Wellness čaj – Popradský Spánok upokojenie tela a mysle

Zle sa vám zaspáva? Často sa v noci budíte? Doprajte si zaslúžený spánok s Wellness čajom – Popradský Spánok upokojenie tela a mysle. Vychutnajte si vo svojej šálke silu levandule a rumančeku, ktoré pomôžu navodiť upokojenie, relaxáciu a pokojný spánok. V spojení so šípkami je tento čaj dokonalou voľbou a cestou k upokojeniu celého organizmu. Upriamte pozornosť na svoj relax a vychutnávajte si pokojný spánok aj vďaka rumančeku, ktorý tento čajík obsahuje.

Zloženie:

jablko, rumanček pravý (20 %), vôňovec, listy černíc (12 %), pomarančová kôra, arómy (pomaranč, citrón), kvet levandule (5 %), šípky (5 %)

Kde kúpim Wellness čaj – Popradský Spánok upokojenie tela a mysle?

Hodnotenia a skúsenosti s Wellness čajom – Popradský Spánok upokojenie tela a mysle

Máš skúsenosť s Wellness čajom – Popradský Spánok upokojenie tela a mysle?
berry59  20. nov 2022

Čaj na dobrú noc

Veľmi chutný čaj s levanduľou, rumančekom a s príchuťou šípiek. Stačí si ho uvariť, vypiť a vychutnať si relax pod teplou dekou alebo perinou.
  • Upokojujúci účinok
  • Cenovo dostupný
  • Chutný čaj
evka2512  20. nov 2022

Sladký spánok

Poslednú dobu mám problém so spánkom , kto je na tom podobne tak toto je skvelá voľba. Výborná chuť, ja som si pridala ešte med. Po teplom kúpeli šálka čaju Spánok a spala som ako bábätko. Má upokojujúce účinky.
  • Účinok
bveronikab  18. nov 2022

Čaj SPÁNOK

Hneď keď mi čajíky prišli, ako prvý som ochutnala čaj SPÁNOK, nakoľko dosť zle spávam, mám problém zaspať. V kuse mám v hlave milión myšlienok🤦‍♀️. No tento čajík na mňa pôsobil veľmi príjemne a upokojujúco.
Teraz ho pijem každý večer 😍.
  • Príjemná chuť
  • Ukľudňuje
  • Páči sa mi zloženie
luciamiridi  15. nov 2022

Skutočné uvoľnenie

Za tento čaj dám aj ruku do ohňa. Milujem rumanček, ktorý je tu tak silný a výrazný, že som začala relaxovať už pri vôni lúhovaného čaju. Odporúča sa síce lúhovať 10 minút, no osobne som sáčik nechala dlhšie a chuť bola o to výraznejšia.
  • Aróma
  • Intenzita
  • Pôžitok
mam1na  15. nov 2022

Účinok správnej kombinácie zaujal

Prekvapenie sa dostavilo hneď s prvým oboznámením sa s čajom Spánok. Počas pitia som všetky starosti hodila za hlavu a skutočne som pri ňom zrelaxovala. Už keď sa čaj lúhuje, obklopí ma príjemnou vôňou, pohoda v podobe uvoľnenia organizmu na seba preto nenechá dlho čakať.
  • Ochranné pevné balenie
  • Nevtieravá jemná chuť
  • Vôňa ohromí, ale nevyruší
  • Účinok na 1* 💚
janulkamo  3. nov 2022

Veľmi som spokojná.

Čajík pijem každý večer, s medom, mala som problém so spaním, teraz spím ako bábätko je krásne voňavý.
  • Voňavý, ukľuňujúci, pekne balený, dobrá cena
eca221  11. okt 2022

Zbožňujem

Kombináciu, ktorú tento čaj ponúka úplne milujem..jemnú chuť rumančeka, príjemnr preráža levanduľa - to ja môžem...rumanček pósobí na črevá a levanduľa na nervy- super kombinácia
  • Ukludnuje
  • Krasne vonia
  • Uvolnuje creva
beatris0777  10. okt 2022

Super

Asi to všetci poznáme.. Moderná doba, modré svetlo z telefónov znižuje melatonín... aj ja som patrila do skupiny ľudí, ktorí majú problém so spánkom. Chcela som vyskúšať niečo prírodné a nie lieky, preto som vyskúšala čaj “Spánok” od Popradský a nemôžem si ho vynachváliť :) Doba zaspatia je oveľa kratšia, menej sa v noci budím a povedala by som že celkovo je moj spánok o dosť kvalitnejší.
Čaj odporúčam všade kde sa dá, na mňa rozhodne funguje a verím že funguje aj u iných :)
  • Upokojujúci účinok
  • Príjemná chuť
  • Skracuje dobu zaspatia
geforce5  10. okt 2022

Vynikajuci cajik

Od porodu mavam celkovo problem so spankom, tak mi mamzel skusit kupit popradsky caj “spanok”, mam po nom pocit, ze som vecer kludnejsia a lahsie zaspim. Zaroven dlhodobo uzivame aj “zazvorovy”, hlavne v tomto chladnejsom obdobi na podporu imunity. Celkovo sme s cajikmi spokojni. Obzvlast vyborna je ich cena v porovnani s konkurenciou.
  • Chut
  • Ucinok
  • Caje nie su jednotlivo balene