MEGA BLOKS Mega - Kocky v plastovom vreci

MEGA BLOKS Kocky pre deti od jedného roka uložené v igelitovej taške. Kocky sa skladajú jedna do druhej a možno ich ľubovoľne kombinovať, čo u detí podporuje tvorivosť a zároveň cvičí motoriku ich ručičiek.
Jednotlivé rady stavebnice Megabloks sú vzájomne kompatibilné a vytvárajú tak ucelenú kolekciu stavebnice navzájom na seba nadväzujúcu.
Vhodné pre deti od 1 roka.
Balenie obsahuje 60 kociek.

Hodnotenia a skúsenosti s MEGA BLOKS Mega - Kockami v plastovom vreci

Máš skúsenosť s MEGA BLOKS Mega - Kockami v plastovom vreci?
monicka14  31. jan 2023

Neodporucam

Kocky su nepouzitelne. Tazko sa spajaju, odpajat ich treba kombinackami. Dieta nema sancu.
  • nepouzitelne
poleva  1. jan 2023

Kocky mega blocks

Zábava pre celu rodinku
  • Velky počet kociek
  • Krasne farby , rôznoroda možnosť stavania ,super na rozvijanie detskej motoriky ,predpríprava na stavanie lega
amis89  18. dec 2022

Najlepšie kocky

Tieto kocky sú skvelé, mame taketo sady vo vreciach niekolko kusov uz, taktiez rozne ine v krabiciach na doplnanie stavebnic, skvele na vylety pri zlom počasí, od malych deti aj pre vasie napriklad aj moj 7 rocny syn sa snimi stále hrá. Jednoducho najlepšie.
  • Vhodne uz pre male deticky, aj pre velkacov
  • Farebne
  • Moznost dokupit rôzne varianty
vladkapri  20. okt 2022

Jedna PECKA :)

Toto je MEGA vec. Malý sa stým vyhrá aj celé hodiny.
A mamička si môže robiť svoje veci :)
  • Dobre sa chytí do rúčky.
  • Pekne do seba zapadajú.
cmucik35  6. sep 2022

Kocky sú naj

Najlepšia hračka s ktorou sa u nás hrajú všetky deti aj keď k nám prídu známy. Dcérka si rada skladá aj s maminkou všetko možné. Odporúčam
ivanuskaa171  29. aug 2022

Kocky

Synček to dostal ako darček. Veľa sa s nimi hral, naučili sme sa pri nich prvé farby.
  • Sú veľké a ľahko sa skladajú
malinka221  22. aug 2022

Super

Lego sme dostali, dcérka sa s nimi hrala už od 9m až do nedávna ešte by sa s nimi hrala aj na ďalej ale dostala zas lego v menšom prevedení tak mega bloks sme posunuli ročnej sesterničke, ktorá sa z nich veľmi tešila 😊
  • Veľké
  • Ľahko sa skladá
petra0017  27. júl 2022

Úžasné

Tieto kocky máme jeden balík pre 2r.neter ale môj 8 ročný aj druhá neter 7 ročná sa idú pobiť 🙈o ne. Berú jej ich ona potom piští 😁 sú úžasné tak sme dokupili a skladajú všetci 🤗
  • Veľké a ľahko sa spájajú 🧊
nelaaa17  27. júl 2022

Spokojnosť

Deti sa s tými kockami hrajú každý deň, syn ich skladá a vozí na traktore a dcéra ich stavia na seba.
  • farebné
  • veľké
  • namiesto platového vreca by som zvolila vedierko
ada1410  27. júl 2022

Super

Kocky musím len odporučiť, rozvíjajú predstavivosť, dobre sa držia, ľahko sa udržiavajú.
  • rozvoj fantázie

Super kocky

Super kocky velje farebne
inguska3  26. júl 2022

Úžasná fantáziu rozvíjajúca hračka

Podporuje myslenie a fantáziu deti od najmladšieho veku 👍
  • Nadčasovosť
urbanovamonika  26. júl 2022

Super kocky

Veľa nápadov, ľahko prenosné, super skladne.
  • Farby
  • Ľahké
  • Bez
ivanulka32  26. júl 2022

Zabava

Naše deti veľmi bavia tieto kocky... Mam 8 ročnú ta z nich robí dinosaurov, 5 ročná domčeky a ročná momentálne neporiadok
😁
  • Využiteľnosť
  • . Rozvoj fantazie
  • Nemá nedostatky
hermionia  26. júl 2022

Super prvé kocky

S týmito kockami sa hrá moja štvorročná aj jednoročna.
  • Sú ľahké
  • Dobré sa držia
  • Farebné
martinusik91  26. júl 2022

Odporúčam

Výborné kocky na prvé skladanie. Syn sa s nimi super zahral a rozvíjal motoriku.
  • farebnosť
  • Pevnosť
  • Bezpečné
mipu  6. jún 2022

Supeeeer

Skvelé skladačky, ktoré zabavia nielen deti 🙂
  • Balenie
barbie77  26. máj 2022

Mega zabava

Maga blocks sme kupili dcerke na prve narodeniny a mozem ich len odporucit. Zabavi sa s nimi dcerka, tato aj mamina. Postupne k nim dokupujeme dalsie sady - gule na smykacke, najnovsie pribudol vlak.
  • Kocky vhodne uz pre najmensie deticky
  • Moznost dokupit dalsie sady
  • Prijatelna cena
majulikd  25. máj 2022

Vďačné hračky

Mega blocks stavebnice máme, chlapci sa s nimi vyhrali, stavali garáže pre zvieratká, pre autá... od fischer price máme vysielačky, a aj psíkov ovládač, s ktorým sa u nás deti veľmi radi hrajú lebo si s ním môžu zasievať, učia sa počítať a spoznávať farby. Sú to vďačné hračky. Najnovšie máme aj posteľné obliečky s Tlapkovou patrolou, pre krajšie sny .:slight_smile:
eronka  25. máj 2022

Fischer prices

Stale len na to pozeram aby som kupila fischer prices hracky. Mega blocks kladacky zboznujeme.
  • Zahra s nimi cela rodina.
tesari  25. máj 2022

Velke kocky

Vhodne pre male deticky, pre ktore nie su vhodne male kocky z lega. Lahko ich uchopia a rozvijaju konstrukcne myslenie a motoriku.
  • Lahke kocky
  • Farebnost
  • Velkost
  • Casom sa akoby roztiahnu - nedrzia dobre. Ale len pri velmi castom pouziti
brbla77  25. máj 2022

Skvelá zábava pre rôzne vekové kategórie

MEGA BLOKS kocky sú skvelá zábava nielen pre malých ale i väčšie deti a úžasné je, že sa stým vedia baviť spolu. Z veľkých kociek vedia postaviť stavbu do, do ktorej sa drobci schovajú. U nás je to zábava pre celú rodinu. Už máme doma 4 balíky a nachystaný je ďaľší, lebo čím väčšia stavba tým lepšie :)
  • vedia skladať i drobci
  • baví to i starších
  • všetci sa hrajú spolu