Sundance mlieko na opaľovanie Kids Sensitiv OF 50+

Sundance mlieko na opaľovanie Kids Sensitiv OF 50+ (200 ml) je vhodné pre obzvlášť citlivú neopálenú detskú pokožku so sklonom k alergiám. Po nanesení spoľahlivo a okamžite chráni detskú pokožku pred spálením. Slnečnicový olej a vitamín E poskytujú jemnej detskej pokožke potrebnú starostlivosť. Má vodoodolné zloženie.

Kde kúpim Sundance mlieko na opaľovanie Kids Sensitiv OF 50+?

Hodnotenia a skúsenosti so Sundance mliekom na opaľovanie Kids Sensitiv OF 50+

Máš skúsenosť so Sundance mliekom na opaľovanie Kids Sensitiv OF 50+?
jordynka  14. aug 2022

Výborný

Mlieko na opaľovanie Sun dance kids 50 - veľké plus kvôli faktoru. Keďže patrím do rizikovej skupiny (som onkopacientka v sledovaní), používam len 50-tky. Veľmi dobre sa nanáša a rýchlo sa vstrebáva. Je ľahké, s jemnou vôňou. Potešila som sa mu, pretože, priznávam, nemám rada oleje ani krémy na opaľovanie, vždy si vyberám radšej mlieko na opaľovanie. Prvé dva dni sme ho používali celá rodina, na tretí deň dcéry prešli na faktor 30, keďže sa nie a nie opáliť, aj napriek tomu, že "základ" sme si priniesli už zo Slovenska 🙂.
  • - výborne sa aplikuje
  • - rýchle vstrebanie
  • - jemná vôňa
  • - vďaka vysokému faktoru (50) sa ťažšie chytá bronz
marikaheidi  13. aug 2022

Sundance opaľovacie mliečko sensitiv OF 50+

Opaľovacie mliečko má vysoký faktor ochrany, zanecháva jemný biely povlak na telíčku, ale napriek tomu sa veľmi dobre rozotiera. Neobsahuje oktokrylén, tuk a je úplne bez parfumov. Vhodné je najmä pre veľmi citlivú pokožku náchylnú na alergie. Je vodoodolný, takže pre nás úplne ako stvorený na šantenie v mori.
  • - Vysoká ochrana
  • - Bez parfumov
  • - Vhodný na prvý pobyt na slniečku
  • - Nenašla som nedostatky pri testovaní
ivankagemini  13. aug 2022

Mami, ešte sa musíme natrieť!

Opaľovacie mlieko z DM máme prvý krát a sme viac ako spokojní. Používa ho celá rodina. Je hustejšie, je bez vône (čo nám vyhovuje), je aj pre citlivú pokožku. Zanecháva film ale po poriadnom rozotretí nie je vidieť. Je vodoodolný, čo je tiež super. Nemuseli sme sa za deň sto krát natierať. 🙏
  • - Bez vône.
  • - Vodoodolný.
  • - Pre citlivú pokožku.
  • - Pre celú rodinu.
  • - Vysoký ochranný faktor.
  • - Veľké balenie.
henina251  12. aug 2022

Mlieko na citlivú pokožku

Toto mliečko sme vyskúšali nie raz. Musím uznať že je 100% vodoodolné.
Vyskúšal ho aj starší syn, ktorý má citlivejšiu pokožku a u ňho človek nikdy nevie, ako zareaguje na daný produkt. Toto mlieko mu sadlo skvele, reakcia žiadna. Páči sa mi, že nemá žiadnu vôňu.
  • - Vodoodolné na 100%
  • - Syn nemal žiadnu reakciu na mlieko
  • - Vstrebateľnosť v norme
ivanakir  12. aug 2022

Super produkt.

Mam syna alergika a problemovou pokozkou. Vzdy v lete ma problem so zacervenanymi a svrbiacimi miestami na tele. Vyskusala som mnozstvo drahych kremov, no na tento nedam dopustit. Vyborna ochrana bez splalenia na slnku, neparfumovany, vyborne roztieratelny. Iny ani nekupujem. Nesklamal. Odporucam vsetkym👍
gabccia  11. aug 2022

Mliečko na opaľovanie

Výhodou tohto mlieka je, že má väčšie balenie a najvyšší faktor. Po inom ani nesiaham v lete. Čiže vydrží podľa mňa aj celé leto. My sme sa s ním natierali celá rodina. Vyhovuje mi aj to, že nemá žiadnu vôňu. Ťažšie sa rozotiera a ostáva biely film na pokožke, čo mne osobne vadí, ale tak treba poriadne porozotierať a je to fajn..
  • - Väčšie balenie
  • - Vysoký faktor
  • - Vodoodolnosť
  • - Neparfumované
  • - Ťažšie saa rozotiera
  • - Ostáva biely film na pokožke
nikki2201  10. aug 2022

Citlivú pokožku detí v lete treba chrániť maximálne

Ja väčšinou siaham po veciach, ktoré sú určené na citlivú pokožku (čo sa týka detí), keďže podľa mňa každá pokožka dieťaťa je vlastne citlivá, tak asi preto.
Mliečko má väčšie balenie (takže dlhšie vydrží, možno aj celé leto pri jednom dieťati).
Má najvyšší ochranný faktor.
Je určený práve na citlivú pokožku.
Nanáša sa trošku ťažšie, treba ho poriadne rozotrieť, zanecháva ten tzv. biely film na pokožke.
Je vodeodolný a naozaj ostáva na pokožke dlho.
  • - vodeodolnosť
  • - vysoký faktor ochrany
  • - vhodný aj na citlivú pokožku
  • - ťazsie sa rozotiera a zanecháva na pokožke biely film (čo mne osobne vadí)
sofitop  8. aug 2022

Spokojnosť

S produktmi z dm drogérii nikdy nič nepokazíte a takisto ani s týmto ochranným telovým mliekom. Boli sme spokojní - vodeodolný, cenovo prijateľný, nie moc mastný a myslím, že úplne stačí na bežné chránenia pred slnkom.
ja_mi  28. júl 2022

Pre deti

Veľmi skvelí pomocník na horúce dní.
Značku dm mame veľmi radi. Výborná pre deti . Nedráždi pokožku, nezanecháva mastný film na tele, veľmi šetrná pre detskú citlivú pokožku nakoľko chlapci mávajú ekzemiki.
  • Vysoká ochrana
  • Nedráždi pokožku.
  • Nezanecháva mastný film
  • Po nanesení je biely ale treba poriadne rozotriet
lienka2407  25. júl 2022

Najlepší opaľovací krém pre deti

Jednoznačne odporúčam toto mlieko,necháva na pokožke biely filter a je potrebné ho viac zapracovať,dva dni na kúpalisku a dcérka hneď po kúpaní mala mliečko stále na tele teda je vodoolné,je neparfumované,za mňa výborne mliečko,pocestuje s nami aj na dovolenku a jednoznačne kúpim ďalšie.
Pre deti podľa mna najlepšie aké som mala.
  • Vodeodolné na 100%
  • Neparfémované
  • Necháva biely film keďze je hutné mnohé maminky to nepoteší podľa mna to budú brať ako negatívum
aliusska  12. júl 2022

Zažltnuté oblečenie

Tento prípravok na opaľovanie zanecháva na bielom oblečení škaredé žlté fľaky. Nedali sa ani vyprať.
  • Produkt nás ochránil pred spálením.
  • Ale zanechal žlté fľaky na oblečení, ktoré sa nedali vyprať.