zo senovky gréckej, feniklu a anízu podporuje produkciu materského mlieka u dojčiacich žien. Obsahuje kyselinu dokozahexaenovú (DHA), ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu dojčených detí¹. Prípravok je ďalej obohatený o Colostrum s obsahom imunoglobulínov, vápnik s vitamínom D3 na zdravé kosti a zuby, a tiež selén a zinok na posilnenie imunity. Jedná sa o práškovú formu vo vrecúškach na jednoduchú prípravu lahodného čokoládového nápoja.

MamaHelp

Odporúča sa užívať pre:

• pre rozvinutie dostatočnej laktácie,
  • v prípadoch nedostatočnej tvorby mlieka v priebehu dojčenia,
  • na zlepšenie kvality a výživových hodnôt materského mlieka,
  • na podporu normálneho vývoja mozgu dojčeného dieťaťa (vďaka obsahu DHA),
  • na posilnenie imunity matky i dieťaťa.

Zloženie:

extrakt zo semien Senovky gréckej, Vápnik, extrakt z plodu Feniklu obyčajného, DHA, Colostrum IgG40, extrakt zo semien Bedrovníka anízového, Zinok, Selén, Vitamín D3.

Dávkovanie:

1 – 2 vrecúška denne, obsah vrecúška rozpustiť v cca 2 dcl vody, dôkladne rozmiešať.

¹1pri 200 mg DHA /deň – obsahujú 2 vrecúška MamaHelp

Kde kúpim MamaHelp?

Hodnotenia a skúsenosti s MamaHelp

Máš skúsenosť s MamaHelp?
miskafilipkovab  22. nov 2022

Uzivala som asi 4skatule po sebe

Mne to pomohlo a ked vidim ze niektorým ludom to nechuti a nevonia, 100 ľudí 100chuti.
Mne to chutilo a urcite jednoduchšie vypiť 2krat za den mamahelp ako prehltan konské tabletky senovku a Benedikt...
  • Jednoduchá príprava
  • Účinnost u mna na 110percent
  • Cena dosť vysoka nakolko balik ma malo sackov na rozbeh mlieka. Pri prvom dietati som uzivala asi 3dni a mliečko sa rozbehlo a pri druhom som asi balenie a pol vyuzila kym sa to rozbehlo... A zas niekomu mozno ani nepomôže. Cize ta cena robí veľa.!!! No zas je to aj uhol pohľadu orvy bol papkac druhý bol spáč
motylikova  14. nov 2022

Podpora, ktorá funguje

Nápoj na podporu laktácie som dostala na testovanie, aby pomohol mne a trojmesačnej plne dojčenej dcérke. O mlieko sme bojovali od začiatku, keďže šlo o tretiu sekciu v 38. tt. Laktácia nastúpila oneskorene a s problémami. Napriek nutnému dokrmovaniu v nemocnici je v súčasnosti plne dojčená, ale s jej zvyšujúcimi sa nárokmi sa moje telo nie vždy rýchlo vyrovná. Všimli sme si, že večer býva plačlivá, dojčí sa veľa, ale javí sa hladná.
Nápoj som užívala raz za deň. Pozitívne hodnotím, že som cítila opäť naliate prsia a dcérka je spokojnejšia.
Oproti rôznym granulovaným čajom je dochutený nízkotučným kakaom a stéviou, čo mi vyhovuje, keďže ešte chudnem tehotenské kilá a stravu, najmä zbytočné cukry, si strážim. Chuť a konzistencia mi pripomína práškové proteíny. Kto je na ne zvyknutý, nebude mať žiadny problém. Manželovi, ktorý testoval len chuť, nápoj pripomenul vianočné perníky. Mne skôr rozmiešaný práškový puding alebo spomínaný proteín:) Už som si kúpila ďalšie balenie, určite odporúčam napriek vyššej cene.
  • citeľný a rýchly efekt zvýšenia laktácie
  • nerušivá chuť
  • dobre sa rozmiešava
  • balenie vhodné aj na cesty
  • bez cukru
  • bez zbytočných kalórií
  • vyššia cena
cecilia29  14. nov 2022

Prvá pomoc v podobe MamaHelp

Testovanie produktu MamaHelp ma oslovilo predovšetkým pre zloženie, ktoré posilňuje imunitu. Verím, že toto je benefitom nielen pre mamičku, ale aj pre dojčené bábätko a mliečko je vďaka tomu obohatené o ďalšie prospešné látky. Kedže som mama 3mesačej princezničky a posledné obdobie bojujem s každou chorobou, ktorá okolo mňa preletí, tak oceňujem, že je tu pre mňa komplexná pomoc v podobe chutného čokoládového nápoja. Pravdou je, že nedostatkom mliečka som netrpela, ale počas testovania som pocítila zvýšenie tvorby mliečka. Zároveň počas choroby mi tvorba aspoň výrazne neklesla (pri predošlej viróze som dočasne pocítila nedostatok mlieka). Som rada, že môžem dojčit a moje dievčatko sa aj vďaka tomu nenakazilo.
  • Posilnenie imunity
  • Zvýšenie tvorby mliečka
  • Čokoládová príchuť
  • Stévia - ako sladidlo
  • Horšia rozpustnosť prášku
ankasem  14. nov 2022

Mama help

Prvý krát som mala možnosť skúsiť tento produkt. Prvé 3 dni sa pije jeden sáčok denne, tak som zmenila na každý druhý deň 2 sáčky. Rozdiel bol citeľný, aj malinká bola spokojnejšia. No chuť tohto prášku mi nelahodila. Skôr by som bola za formu tabliet, prípadne skúsiť ovocnú príchuť 🤷 . No účel bol splnený.
  • Účinok
  • Popis produktu
  • Dobré naporcovanie v sáčikoch
  • Malé balenie
dada318  9. nov 2022

Bojujeme o mliečko

Tento produkt som skúsila ako tretí druh podpory tvorby mlieka. Môžem povedať, že mlieka som mala dosť (narozdiel od byliniek), až mi samo kvapkalo. Dcérku nebolelo bruško, všetko v poriadku. Prvé dve deti som nedojčila, lebo mliečko nebolo, tentokrát podporujem dojčenie ako sa len dá a tento produkt naozaj pomohol.
Avšak problém bol v chuti, akosi nepripomínal čokoládu, odporúčam skúsiť skôr niečo neutrálnejšie ako vanilka alebo ovocie 💛. Taktiež prášková forma nebola úplne pre mňa - musela som to rozrábať s vodou, pri otváraní sáčku prášok urobí puf a je aj na linke. Mne osobne viac vyhovuje tabletová forma, ale ak niekto preferuje nápoj - moje odporúčanie je rozrábať to v šejkri ako na proteín, inak sú hrudky.
  • Tvorba mlieka
  • Nezaťažuje telo ako tableta
  • Prášková forma (subjektívne)
  • Nevyhovujúca chuť
dagi12  7. nov 2022

Mamka to dala ..

❤️❤️Mamina ❤️❤️ sa pustila do testovania a išlo jej to. A ja mám už aj ❄️zamrazené ❄️mliečko vďaka mamaHelp 👍. Po piatich dňoch sa zvýšilo množstvo mliečka, ale nebolo to také ľahké. Problém bola chuť. Maminka s ňou mala 🙈 veľký problém 🙈, ale robila to pre mňa. Pomohlo. Produkcia sa zvýšila a moje bruško bolo plné. Najlepšie sa jej zarábal nápoj v šejkri🍼.
Mamahelp splnilo účel. Viem už, že pomôže a pila som ho tak, že som si držala nos, aby som necítila chuť. Stačil mi 1 sáčok za deň a na 5. deň bol viditeľný rozdiel. Sáčky sa dobre otvárali, žiadna starsť s dávkovaním.
  • Rýchla pomoc po 5 dňoch
  • Dobré balenie v sáčkoch: 1 sáčok = 1 nápoj
  • Ľahké miešanie
  • Bábätku to nijako nevadilo
  • Nesmrdela som ako po senovke
  • Chuť, veľmi som mala problém to piť, niečo medzi rybou a kakaom...
ankasem  7. nov 2022

• Účinok
  • Popis produktu
  • Malé balenie
slavka234  11. okt 2022

Mama help

Prášok som mala možnosť vyskúšať pri synčekovi.
Bol vynikajúcim partakom ♥️môžem odporúčať ďalej 👍
  • Skvelá chuť
  • Rýchla príprava
simonamichal  10. okt 2022

Super

Mama help som mala možnosť vyskúšať pri prvom synovi. Oceňujem veľmi dobrú chuť, nič odporne ako iné výrobky. U nás skutočne zabral a rozbehlo sa mi mliecko tak som ho nakoniec vysadila ale teraz pri druhom bábätku ho budem mat do zásoby určite doma 😊
  • Dávkovanie
  • Účinnosť