Wellness čaj – Popradský Energia sila a povzbudenie

Chýba vám stratená energia? Cítite sa slabý? Potrebujete povzbudiť? Doprajte si Wellness čaj – Popradský Energia sila a povzbudenie a posilnite sa v boji proti únave pomocou orechu kola a guarany. S týmto čajom celkovo povzbudíte organizmus, ale zároveň posilníte aj svoju imunitu. Orech kola prispeje k odolnosti voči duševnej a fyzickej únave. Ochutnajte tento životabudič v kombinácii so šťavnatým jablkom. Tento čaj je výbornou alternatívou voči káve, keďže obsahuje kofeín.

Zloženie:

jablko (25 %), maté (20 %), čierny čaj (18 %), ibištek krvavý, mäta kučeravá, pražený koreň čakanky, prírodná aróma (citrón), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), šípka (1%), orech kola, semeno guarany (1%), listy černíc.

Kde kúpim Wellness čaj – Popradský Energia sila a povzbudenie?

Hodnotenia a skúsenosti s Wellness čajom – Popradský Energia sila a povzbudenie

Máš skúsenosť s Wellness čajom – Popradský Energia sila a povzbudenie?
evka2512  20. nov 2022

Energia aj v zime

V zimnom období je človek viac unavený. Vonku je skoro tma, zima , chýbajú slnečné lúče aj energia. Čaj obsahuje guaranu, ktorá zbavuje únavy. Veľký plus je aj obsah čierneho čaju s matè , ktorý bojuje s únavou , psychickým aj fyzickým vyčerpaním
Ako stvorený na jesenné a zimné dni.
  • Účinok
berry59  20. nov 2022

Čaj Energia a sila

Čaj je veľkým pomocníkom, keď nám chýba energia. Často si ho varím ráno namiesto kávy, pretože obsahuje kofeín. Sem-tam čajík pribalím do termosky aj môjmu synovi na tréning. Tak sme obaja plný energie :)
  • Obsahuje kofeín
  • Veľmi chutný
  • Krásna vôňa
mam1na  20. nov 2022

Počas dňa mi nahrádza pitie kávy

Kde možno čerpať energiu, silu, či posilovať imunitu lepšie ako v prírode? 🍀🌲🍵
Tento prírodný čaj Energia je však výborným doplnkom. Zaliať si ho aj do termosky a vyraziť na cesty. Ako dnes. Piť ho pravidelne zvyšuje efekt regenerácie. 🤗👌
Pri dvoch malých synoch priam nevyhnutnosť.
Jeho vôňa aj chuť má dobrý účinok na celý organizmus. 😁😋💃
  • Sila účinku po krátkodobom užívaní
  • Zaujímavé zloženie
  • Aróma
  • Účinok na celý organizmus
  • Chutný a blahodárny
bveronikab  19. nov 2022

Popradský čaj ENERGIA

Super povzbudivý čaj energia 🤪, pre mňa osobne momentálne veľmi nápomocný, kedže mám doma batoliatko 👶🏼 a ešte aj pomaly puberťáka 👦🏼. Dodá mi potrebnú energiu a aj ma pekne preberie ráno, kedže obsahuje kofeín.
  • Skvelá voľba aj namiesto kávy
  • Energický
  • Obsahuje kofeín
  • Príjemná chuť
  • Nedostatky na čajoch som nespozorovala
luciamiridi  24. okt 2022

Intenzívny bylinkový čaj

Dnes som mala možnosť ochutnať čaj Energia. Nakoľko prechádzam veľmi náročným psychickým obdobím, tento čaj ma dokázal vytrhnúť z rutiny. Pri pití čaju Energia som mala pocit, že naberám nové sily, že sa všetko zvládne.
Čaj ma milo prekvapil svojim účinkom.
  • Aroma
  • Účinok
  • Prírodná zmes
  • Balené v sáčkoch
marta852  10. okt 2022

Voľba intenzívne bylinkového čaju

Keďže neobľubujem veľmi ovocné čaje, hľadala som alternatívu k nim a Popradský čaj Wellnes ma milo prekvapil svojou plnou chuťou, arómou a aj účinkom. Podpora energie skutočne nastala a čaj povzbudí hlavne v pochmúrnych mesiacoch.
  • chuť, aróma