Mustela® Masážny olej s avokádovým olejom, 100 ml

Nič neupevní rodičovské puto viac ako pravidelná masáž olejčekom. Tá má pre vaše deti mnoho výhod. Podporuje trávenie, zlepšuje krvný obeh a zmierňuje bolesti zubov. A navyše je to taký relax! Čo dodať jemnej detskej pokožke nejakú tú hydratáciu naviac? Mustela® Masážny olej s avokádovým olejom je ideálny na masáž celého tela. Suchý olej sa rýchlo vstrebáva, nemastí a bábätko bude po masáži pokojné a jeho pokožka do hĺbky hydratovaná a voňavá. Obsahuje 99% prírodných zložiek. Má vysokú kožnú toleranciu, klinicky preukázanú účinnosť, je dermatologicky testovaný a vhodný pre deti už od narodenia¹. Patentovaná zložka Avocado Perseose® (vegánska² formula) s organickým avokádom, ktoré pomáha udržať správnu hladinu hydratácie v pokožke a chráni kmeňové bunky jemnej detskej pokožky.

Mustela® Masážny olej s avokádovým olejom, 100 ml

Zloženie

• 99% zložiek prírodného pôvodu a zvyšok sú šetrné konzervanty.
  • Ochranné rastlinné oleje (olej zo semien granátového jablka, slnečnicový olej) pre správnu hydratáciu.

Klinicky preukázaná účinnosť

• Zanecháva pokožku hydratovanú a jemnú: 98 % súhlasí³.
  • Bezpečné od narodenia.
  • Vysoká kožná tolerancia.

Použitie

Naneste do dlaní a masírujte celé telo.

Kde kúpim Mustela® Masážny olej s avokádovým olejom, 100 ml?

¹ Novorodenci podľa NICU.

² Vegánske zloženie: bez prísad živočíšneho pôvodu.

³ Test vykonávaný pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou pôrodnej asistentky u 42 detí, vrátane bábätiek do 3 mesiacov, počas 4 týždňov (sebahodnotenie).

Hodnotenia a skúsenosti s Mustela® Masážnym olejom s avokádovým olejom ,100 ml

Máš skúsenosť s Mustela® Masážnym olejom s avokádovým olejom ,100 ml?
saska.j  5. mar 2023

Bez neho už ani na krok

Tento olejček je naj naj naj produkt. Zaradili sme ho do večernej rutiny. Prišiel veľmi vhod, keďže z nášho drobca je chodec a tak ním každý večer masírujeme nôžky a celé telo a drobec si to užíva.
  • Pokožka je po ňom vláčna
  • Telo po ňom neostáva mastné
valeriusk  5. mar 2023

Parádny olej

Musim sa priznať, že olej som vyskúšala aj ja a je TOP ! Vôňa brutálna, mám pocit, že keď som malú olejčekovala, akokeby hneď menil štruktúru na suchý olej. Pokožka krásna, jemná, voňavučká.
  • Hydratačný
  • Rýchlo sa vstrebe
haidi  4. mar 2023

Olejček

Doslova malý zázrak!
Veľmi pekná vôňa učaruje každému, kto ho raz vyskúša.
Čo sa mi na ňom páči je ,že po aplikácií nie je pokožká mastná, ale olejček sa krásne vstrebe a nezanecháva mastný film ako niektoré oleje.
Pokožka je prevoňaná a hydratovaná.
  • Konzistencia, ktorá nie je mastná
  • Pokožka je hydratovaná a krásne hebká
juliastrakovave  2. mar 2023

Waw olejček

Neskutočný pomocník. Pokožku necháva vláčnu a výživnú...
  • Jemnosť
  • Rýchle vstrebávanie
  • Nenecháva mastné oblečenie
vcielkamaja  28. feb 2023

Ukáž mama, ja sám...takto sa to robí 🙈🙉

Za nás super olejček, boli sme s ním spokojní ;) Jednoducho sa aplikuje, syn nemal naň žiadnu alergickú reakciu. Navyše obsahuje aj avokádový olej, je vhodný po večernom kúpeli pre chvíle relaxu (v rámci možností 😅). Celkovo má Mustela u nás v rodine dvere otvorené, pomohla aj staršej dcére. ☺️😊
  • - obsah avokádového oleja
  • - jednoduchá aplikácia cez pumpičku, nevyteká z nej kade tade
  • - žiadne alergické reakcie
  • - olejček, ktorý neurazí a zároveň neuškodí svojím zložením ;)
lenuska0075  13. feb 2023

Dokonalosť

Dnes testovaný, budeme ho používať veľmi často a po minutí sa isto k nemu vrátime :-)
  • Úžasná a dlhotrvajúca vôňa
  • Aplikovanie pomocou pumpičky
  • Ľahko rozotierateľné
  • Konzistencia
greta07  13. feb 2023

Super olejček

Vyskúšaný po prvy krat a hned veľká spokojnosť krásne vonia
mravenek  20. jan 2023

Najlepšia vec od Mustely

Olejček pre všetkých členov rodiny :) ja som si ho zamilovala, keďže olejčeky milujem.
  • nádherná vôňa
  • skvelé dávkovanie
  • ľahučký
  • rýchlo sa vpíja do pokožky