1 skúsenosť

Puella pena do kúpeľa je dokonalou voľbou, ak túžite povzniesť váš kúpeľ na novú úroveň. Tento produkt vám ponúka intenzívnu, sviežu a príjemnú vôňu, ktorá dokáže aj obyčajný kúpeľ premeniť na intenzívny wellness zážitok plný relaxu.

Sortiment vôní peny do kúpeľa Puella vás prekvapí svojou bohatou paletou. Od jemnej vanilky s levanduľou po osviežujúce citrusy a exotické ovocné vône. Puella pena do kúpeľa vám poskytne všetko, čo potrebujete pre dokonalý relaxačný zážitok podľa svojho vkusu.

Pena do kúpeľa Puella

Pena do kúpeľa Puella premení váš rutinný kúpeľ na rituál, ktorý si obľúbi každý člen rodiny. Je navrhnutá tak, aby nielen hýčkala vaše telo a omámila vaše zmysly nádhernou vôňou, ale zároveň poskytovala hydratáciu a jemnosť vašej pokožke. Stačí pridať správne množstvo tohto elixíru do vody a ponoriť sa do sveta voňavého pokoja.

Ak milujete bohatú, krémovú a hustú penu, pocit šumiacich bubliniek, ktoré sa dotýkajú vašej pokožky, pena do kúpeľa Puella je pre vás ideálna. Stačí pridať skutočne malé množstvo peny (10 ml) pod prúd vody a behom pár minút sa vaša vaňa naplní obláčikmi krémovej a bohatej peny a vaša kúpeľňa intenzívnou relaxačnou vôňou podmaňujúcou si všetky zmysly.

Pena do kúpeľa je označená ako Cruelty-free a Vegan. Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu a nebola testovaná na zvieratách. Môžete si tak byť istí, že si užívate výrobok, ktorý je etický a šetrný k prírode.

Varianty vôní do kúpeľa:

• First Dream: Uvoľňujúca kombinácia levandule a vanilky, ktorá vás pohladí sladkou vôňou a uvoľní napätie.
  • JaLu: Energizujúce kvetinové tóny zmiešané s osviežujúcou citrusovou vôňou, pre bdelý a svieži zážitok počas dňa.
  • Double Y: Nežná vôňa kvetu Ylang Ylang prináša do kúpeľa pokoj a harmóniu, spolu so sviežimi akordmi.
  • Emija: Zmiešaním ovocných a korenistých tónov vzniká zmyselná a teplá vôňa, ktorá pohladí vaše zmysly.
  • Frayo: Kvetinovo-ovocná kombinácia prináša do kúpeľa vitalitu a sviežosť, ideálna na osvieženie tela a mysle.
  • Queenka: Vôňa ovocia a kvetov sa spája v nádhernú harmóniu, vytvárajúc najsladšiu vôňu, akú si môžete predstaviť.
Kde kúpim penu do kúpeľa Puella?

Hodnotenia a skúsenosti s penou do kúpeľa Puella

Máš skúsenosť s penou do kúpeľa Puella?

Tá omamná vôňa ma odstrihne od problémov okolitého sveta

Po náročnom dni, keď mám pocit, že ma ťaží váha celého sveta a mám plnú hlavu myšlienok, často hľadám útočisko vo vani. Pocit, keď vstúpim do horúcej vody milujem. Teplo vody sa prenikavým spôsobom dotýka každého svalu, uvoľňuje napätie a tlmí bolesť. Peny do kúpeľa Puella som si zamilovala po prvom vyskúšaní. Majú hustú, bohatú a krémovú penu. Stačí pridať len trošku do prúdu vody. Kým sa vaňa napustí a ja si pripravím obľúbenú knihu, čaká na mňa nadýchaný voňavý obláčik, do ktorého sa túžim ponoriť. Tá omamná vôňa ma odstrihne od problémov okolitého sveta, akoby som sa na chvíľu ponorila do iného vesmíru, kde niet starostí ani tlaku.

Puella pena do kúpeľa nie je len o krásnej vôni a bohatej pene. Uchvátil ma aj pocit hydratovanej a jemnej pokožky po kúpeli. Páči sa mi symbióza vôní produktov Puella. Keď sa po kúpeli zabalím do mäkučkého županu vypraného v parfume na pranie Puella rovnakej vône, uvelebím sa na gauči pod deku pri obľúbenom seriáli a do priestoru streknem rovnakú vôňu do bytu Puella, je to jeden nekončiaci aromaterapeutický zážitok.
  • Krásne vonia
  • Výborne pení
  • Hydratuje pokožku
  • Stačí malé množstvo
  • Široký výber vôní
  • Vegánske
  • Produkt netestovaný na zvieratách
  • Možnosť zakúpiť si vzorky a tak nájsť svoju obľúbenú vôňu
Dobrý deň, vážime si Vaše pozitívne slová. Nechajte sa naďalej inšpirovať ponukou nášho e-shopu www.puellavone.sk, v ktorej nájdete oveľa viac našich voňavých produktov. Prajeme Vám krásny a voňavý deň.