Prací gél Color FeelEco

Prací gél Color FeelEco nedráždi a nevysušuje kožu a skvele ochráni farbu vašej bielizne. Je vysoko účinný, odporúčaná dávka 60 ml prostriedku na 1 pranie zároveň šetrí produkt a vďaka zloženiu zabezpečuje správne fungovanie čističky odpadových vôd.

Umenie výnimočnosti

Vlastnosti:

• šetrný k citlivej pokožke
  • dermatologicky testovaný,
  • výnimočný v účinnosti a ochrane farieb,
  • vaša bielizeň vám tak vydrží dlhšie,
  • vhodný aj na pranie funkčnej a športovej bielizne,
  • vhodný pre správne fungovanie čistiarne odpadových vôd,
  • dostupný v troch veľkostiach balenia: 1,5 l, 5 l a 10 l.

Za kvalitou Feel Eco produktov stojí silný príbeh

Pri zrode značky FeelEco stál milujúci otec, zakladateľ značky FeelEco, ktorý chcel to najlepšie pre svoju dcéru, ktorá mala citlivú pokožku a klasické produkty na trhu jej nevyhovovali. Hľadal produkty, ktoré by boli šetrné k zdraviu a prírode, súčasne účinné a zároveň finančne dostupné. Pretože také prípravky nenašiel, rozhodol sa ich vyrobiť. Nielen pre svoju dcéru, ale pre kohokoľvek. Zadanie bolo s cieľom vyrobiť najlepší produkt na trhu.

Kde kúpim prací gél Color FeelEco?

Hodnotenia a skúsenosti s pracím gélom Color FeelEco

Máš skúsenosť s pracím gélom Color FeelEco?
pbelkova  13. jan 2023

Roky s FeelEco

Značku FeelEco používame roky - vybrala som si ju, keď som hľadala ekologickú alternatívu k bežným pracím prostriedkom. Kontinuálne sme ju používali (a používame) aj po narodení dcéry, ktorá má sklon k atopickej dermatitíde - veľmi dobre ju toleruje. Inú značku momentálne ani neplánujem používať.
  • Výborná tolerancia citlivou pokožkou
  • Ekologický produkt
  • Možno nepoužívam vhodný prací program, ale pozorujem slabšiu schopnosť vyprať niektoré nečistoty (spodná plocha ponožiek zašpinená od prachu na podlahe)
sejbipi  9. jan 2023

Super

Jemná vôňa, žiadne zbytočné ingrediencie
  • Bio
zuzuuzuz  5. dec 2022

Prací gél Color FeelEco - prekvapivo zabodoval

Prací gél si pomerne skvele poradil aj s viac špinavým prádlom pri nízkych teplotách. Čo ma milo prekvapilo, kedže je známe, že nie všetky ekologické pracie prostriedky sú toho schopné. Mne osobne vyhovuje aj fakt, že prádlo nie je po usušení prevoňané, aj keď samotný gél má príjemnú nedráždivú vôňu, ktorú pro vybratí prádla z práčky cítiť. To samozrejme nemusí každému vyhovovať.
  • účinný aj pri špinavšom prádle
  • účinný aj pri nízkych teplotách
  • jednoduché dávkovanie
  • priehradka na prací gél/prášok nie je po ňom zanesená
konik_testuje  1. dec 2022

Dôkladné vypranie a zbavenie zápachu

Tento produkt naozaj prekvapil. Jeho ekologická vlastnosť je kľúčová, keďže do prania ide množstvo prostriedkov. Síce možno prevláda názor, že ekologické prostriedky nie sú až tak účinné, tohto sa to netýka. Veľmi dobre sa popasoval aj s viac zašpinenou bielizňou. Dokonca sme ho skúšali aj na psie oblečenie a pelech a radikálne eliminoval zápach.
Výrazne nevonia, no potláča zápachy. Oblečenie má tak neutrálnu vôňu, čo je vhodné aj pre bábätká.
  • účinnosť vyčistenia zašpineného oblečenia,
  • neutralizácia zápachu,
  • bez výraznej vône – hlavne pri detskom oblečení.
  • bez prevoňania (môže niekomu chýbať pri „dospeláckom“ oblečení)
terka224  29. nov 2022

Testovanie pracieho gélu

S týmto produktom som spokojná, pekne vyperie, nemá žiadnu vôňu, čo nám vyhovuje, keďže syna mám ekzematika. Používam ho aj v kombinacii s avivážou Feel Eco.
  • Pekne vyperie
  • Nedráždi pokožku
xxxxxnnnnn  28. nov 2022

Color FeelEco - maximálna spokojnosť

Mám tri deti s citlivou pokožkou. Color FeelEco nám úplne vyhovuje nenápadnou vôňou, čistotou a hlavne tým, že všetko pekne vypral. Tri deti = traja športovci, takže úplne nám zapasoval na pranie funkčnej bielizne. Super.
  • - nedráždi pokožku,
  • - nevysušuje pokožku,
  • - nezaťažuje životné prostredie,
  • - jednoduchá vôňa.
bubik91  27. nov 2022

Eko pranie

Túto značku som vyskúšala 1x. Mám dve malé deti, tak používam gél vhodný pre ich citlivú detskú pokožku. Musím povedať, že som bola veľmi spokojná. Periem na teplote 30 alebo 40•c a tento gél nesklamal. Prádlo bolo čisté a mäkkučké. Som rada, že som ho mohla vyskúšať, nakoľko už dlho počúvam dobré ohlasy ohľadne tejto značky a mne sa to len potvrdilo.
  • nedráždi a nevysušuje pokožku
  • je vysoko účinný
  • chráni farbu bielizne
lento  27. nov 2022

Dlhodobá spokojnosť

Používali sme pri prvom aj druhom dieťati. Perieme s týmto prostriedkom aj naše dospelácke oblečenie.
  • Žiadne alergické reakcie
  • Eko
  • Perieme v tom aj softshel
coffeebreak123  26. nov 2022

Účinný prací prostriedok aj pre deti

Mala som možnosť vyskúšať prací gél FeelEco a bola som nadmieru spokojná. Zloženie je vhodné aj pre detskú pokožku. Vôňa je veľmi jemná, ale nám to vyhovuje, aviváže nepoužívame. Výborná ekologická náhrada bežného detského prostriedku a používame ho celá rodina. Vyperie bežné znečistenie, pri väčších znečisteniach a zažratej špine by som použila FeelEco odstraňovač škvŕn pred praním.
  • Účinný prací prostriedok
  • Jemná vôňa
  • Dostupnosť
dagi12  23. nov 2022

♻️✨️vôňa roka ♻️✨️

Veľká spokojnosť. Je voňavý, super perie, za mňa jednoducho objav roka :). A je ekologický a šetrný k prírode ✨️♻️✨️♻️✨️♻️❤️❤️🤍.
  • Famózna nevtieravá vôňa
  • Dobrá veľkosť balenia
  • Vyperie aj fľaky od jedla
  • Šetrný
  • Bez akýchkoľvek reakcií na koži
  • Keď je plný, tak sa urobí podtlak vo vrchnáku a trochu vytečie
elarika  18. nov 2022

Prací gél Color FeelEco

Prací gél Color FeelEco maximálne prekvapil. Manžel ma poprosil, či mu operiem bundu z predchádzajúcej zimy. A odovzdal mi ju krásne zafúľanú. Na moje prekvapenie si poradil aj s väčšími škvrnami. Používam iný ekologický prací gél, ale s ním som také pekné výsledky nikdy nemala. Dokonca sa mi v porovnaní s ním páčilo viac aj zloženie. Prací gél má príjemnú jemnú vôňu, ktorá jemne cítiť aj po opraní. Aviváže nepoužívam, kvôli škodlivosti nielen k našej pokožke. A táto veľmi jemná vôňa gélu mi postačuje. Na dávkovanie gélu sa používa vrchnáčik, ktorý je užší a dlhší, čo mi úplne nevyhovovalo, ale možno je to len zvyk. Máme tvrdšiu vodu a použila som dve odmerky vrchnáčiku na celú praciu dávku a s opratím prádla som bola nadmieru spokojná. Určite je to jeden z najlepších ekologických variantov pracích prostriedkov, aké som doposiaľ vyskúšala. Ak chcete pre svoje deti a seba to najlepšie, určite odporúčam. V kombinácii s ich čističom na škvrny docielite maximálne výsledky. Uvítala by som aj moznosť čapovania tohto prostriedku v nejakom väčšom reťazci drogérie.
  • Pracia účinnosť
  • Príjemná jemná vôňa
  • Je žiaľ drahší, ale zloženie a výsledok prania to prevyšujú
sis_k  5. nov 2022

Odporucam

Praci gel pouzivam uz dlhsiu dobu a som s nim velmi spokojna.
romiant  3. nov 2022

Pre deti to naj

Dcérka mala od narodenia extrémne citlivú pokožku, keď som oblečenie ale hlavne látkové plienky prala vo FeelEco zmizli problémy so zapareninami a ekzémom. Top,odporúčam od narodenia. Príjemne vonia,aj pri sušenie vonku aj v sušičke. A hlavne odpadol strach zo zvyškov pracích prostriedkov v detskom oblečení. Odolnejšie škvrny som síce musela predpierať so žlčovým mydlom,ale to pri každom prašku je rovnaké
  • Zloženie vhodné aj pre novorodencov, príjemná vôňa
  • Dostupnosť len vo väčších reťazcoch alebo na internete
danielakr  2. nov 2022

Spokojnosť

Prešla som naňho z arielu.. máme už asi štvrté balenie. Používam na striedačku s ecco vajíčkom. Som spokojná. Teraz som ale začala pridávať aviváž..ecover.. lebo mi už trochu chýbala vôňa na prádle.