Príkrmy Hami BIO

Hami prichádza s novým radom BIO mäsovo-zeleninových a ovocných príkrmov! Všetky Hami príkrmy sú vyrobené len z tých najkvalitnejších surovín a podliehajú prísnym kontrolám - najmä na obsah dusičnanov, mykotoxínov a ťažkých kovov. Ingrediencie pre výrobu BIO príkrmov od Hami podliehajú rovnako prísnym požiadavkám na kvalitu a kontrolu, ako je tomu pri ostatných príkrmoch. Líšia sa len tým, že pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, ktoré je ešte šetrnejšie k životnému prostrediu a podporuje prirodzenú biodiverzitu. V BIO kvalite máme všetky ovocné príkrmy, ale aj pestrý výber mäsovo-zeleninových príkrmov.

Ovocné aj mäsovozeleninové príkrmy vyrábame v dvoch veľkostiach - pre najmenšie deti vo 125g balení a pre deti od 6. mesiaca vo 190g balení.

Rad BIO ovocných príkrmov Hami obsahuje tieto príchute:

• Jabĺčko
  • S hruškou
  • So slivkou
  • Ovocie s nektarinkou
  • Ovocný koktail
  • S jahodami
  • S ananásom
  • S banánom a kúskami jabĺčka
  • S kúskami jabĺčka

Rad BIO mäsovo-zeleninových príkrmov Hami obsahuje tieto príchute:

• Mrkva s karfiolom
  • Brokolica a sladké zemiaky
  • Zemiaky s brokolicou a teľacím mäsom
  • Mrkva s hráškom a kuriatkom
  • Brokolica s paštrnákom a morčacím mäsom
  • Baklažán s kuriatkom a quinoou
  • Cestoviny s tekvicou a hovädzím mäsom
  • Paradajky s paštrnákom a teľacím mäsom
  • Paštrnák s karfiolom a teľacím mäsom
Kde kúpim príkrmy z radu Hami BIO?

Hodnotenia a skúsenosti s príkrmami Hami BIO

Máš skúsenosť s príkrmami Hami BIO?
teuflerin  1. nov 2021

Skvelé Hami

Keď mi prišla správa, že nás vybrali na testovačku, veľmi som sa potešila. Hami príkrmy kupujeme často, a toto bola skvelá príležitosť, ako vyskúšať niečo nové. ;)
Hneď, ako dorazili, malý papkáč chcel vyskušať. Vybrala som ovocný príkrm. Konzistencia a chuť bola vynikajúca. Kupodivu, Tomáškovi zachutili aj ovocné kombinacie.
Musím povedat, že tie chutili aj mne, rovnako ako aj zeleninovo-masové, ktoré som po lyžičke vždy ochutnala.
Určite ostaneme Hami verní aj naďalej a jednoznačne máme nového favorita.
  • skvelá chuť a konzistencia
  • kúsky v ovocných príkrmoch
  • rôzne veľkosti balenia
macicky98  31. okt 2021

Testovanie Hami BIO

Nie vždy stíham synčekovi doma navariť, a preto som siahla po Hami BIO. Potešilo ma, že BIO, pretože vždy sa snažím pri varení používať čo najviac potravín zo záhradky, prípadne mäsko od dedka. Synčekovi Hami BIO ovocné veľmi chutili, nezdali sa mi ani sladké. Ale na môj vkus boli redšie, ako sme zvyknutí. Mäso-zeleninové príkrmy sa u nás veľmi neujali, synčekovi nechutili, a niektoré mali zloženie nie veľmi vhodné pre 10-mesačné dieťatko. Nie každé dieťa do 10 mesaicov má zavedené rajčiny, cibuľu, korenie a atď... Ale celkovo hodnotím Hami BIO kladne. A určite, ak by boli v ponuke, siahnem aj po Hami Bio kapsičkách. ❤️
  • Ovocné prikrmy sú top, sú bez pridaného cukru
  • Veľké aj malé balenie
  • Vyššia cena
  • Obsahujú napr. rajčiny, čo nie vždy majú deti do 1 roka zavedené
siillvia  30. okt 2021

Príkrmy HAMI BIO

Ako sa hovorí - jeme, aby sme žili alebo žijeme, aby sme jedli? Nie som vyslovene "eko- bio-raw", ale komu doprajete, ak nie svojim deťom?
Malý začal s príkrmami od 5,5 mesiacov, teraz má 8 a pol. Keďže baba spolu s jej záhradou býva ďaleko, neostávalo mi nič iné, ako zamraziť alebo nájsť kvalitný trh s ovocím a zeleninou. Ale čo som nenašla ja, našlo si mňa... a to tieto príkrmy.
Pri Hami Bio som bola v očakávaní. Malý mi, napríklad, kupované ochutené kaše nezje, takže toto bol ozaj crashtest. Mať kedykoľvek po ruke, či už na cestách, či na návšteve, či v zhone, plnohodnotné hlavné jedno alebo ovocíčko je LUXUS.
Malý mi zjedol okrem cestovinového všetky. Na moje prekvapenie, po kombinácii s brokolicou a karfiolom šiel vyliezť z lehátka. Pre mňa sen. Brokolicu a karfiol máme doma málokedy, takže pre mňa super riešenie na spestrenie jedálnička. Tu by som po týchto neváhala siahnuť ani doma. Škoda, že práve tie boli menšie balenia.
ZLOŽENIE: Ak si ho poriadne prečítate, nájdete aj quinou, rajčinu, hrášok, cibuľu, cesnak, čierne korenie, ja som s tým ok, balík obsahoval široký mesačný rozptyl. Pre nás bola quinoa nová, chvíľu zazeral, ale potom spapal. :)
Z ovocných kombinácii som bola prekvapená z ananásu, ale na počudovanie, nevyhádzal sa, spapal. Zväčša sme mali ovocné balenia na 2x.
  • pestrosť kombinácii
  • jemná textúra pre najmenších
  • väčšie kúsky pre väčších
  • veľké a malé balenia
  • oceňujem, že tam boli aj rajčiny, cestoviny, baklažán, jahody, ale treba sledovať, či to už vaše dieťa papá - my to máme už zavedené, takže super
  • manžel nebol v strese, čo má variť :D
  • kombinácie s brokolicou, karfiolom by som prijala vo väčšom balení (ale to preto lebo malému veľmi chutili) :)
  • niektoré jedlá boli príliš husté, riedila som ich (napr. cestovinový)
  • zloženie nemusí každému vyhovovať "ak sa drží striktne tabuliek" (niekde je aj korenie, cesnak, cibuľa... môžu vplývať ťažko na dieťa, my sme s tým problém nemali)
whitebubble  30. okt 2021

Testovanie Hami BIO

Som veľmi rada, že si my, maminy, môžeme trošku uľahčiť život bez výčitiek.
Nie je nič zlé, raz za čas kúpiť už takto hotové jedlá.
A ja ovocné presnidávky, napríklad, vôbec nerobím. Ale kupujem hotové. Bio Hami som kupovala aj pred testovaním.
Obedy, ale aj ovocné presnidávky, majú takú dobrú chuť, že sa mi počas tohto testovania dieťa naučilo samo otvárať ústa. 😃 A ja som nestíhala naberať. Takže usuduzujem, že bol aj malý chlapík spokojný.

Týmto testovaním sme sa naučili 🙂 jesť aj kúsky. Boli veľmi dobre urobené - do mäkka.
  • Veľmi dobrá chuť
  • Dobrá cena
  • Šetria čas
  • BIO kvalita
  • Chýbali mi ovocné kapsičky, ktoré su praktickejšie
mtoth  29. okt 2021

Hami BIO

Keďže môj 9-mesačný syn odmieta dlhšiu dobu doma varené príkrmy, hľadali sme v obchodoch niečo, čo bude podobné domácemu príkrmu a natrafili sme na Hami Bio, ktoré nám úplne sadli. Pred testovaním sme už mali odskúšané niektoré zeleninové príkrmy a Oliverov najobľúbenejší je baklažán, quinoa a kuriatko👌🏻 a rovnako mrkva s karfiolom. Škoda, že ten bol v menšom balení. Z ovocných nás najviac očaril ananás, nielen Olivera, ale aj rodičov. 😄 A sklamal nás nektarinkový, bol dosť horký. Ale Oli zje všetko, čo nezje jeho, tak sa u nás minul. Oceňujem netradičné kombinácie zeleninových príkrmov a zaujímavé ovocné chute. Kúsky jabĺčka ma najviac ohromili. 👌🏻 Ďakujeme za možnost zúčastniť sa testovania.☺️
  • Netradičné kombinácie zeleninových príkrmov
  • Zaujímavo vybrané druhy ovocia
  • Kúsky ovocia v príkrme
  • Zloženie podobné tým domácim
  • Nektarinková je horká
tincek12  28. okt 2021

HAMI značka pre každého papkáča ♡

Hami BIO ovocné mali u nás doma prvé miesto. Naš Dominik odmalička rád papá ovocie, a tieto ovocné príkrmy mu veľmi chutili. Dokonca sme ich využili aj pri pečení domácich Brumíkov, kde spravili úžasnú náplň, a skvelou voľbou bolo ich pridať aj do bielych jogurtov. Veľké plus dávam tomu, že mnohé majú aj kúsky ovocia, čo je naozaj skvelé a takmer jedinečné, čo sa týka príkrmov pre deti.
Zeleninovo-mäsové prikrmy sú tiež topka. Páči sa mi, že sú rôzne druhy, takže deti dostávajú naozaj z každého rožka troška. Od cestovín, po zeleninu. Určite ostaneme pri tejto značke, mám z nej veľkú radosť.
  • Bio kvalita !
  • Veľký výber
  • Niektoré ovocné príkrmy obsahujú kúsky ovocia
  • Úžasná chuť
  • Niektoré obsahujú cibuľu a cesnak, detičky do 1 roka majú čas na takú zeleninu
ewca0611  27. okt 2021

Testovanie príkrmov Hami Bio

Som veľmi rada, že sme mali príležitosť otestovať nové príkrmy Hami Bio, moja deväťmesačná dcérka všetky spapala (okrem jedného zeleninového, keďže je od 10 mesiacov), a ani pri jednom príkrme neprotestovala. Doteraz som jej varila doma príkrmy a jediné, čo nespala, bola brokolica, ale Hami spapala bezproblémov. Všetky príkrmy som aj ja ochutnala po lyžičke a musím uznať, že aj mne chutili. Dcérke najviac chutil príkrm paradajky s paštrňákom a teľacím mäskom. Bežne spapá 150 g, ale tento príkrm spapala celý pohárik, čo je 190 g (aj som mala strach, že nakoniec doma pripravené príkrmy nebude chcieť papať, 🙈 ale bezproblémov papá). Oceňujem kvalitu a pestrosť zeleniny v príkrmoch a aj veľkosť menšieho, aj väčšieho balenia.
Určite kúpime nejaké príkrmy, keď sa mi nebude chcieť variť alebo skôr, keď nebudem stíhať dcérke pripraviť doma obed. Určite sú tieto príkrmy super aj na cesty a dovolenky. Takže odporúčam všetkými desiatimi. 🤗
  • Kvalita👍
  • Chuť 👍
  • Prijateľná cena 👍
janinka50224  27. okt 2021

Hami Bio

Príkrmy Hami Bio veľmi chutili. 😋 Ovocné aj s mäskom a zeleninkou. Môj malý papkáč nemal s ničím problém. 😂
Fakt sme využili aj na desiatu, aj na obed .
Tie menšie fľaštičky so zeleninkou som využila aj ako prílohu k mäsku. 🔝👍
  • Ovocné prikrmy sú bez pridaného cukru, čo veľmi oceňujem
  • Ďalšie plus je, že pre staršie detičky sú novinky aj s kúskami jabĺčka
  • Mäsovo-zeleninové prikrmy veľakrát obsahujú paradajky, cibuľu cesnak, čo veľa detí do roka ešte nemá zavedené
  • Našla som v zložení aj čierne korenie
  • Príkrm s cestovinami by mal obsahovať bezvaječné cestoviny, bielok tiež väčšina mamičiek zavádza až po roku
misk_a16  27. okt 2021

Spokojnosť s príkrmami Hami bio

S príkrmami som bola veľmi spokojná a naďalej ich budem kupovať. Malý papal pestrý mix ovocia a zeleniny. Najviac mi vyhovuje práve to, že sú bio. Sú kontrolované na obsah toxínov a dusičnanov. Nie všetko ovocie a zelenina sa dá dopestovať doma, preto sú mamičky nútené kupovať suroviny na prípravu príkrmu v obchode a tam nie je vždy zaručená kvalita. Tiež ide aj o hospodárnosť, pretože nie vždy sa pri príprave spotrebuje celý kus ovocia, či zeleniny, a najmä o pestrosť kombinácii. Hotové príkrmy pomôžu nejednej mamičke na výlete, či prechádzke. A keď sú ešte v bio kvalite, je to veľké plus. Nášmu drobcovi (14 mesiacov) veľmi chutili mäsové príkrmy, ale nepohrdol ani ovocnými, ktoré sú bez prídaného cukru. Výhodou je aj veľkosť balenia, nakoľko sú príkrmy vo väčších a menších pohárikoch.
  • dostupnosť
  • bez prídaného cukru
  • väčšie a menšie balenie
  • pestrý mix kombinácií ovocia a zeleniny
  • konzistencia - dá sa pekne nabrať lyžičkou, neztečie
  • vyššia cena
krajstusko  26. okt 2021

Hami BIO

S príkrmami Hami BIO sme véééľmi spokojní. Mladý je od narodenia veľký papkáč, no v poslednej dobe bojkotuje zeleninku v pevnom skupenstve, preto sú nám príkrmy veľmi nápomocné. Nie je veľa značiek, ktoré majú fakt dobré aj mäsovo-zeleninové príkrmy. Každú jednu príchuť zlupne za pár minút a ešte pýta dupľu. Preto som rada, keď máme vždy zopár príchutí doma v zálohe. A to, že sú produkty BIO, je obrovské plus. Konzistencia je taká akurátna podľa odporúčaného veku. Prijali by sme ale aj zeleninové Hami BIO kapsičky na cesty, pretože tých veľa na trhu nie je, ale to, samozrejm,e neberieme ako mínus, ale ako prosbičku a radu pre výrobcu. :)
  • chuť
  • konzistencia
  • veľký výber chutí
  • cena
  • žiadne
benadik  26. okt 2021

Z lásky k deťom

V roku 2017 sa nám narodili dvojičky Peťko a Lenuška. V období zavádzania príkrmov sme bojovali s intoleranciou stravy, nič im nechutilo. Nastala dilema, čo by im chutilo a zároveň by bolo prospešné pre zdravý vývoj bábatiek. Vyskúšali sme množstvo produktov, až sme natrafili na produkty Hami. A nič lepšie sme nemohli spraviť. Všetky príkrmy sú kvalitne a s láskou pripravené a spĺňajú všetky kritéria zdravého jedalnička pre bábatká. Svojou lahodnou chuťou a konzistenciou si osvoja všetky mlsné jazýčky detičiek a my rodičia sme spokojní s vedomím,že svojim deťom dávame len to najlepšie. Na štedrý deň roku 2020 sa nám narodili trojičky Jasminka,Amalka a Janko. Samozrejmosťou nášho jedálnička sa stali príkrmy od Hami. Lebo nie je nič dóležitejšie ako spokojné a napapané bábatko. 🙂
  • Skvelá chuť
  • Konzistencia
  • Dobré trávenie
  • Prospešnosť pre vývoj zdravého tráviaceho traktu
paulina1985  26. okt 2021

Prikrmy Hami

S príkrmami značky Hami v Bio kvalite sme boli velmi spokojní. Oceňujem príjemnú chuť, veľký výber chutí, 2 veľkosti balenia a hlavne BIO kvalitu produktu. Určite siahneme po týchto výrobkoch aj v blízkej budúcnosti.
  • BIO produkt
  • 2 veľkosti balenia
  • Príjemná konzistencia
  • Ľahko otvárateľné
  • Zaujímavé kombinácie chuti
  • Žiadne som nepostrehla
lucia_alzbetka  25. okt 2021

Hami mňami

Nech si hovorí kto chce, čo chce, najviac chutia jedlá od maminky. Sú však dni, kedy maminke stoja vlasy dupkom, keď vyberá šaty zo sušičky, z poschodia sa hlási práčka že už dopralo, kopa na žehlenie rastie a tá podlaha by si zaslúžila aspoň vysávač... Do toho sa hlási Pusinka, lebo chce ísť na ruky a kuk chladnička zíva prázdnotou. Poznáte to? Vtedy ďakujem za skrinku plnú Hami príkrmov. Alebo keď ideme na cesty, alebo keď sa vrátime od doktorky, či z plávania. Žiadne výčitky, že nestíham variť, Hami príkrmy v bio kvalite sú často lepšou a zdravšou voľbou. Lebo veď viem ja, akého pôvodu je tá zelenina, z ktorej varím pokiaľ si ju nevykopem v záhrade? Tie ovocné by Pusinka vedela jesť stále, jabĺčko so slivkou alebo jahodou sú topka. Mimochodom, maminky, ochutnali ste ich niekedy? My s ockom tiež občas neodoláme. 🙄 Preto tá veľká zásoba. Zeleninkový najrýchlejšie „pošiel" mrkvový s karfiolom, žiaľ, mäsovo zeleninové u nás nemali úspech. Neviem, či sa Pusinka chystá byť vegetariánka, ale mäso do nej dostanem málokedy. Snáď jej ešte príde na chuť.
  • Výborná chuť
  • Prijateľná cena
  • Dobrá konzistencia
  • Príjemná vôňa ovocia
  • Veľký výber
  • Viac veľkostí pre menších aj väčších papkáčov
  • Mäsovo-zeleninové príkrmy sa u nás neujali
  • Na cesty mi chýbaju ovocné kapsičky Hami v bio kvalite
renusssska  25. okt 2021

Hami BIO

Príkrmy nás veľmi milo prekvapili. Malej (1,5 roka) chutili úplne všetky do jedného - ovocné aj zeleninové. Tie pre menšie detičky boli úplne nahladko rozmixované, a tie, pre trošku väčšie, mali v sebe aj kúsky jabĺčok, napríklad. :) Ochutnal aj náš štvorročný - tiež nadmieru spokojný - on chutnal len ovocné. Najviac mu sadol ovocný kokteil. :)
  • Pestrý výber
  • BIO PRODUKT 👌
  • Chutilo obom deťom
  • Kúsky ovocia
  • Nenašla som
gabikacs11  25. okt 2021

Veľká spokojnosť 🤗

Mali sme možnosť testovať nové produkty Bio Hami a môžem napísať, že veľká spokojnosť. Ročnej dcérke príkrmy veľmi chutili. Jej favoritom bol príkrm s teľacím mäskom, paradajkami a cestovinami. 😋 Takisto veľký úspech mali aj ovocné výživy. Aj 8-ročná dcérka ochutnala. Tiež jej veľmi chutilo. 🤗🤭 Celokovo hodnotím Hami Bio príkrmy ako kvalitné a veľmi chutné produkty. Ps: Oceňujem veľkosť balenia a aj kozinstenciu príkrmov .
  • Bez cukru
  • Veľkosť balenia
  • Zdravé
tvorastvor  25. okt 2021

Hami mňamky

S novými produktmi od Hami som veľmi veľmi spokojná.
Veľmi má potešilo Bio zloženie, veľký výber a pestrosť zloženia.
Produkty nášmu drobčekovi extrémne chutili. Hlavne tie ovocné, tie spapal všetky. Zo zeleninovo-ovocných boli tiež všetky zaujímavé a hlavne chutné. Náš malý papkáč spapal každý jeden druh.
Veľmi praktické sú aj tie malé sklíčka. Na rýchly olovrant či desiatu.
S produktmi som fakt extra spokojná, prekvapená a určite budeme pokračovať v ich nakupovaní.
  • Pestré zloženie
  • Veľmi chutné
  • Bio !!
  • Praktické balenie
  • Žiadne som nenašla
jessica45  25. okt 2021

Bio príkrmy od Hami 🙂

S príkrmami od Hami sme boli veľmi spokojní a, hlavne, že sú Bio a z kvalitných surovín. hlavne s ovocnými sme boli spokojní, tie chutili najviac. 🙂 Keď jej prišiel balíček, bola neskutočne rada a hneď rozbaľovala a prezerala si príkrmy, a hneď nastal čas, kedy sme prvú otvorili a bola skvelá,chutná. Každý deň si otvorí svoj šuflíček a vytiahne si výživku. To hovorí za všetko.
  • Bio
  • Cenovo prijateľné
  • Vhodné na cesty
  • Skvelá chuť
  • Nepostrehla som žiadne
annie285  25. okt 2021

Hami bio

S príkrmami sme boli veľmi spokojní, boli chutné, zdravé, dcéra si ich ešte sama pýtala a to je skôr typ na tuhú stravu.
  • Dostupná cena
  • Bez cukru a pridaných látok
  • Chutné
  • Veľký výber chutí
  • Karfiolový s paštrnákom mal zle priliehajúce viečko.
saskia1997  25. okt 2021

Prikrmy Hami Bio sú úžasne

Príkrmy Hami BIO môjmu synčekovy veľmi chutili, vďaka tomu, že sú vyrábané z kvalitných surovín nebol problém ani z bolesťami bruška, čo som neskutočne šťastná. Negatíva nevidím žiadne, takže určite to bude naša voľba číslo 1. Pridávam fotky, ktoré hovoria samé za seba, aký bol pri papaní príkrmov Hami bio šťastný. 😍
  • Chutili
  • Nebolelo ho bruško
  • Nemám
katarina0607  15. okt 2021

Chutné prikrmy

Hami príkrmy zvyknem kupovať, keď ideme na dovolenku alebo výlet. Najviac mojim deťom chuti zo zeleninových príkrmov brokolica a z ovocných mi syn zje asi všetko.
  • Bio
  • Synovi nechutia zeleninové príkrmy s mäsom.
7753117878  2. okt 2021

Malý je spokojný s prírkmami od Hami BIO. Chutia mu a bruško má plné.

S príkrmami Hami BIO sme začali v 5. mesiaci a sme spokojní. Je to zdravšie a nemáme problém zo stolicou.
dominika0805  1. okt 2021

Hami BIO

Na Hami BIO ovocných príkrmoch sa mi páči, že sú vyrobené z kvalitných potravín bez pridaného cukru. Našej malej princeznej najviac chutili príkrmy brokolica a batát.
evacib  30. sep 2021

Spokojnosť

Pri prvej dcérke som vyskúšala viacej príkrmov, ale najspokojnejšia som bola s príkrmami Hami. Lacnejšie varianty iných prikrmov jej tak nechutili a niektoré obsahovali aj veľa konzervantov. Rada som ich kupovala aj na cesty a mala popri ruke, keďže sme často boli mimo domova. Teraz sa opäť tešíme prírastku. Máme 4-mesačné bábätko a začíname opäť s príkrmami. Určite ostanem verná príkrmom Hami. :) Za mňa veľká spokojnosť. Môžem maminkám len odporučiť. :)
  • Čerstvosť
  • Bez pridaného cukru
  • Vhodný na cesty
  • Za mňa žiaden
wevrona  30. sep 2021

HAMI

Skúsenosť mame iba s ovocnými výživami, dcérke veľmi chutia. Z iných ju dosť zatriasa, čo sú kyslé. :) Sú vyrobené v BIO kvalite, ktorú my uprednostňujeme, takže za nás veľké plus. :)
simka9956  28. sep 2021

Hami BIO

Prikrmy Hami BIO dcérka miluje.
Hoci má už 3 roky, na nákupe, či už v dm alebo inom nákupnom reťazci, kde sú dostupné, si stále nejaký vyberie.
V decembri však očakávame ďalšiu slečnu, a veríme, že aj jej budú Vaše príkrmy chutiť rovnako. ❤️
  • Bio produkt
  • Prístupná cena
  • Nepostrehla som
ivana2504  28. sep 2021

Spokojnosť

S výživami som spokojná. Pestrý mix ovocia a zeleniny. Najviac mi vyhovuje, že sú bio, čiže sú kontrolované na obsah toxínov a dusičnanov, čo pri kúpe ovocia a zeleniny v obchode nemám kvalitu zaručenú ani pri bio, a nemusím kupovať celý kus ovocia a zeleniny, ktoré, je treba potom spotrebovať, keďže bio sa skôr kazia. Takto si kúpi mamička hotové v kombinácii s iným druhom ovocia, či zeleniny, v jednom. Oceňujem veľkosť balenia, používanie skla ako nezávadného materiálu a dobrý výber.
  • Čerstvosť
  • Široký výber
  • Veľkosť balenia
  • Nenapadá mi žiaden
levandulaaa  28. sep 2021

Hami bio ovocné

Skúšali sme Hami bio ovocné prikrmy. Páči sa mi, že sú vyrobené z kvalitných bio potravín, bez pridaného cukru. Malému najviac chutili prikrmy s nektarinkou. A výborné sú aj príkrmy s kúskami jabĺčka, keďže sa pomaly učia deti aj hrýzť. 🙂
  • Vyrobené z kvalitnych bio potravín
  • Bez prídaného cukru
  • S kúskami jabĺčka (učí deti prežúvať)
  • Trochu vyššia cena
januulienka  27. sep 2021

Prikrmy Hami

Moja skúsenosť s týmito prikrmami je veľmi dobrá. Sú cenovo dostupné, majú ich skoro v každom obchode (DM, Tesco, Kaufland...), ale najhlavnnejšia vec je, že mojej dcérke chutia.
Kupujeme hlavne tie, čo majú Bio v popise.
Príprava je veľmi jednoduchá.
U nás prebieha tak, že otvorím pohárik (zeleninovo - mäsový), vylejem ho do misky a dám do mikrovlnky, o malú chvíľu je príkrm ohriaty, trošku posolím (dcérka už mala tri roky) a premiešam. Podám na stolík a dcérka vždy všetko vyskriabe do posledného sústa.
  • Bio kvalita
  • Široký sortiment
  • Prijateľná cena
  • Zaujímavé príchute (kombinácie)
  • Dobrá dostupnosť