Vegetariánska nátierka baklažán dmBio

Ochutnajte túto skvelú vegetariánsku nátierku s baklažánom dmBio! Nátierka je pripravená kombináciou slnečnicového oleja, baklažánu, cibuľky, paradajkovej drene, korenia a na záver zjemnená olivovým olejom. Vynikajúco sa hodí k čerstvému, chrumkavému chlebíku alebo vylepší chuť dresingov a omáčok.

Kde kúpim vegetariánsku nátierku baklažán dmBio?

Hodnotenia a skúsenosti s vegetariánskou nátierkou baklažán dmBio

Máš skúsenosť s vegetariánskou nátierkou baklažán dmBio?
romci22  7. máj 2022

Baklazanova natierka

K tejto natierke som pristupovala dost skepticky.
Na moje prekvapenie ma prekvapila lahodna chut,aj ked ja by som ubrala ma kyslosti,ale inak celkom fajn zmena a hlavne v tejto uponahlanej dobe rychle cinuz ranajky,alebo vecera.
  • Prijemna zmena chuti
  • Kyslost
popalopa  7. máj 2022

Rýchla pochúťka

Na prví raz nevýrazná chuť no pokiaľ som si to dala na pečivo pocítila som jemnú kyslosť . Boli v Tom malé kúsky zeleniny čo bolo skvelé lebo to malo akurát fajn konzistenciu
  • Skvelá chuť
kacena85  6. máj 2022

Vegan natierka 👌

Lahodna natierka, skvela chut aj konzistencia, nam sa pacilo,ze su v nej sem tam aj vacsie kusky, mame radi viacere tieto vegan natierky,kedze sme v rodine aj bezmliecny, isto je lepsie ked ju date do chladnicky
  • Chut
  • Konzistencia
jennyska  5. máj 2022

Výborná konzistence i chuť!

Ráno asi nemůže začít lépe, než s dobrou kávou a skvělou snídaní, o kterou se postará, pro mě od dnes už jistý člen ledničky - baklažánová pomazánka dmBio.

Jsem zvyklá na dmBio pomazánky, přičemž nejčastěji kupuji tu z červené řepy v kombinaci s čerstvým kváskovým chlebem či topinkou z topinkovače. I tato baklážánová má mírně nakyslou chuť díky citronové šťávě, která mi nijak nepřekáží, ba naopak! Rajčatový protlak a červená paprika jdou cítit minimálně, ale zato baklažán výrazněji, a to je dobře. Navíc se velmi jednoduše a lehce roztírá a veškerý obsah je na jemno zpracovaný.

Za mě 10/10! Povedla se :)
  • Pestrá chuť
  • Jemná konzistence
  • Velmi dobré složení
  • Mírně nakyslá chuť by někomu mohla překážet
lllinda  4. máj 2022

Praktický pomocník pre rýchlu večeru

Nátierka ma na prvé sústo moc neoslovila, nakoniec som ju ale skoro celú zjedla sama. Na chlebík sa mi moc nehodila, ale ako duo k čerstvej zelenine bola naozaj perfektná. Každopádne, z chladničky je oveľa lepšia ako keď som ju prvýkrát otvorila a ochutnala bez chladenia.
  • rýchla príloha
  • bio kvalita
  • kombinovateľná s každým druhom zeleniny
  • pre dobrú chuť sa musí podávať studená
ro_manka  4. máj 2022

Šikovný pomocník

Túto nátierku budeme zrejme kupovávať do zásoby ako rýchleho pomocníka. Super na chlebík so zeleninou, ako zdravší snack k tyčinkám alebo tortilla chipsom. Klasický caprese sendvič pozdvihla na vyššiu úroveň. Podobné zloženie má aj zeleninová omáčka na cestoviny, ktorú doma často robíme, takže by som sa nebála využiť ju aj takýmto spôsobom. Fakt dobrý pomocník. Chutila mojim deťom, mužovi aj návšteve, ktorá “neprepadá” zdravej strave.
  • Chutná
  • Zdravá
  • Dlhšia doba spotreby (1,5 roka) takže ju môžem mávať v zásobe v špajzke
  • Široké využitie
  • Niekomu by mohla vadiť mierna kyslosť
ladystibs  2. máj 2022

Baklažánová nátierka s domácim chlebíkom

Veľmi zaujímavá natierka. Pochutnali sme si. Pripomínala nám zeleninové lasagne, ktoré zvyknem robievať 🙂. Mali sme o raňajky postarané raz-dva. Len som natrela nátierku na chlebík a posypala cibuľovými “pierkami”. Mňam
  • Šťavnatá
  • Zaujímavá chuť
  • Možno by som pomixovala nátierku na jemnejšie
1mimka18  29. apr 2022

Super

Natierka je super, chutna a zdravá dokonca chutila aj mamine co velmi zdrave veci nejedáva. Urcite skusime aj ine varianty tejto super natierky
  • Chut
  • Zlozenie
  • Bio kvalita
  • Vegan
  • Vyssia cena za male balenie
tatiana269  26. apr 2022

Baklažánová nátierka

Mne nesadla. Mám rada tieto nátierky z DM v bio kvalite, no táto ma sklamala. Lepšia je tá papriková.
  • Bio
  • Vhodná pre abkm
  • Bez pridaných konzervantov
  • Chuť - kyslá
masandra  4. apr 2022

Najlepšia nátierka

Sme rodinka vegetariánov a tak skúšame nové veci. Baklažánová nátierka, znie to zvláštne však? Odkedy sme ju ochutnali prvý krát, kupujeme ju vždy keď ideme na nákup do dm drogérie. Máme ju veľmi radi, najradšej ju má naša trojročná dcérka. Najlepšia je s našim domácim chlebíkom a kopou čerstvej zeleninky 💕
  • Lahodná chuť
  • Výborné zloženie
  • Bio kvalita
  • Malé balenie, nestačí jedna 😅
  • Vyššia cena (ale za tú kvalitu a chuť to stojí, hlavne, nemáme to každý deň, občas si treba dopriať:)