Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

3D ultrazvuk Košice

Zoznam pracovísk a ambulancií lekárov s 3D ultrazvukom v Košiciach:

Centrum fetálnej a gynekologickej diagnostiky Myslavská 644 190/A, 040 16 Košice – Myslava http://www.usg.sk/
SonoClinic - MUDr. DankovčíkRooseveltova 5, 040 01 Košicehttp://www.3dultrazvuk.sk/ alebo https://www.sonoclinic.sk/
GYNEKO Plus Poliklinika nad Jazerom, Spišské námestie č.4, 040 12 Košice http://www.gynendo.sk/
MUDr. Miriam Mičková Zbrojničná 8, Košice http://www.gynekologiasun.sk/
Nemocnica Košice-Šaca a.s. Lúčna 57, 040 15 Košice-Šaca http://www.nemocnicasaca.sk/
RS-Trade s.r.o., Privátne Gynekologické Centrum - RoyalGYN Alžbetina 55, 040 01 Košice http://gynea.sk/
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Hodnotenia a skúsenosti s 3D ultrazvukom v Košiciach

Priemerné hodnotenie:
Máš skúsenosť s 3D ultrazvukom v Košiciach?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
zuzanatomas9394  9. nov 2021

Myslava - Juhas

Nikdy viac tohto človeka nechcem ani vidieť... Ultrazvuk bol tak bolestivý, že som sa tam až spotila. Nič som mu nepovedala, hovorím si, že nebudem padavka, nejako to vydržím, ale videl na mne, ako sa tam krčím od bolesti. Sám mi na to povedal: „Ja viem, že vás to bolí, ale dieťa to nebolí, tak vydržte." Povedal mi zlé pohlavie, ale však nevadí, bolo to ešte malinké, môže sa stať... Vyšli mi zlé výsledky z krvi, tak mi brali ešte krv, ktorá šla na rozbor do Ameriky. Stálo to 390 € pritom mi ani nepotvrdili pohlavie a bolo to len základné vyšetrenie.
Cenník úplne celé zle. Keď som sa ešte na začiatku pýtala, či mi dajú foto, povedala recepčná, že mám si doniesť čisté usb a tam mi to nahrajú, tak som ho aj doniesla. Rovno má odbila, že si mám u nich kúpiť, ak chcem nejaké video, pretože musí byť USB nové a na to ma nikto neupozornil... Tak som si musela doplácať ďalšívh 8 €. 🙄 Celkovo skúsenosť s touto klinikou otras a už sa jej budem vyhýbať.
0 ľudí považuje za užitočné
gabrielaang  22. máj 2021

Myslava Juhas

Bola som tam aj pri dcére v 20tt. Vtedy všetko pekne ukázal a povysvetľoval, všetko bolo v poriadku, bola som veľmi spokojná. Teraz pri druhom som bola v 13+1tt. Preložili mi termín 2-krát na iný čas a čakala som aj tak asi pol hodinu až hodinu na vyšetrenie, ale chápem bábätká nespolupracujú Napriek tomu som bola opäť spokojná. Tiež všetko vysvetlil, poukazoval. Pýtala som sa aj na pohlavie, tak pekne a ochotne pozrel ešte raz - čakáme chlapčeka
Môžem sa opýtať na vaše skúsenosti, či na prvom 3D vám Juhas povedal správne pohlavie? Ďakujem za odpoveď.
 • Profesionálny
 • Milý
 • Časový sklz
0 ľudí považuje za užitočné
lejluska  11. mar 2021

Sonoclinic Košice

Aj ja som bola na všetkých 3 ultrazvukoch v Sonoclinic a 3x som bola max.spokojna 👍 Odporúčam všetkými desiatimi... Prvýkrát som tam bola v 12tt, sono robil dr. Kamil Hatiar, vzali ma krásne načas, všetko mi ukázal, vysvetlil... už vtedy povedal, že mám nižšie placentu.... Druhýkrát som bola v 20tt, sono robila dr. Jánošova, tiež milá, všetko mi vysvetlila.... A tiež prišla na problém, mala som placentu praevia centralis a v 20tt sa ukazovalo, že bude dokonca vrastená do steny maternice. Vystrašilo ma to, ale pani doktorka sa ma snažila upokojiť, aj keď diagnóza to bola viac než zlá, vylúčila tiež riziko razštepu, ktoré nám vyšlo. Kázala prísť v 30tt, že v tom 20tt sa to môže javiť všelijako a neskôr to bude zreteľnejšie vidieť... Prišla som aj v 30tt a aj keď placenta praevia centralis ostala, už sa ukázalo, že nebola vrastena...🙏 Vtedy prišiel na sono aj MUDr. Dankovčik...v Sonoclinic som bola nadmieru spokojná, ako s vyšetrením, tak aj s prístupom... škoda, že som aj v prvých dvoch tehotenstvách nešla na sono tam...
0 ľudí považuje za užitočné
lepatrisia  7. okt 2020

Juhamed

Spokojná som určite nebola. 3D som absolvovala v 22. tt. Išla som bez vyslania lekára, asi ako každá žena, aj kvôli fotkám. Strávila som tam vyše 3 h, pretože maličká sa nechcela tvárou otočiť a tak ma 3x poslali na prechádzku. Počas USG všetko v poriadku, no na konci, keď si ma zavolali, mi doktor povedal, že je všetko v poriadku, len má bábätko niečo na črevách (hyperechogénne črevné kľučky) a že môže mať genetické ochorenie cystickú fibrózu. Zobrali mi aj krv na zápalové testy, či toto nieje príčina. Testy boli negatívne, s tým, že sa mám objednať na genetické testy. Samozrejme som nešla, aj keby malo genetické ochorenie, nič sa natom nezmení. Len čo ma najviac nahnevalo je to, že keď doktor diktoval sestričke počas ultrazvuku údaje, nič také sestričke nediktoval. Som zdravotník, tak latinským výrazom rozumiem. A tak som od 22. týždňa žila v strachu, či sa mi narodí zdravé dieťa. A chvála bohu je maličká zdravá a nič nemá s črevami. Tak ďakujem pekne, že som prežila tehotenstvo v strachu.
3 ľudia považujú za užitočné
kaxthinka  24. aug 2020

Centrum fetálnej a gynekologickej diagnostiky/Myslava

V tomto centre som absolvovala všetky 3 screeningové vyšetrenia. Ako prvorodičku ma samozrejme zarazili pozitívne výsledky 3D screeningu pri odhalení Downovho syndrómu. Avšak boli sme oboznámení s možnosťami ako postupovať. Pri druhom vyšetrení nám boli zistené anomálie, čo nám v konečnom výsledku zachránilo život dieťaťa, za čo sme vďační. Pri poslednom vyšetrení nás pán doktor skontroloval, hlavne to, na čo upozornil pri druhom vyšetrení. Skontroloval výsledok liečby a potvrdil normálny vývoj dieťaťa. Všimla som si, že ženy sa tu sťažujú na dlhú čakaciu dobu. My sme boli vždy prijatí v čase na akom sme sa dohodli. Z našej strany hodnotíme prístup pracovníkov tohto centra ako profesionálny a doktora hodnotíme ako odborníka - síce po latinsky nerozumiem, ale vždy mi odpovedal na to čo som sa pýtala, ak mi to bolo nejasné. Pamätajte, že to aký prístup zvolíte vy, taká odozva sa vám vráti.
3 ľudia považujú za užitočné
radushka11  29. apr 2020

JUHAMED, Myslava - MUDr. Martin Juhas

Neviem, aký je pán doktor odborník, ale jeho prístup k pacientkám je všetko iné, len nie profesionálny či ľudský. Ak máte tehotenskú zvýšenú teplotu, ktorá je podotýkam počas tehotenstva normálna, zabudnite na to, že Vás v čase koronavirusu vyšetrí.

Na prvotrimestriálny skríning, ktorý je možné absolvovať medzi 11+0 a 13+6 týždňom gravidity, som sa objednala začiatkom 9. týždňa tehotenstva. Dostala som termín vyšetrenia v 13+0 týždni tehotenstva. Pred vyšetrením som si prečítala a dodržala inštrukcie a opatrenia, ktoré boli dané do platnosti kvôli koronavírusu.

V deň, kedy som bola objednaná na prvotrimestriálny skríning, mi bol dvakrát zmenený čas vyšetrenia. Samozrejme, prispôsobila sa a dostavila sa na vyšetrenie včas a aj s rúškom. Vyplnila som papiere potrebné k vyšetreniu a aj prehlásenie týkajúce sa koronavirusu (ktoré obsahovalo aj vyhlásenie, že som v posledných 2 týždňoch nebola v zahraničí a ani v kontakte s osobami, ktoré by mohli mať toto ochorenie, atď.). Ďalej mi sestrička urobila úvodné vyšetrenie - zobrala krv, odmerala teplotu... Ďalších 45 minút som sedela v čakárni spolu s ostatnými pacientkami. Keď som bola zavolaná k lekárovi, ten mi vo dverách jeho ambulancie opäť zmeral teplotu a bez akéhokoľvek vysvetlenia či slov zabuchol (podotýkam zabuchol a nie zavrel) dvere pred nosom. Následne mi sestrička povedala, že pán doktor ma nevyšetrí, lebo mám zvýšenú teplotu. Žiadala som o nový termín vyšetrenia po tom, čo som jej vysvetlila, že mávam zvýšenú teplotu (nie horúčku) počas tehotenstva, nie som chorá, že už mesiac pracujem z domu a že som ochotná sa dať vyšetriť na koronavírus... Zostávalo mi predsa 6 dní, kedy som mohla absolvovať vyšetrenie. Samozrejme, neuspela som. Namiesto toho som sa dočkala doktora, ktorý prišiel do čakárne a vykričal sa na mňa s tým, že mám okamžite odísť preč, čo tu robím a ako si dovoľujem ohrozovať jeho a ostatné pacientky. Neviem, aký je pán doktor odborník, ale gynekológ by mal vedieť, že mať zvýšenú teplotu počas tehotenstva je normálne a nemal by tehotnú ženu obviňovať, že je prenášačom. Ak pán doktor chce naozaj chrániť seba a pacientky, prečo nezverejnil na svojej internetovej stránke, že odmieta vyšetriť ženy s tehotenskou teplotou?! Alebo prečo mi nezmerali teplotu hneď na začiatku, keď som prišla do čakárne a neposlali preč? Prečo ma tam nechali čakať 45 minút medzi ostatnými?! Ak ma už aj odmietol vyšetriť, úplne by stačilo zmeniť jeho prístup komunikácie a povedať mi napr. "Máte zvýšenú teplotu a sestrička Vám vysvetlí ďalší postup.", ale nie zabuchnúť dvere pred nosom bez akýchkoľvek slov.

Informácia pre tie, ktoré by chceli pána doktora obhajovať - som zdravá ja, aj dieťatko v mojom brušku, darí sa nám dobre a dúfam, že to takto zostane aj naďalej :-) Vyšetrenie sa mi nakoniec podarilo absolvovať v inom zariadení.
12 ľudí považuje za užitočné
adelafim  7. feb 2020

3D USG Myslava

Absolvovala som všetky 3 dôležité USG vyšetrenia v tehotenstve u pána MUDr. Juhása a môžem tvrdiť, že som bola maximálne spokojná. Presne takú špičkovú starostlivosť v tehotenstve si predstavujem. Všetko sme mali dokonale vysvetlené, personál aj spolu s pánom doktorom bol veľmi príjemný a ochotný. Čaká sa trošku dlhšie , dosť často sa stáva, že bábätká nemajú vhodnú polohu a tak sme sa museli ísť prejsť aj my. Čiže sa vyšetrenie trošku predĺžilo, ale aspoň sme mali istotu, že ultrazvuk bol robený precízne. Určite navštívime toto pracovisko aj v ďalšom tehotenstve.
 • odbornosť
 • ochota
 • profesionalita
0 ľudí považuje za užitočné
sova851  1. feb 2020

Prof. Dankovčík

Bola som u pána prof. na ultrazvuku. Maximálna spokojnosť. Vysvetlil úplne všetko. On povie holú pravdu a to, ako ju matky zoberú, je na nich.To, že povie, že je tam väčšia pravdepodobnosť downovho syndrómu je normálne, to sú medzinárodne uznávané tabuľky, ktoré vypočítavajú percento pravdepodobnosti, nik nemôže zaručiť, že dieťatko bude úplne zdravé. Ten prístroj, ktorý má, mu veľa napovie a keď tam vidí nejakú chybu, tak tam asi bude. Mám pocit akoby ho tu niekto zámerne očierňoval, možno sa mýlim. Faktom je, že som zdravotník a viem posúdiť, keď sa niekto v tomto odbore vyzná. On je skutočný odborník. Aj ako človek. (Neviem či je náladový, to som nezaregistrovala).
 • Odbornosť
 • Skúsenosti
 • Vraj aj operuje
 • Nie je vždy zastihnuteľný
 • Priamosť
0 ľudí považuje za užitočné
visna6  31. jan 2020

SonoClinic

Bola som tu na ultrazvuku 3x. V 12.tt, 20.tt aj v 30.tt.
Prvý mi robila pani doktorka Koipish (nepamätám si už presne a ako sa písalo jej meno, tak sa ospravedlňujem). Bola milá, komentovala všetko čo vidí, no naše bábätko nemalo nosovú kostičku.

V 20.tt mi ultrazvuk už robil prof. Dankovčík. Odborník, to sa nezaperie. Ale teda je si príliš vedomý svojej odbornosti a ľudskejší prístup ide bokom. Mali sme problém s bábom, ja som to tam nezvládla a rozplakala sa hneď, vtedy som to tak nevnímala no vrátiť tu situáciu späť, tak by som určite privítala vtedy od neho citlivejšie slová a nie samé štatistiky a zdôrazňovanie, kto je tam odborník.

V 30.tt mi opäť ultrazvuk robil on. Pri problémoch z predchádzajúceho ultrazvuku sa už nezastavoval (nemalo to už význam - odmietla som amio, aj testy z krvi za 470 Eur), ale musím uznať, že jeho prístup už bol lepší :) Možno bol predtým len prepracovaný.

Každopádne, pri ďalšom tehotenstve či do SonoClinic alebo inam pôjdem len kvôli fotke. Všetky fakty, ktoré na základe ultrazvuku tvrdili a obhajovali ich ich skúsenosťami, špičkovými prístrojmi s istotou 1<5 sa nepotvrdili. :) Takže za mňa takto.
 • prístup do kliniky
 • vybavenosť
 • prístup po ľudskej stránke
 • prílišná sebachvála
2 ľudia považujú za užitočné
luckars  3. dec 2019

USG Myslava-Košice

My sme boli na sone v Myslave v Košiciach. Pani na informáciách, priveľmi formálna, ale na druhej strane profesionálna.
Lekár perfektný, sestrička tiež. Lekár bol ústretový, malý sa nechcel otočiť, aby ho bolo viac vidieť, lekár bol trpezlivý, pokúsil sa po 15 minútach, či sa neotočí. Lekár nám všetko vysvetlil, ochotne odpovedal na dotazy. Spokojnosť.
1 človek považuje za užitočné
petka552  1. dec 2019

Doktor Juhas

Celý čas mi tvrdili, že tehotenstvo je ukážkové a všetko je v poriadku. Po narodení zistili, že malá má hydronefrózu a je potrebné to operovať. Takéto veci sa dajú zistiť presne cez ultrazvuk a ešte v takom vyššom štádiu..
5 ľudí považuje za užitočné
jajkaaa9  4. apr 2019

Sonoclinic

Dnes sme boli s manželom na prvom USG v Sonoclinic. Objednaní sme boli na 8:20, vzali nás asi o 10 minút neskôr, pani pred nami sa dieťatko nechcelo otočiť. Vôbec nám to nevadilo. Pani sestrička veľmi sympatická a milá.
Vyšetroval nás pán doktor Kamil Hatiar. Veľmi milý, vysmiaty a všetko čo robil nám vysvetlil. Dieťatko sa tiež nechcelo otočiť, tak sme sa boli poprechádzať.
Keď sme sa vrátili, nečakali sme dlho a pán doktor nás zobral dokončiť vyšetrenie.
Dostali sme CD. USB za 8 eur nám nebolo treba. Chcela som fotku, ale pán doktor povedal, že nie je tak dobre vidieť radšej nech počkáme do ďalšieho vyšetrenia. Ušetril nám 10 eur. Ale neľutujeme. Už sa veľmi teším na druhú kontrolu.
 • Milá sestrička
 • Úžasný lekár
 • Žiadne
2 ľudia považujú za užitočné
kvietok129  15. feb 2019

USG Myslava

Musím aj ja pridať svoju recenziu na Myslavu. Chodila som tam na USG aj s prvým dieťaťom, aj teraz s druhým, ktoré čakám. Po tom, čo tu čítam, som v nemom úžase. Ja som bola s doktorom Juhásom veľmi spokojná, všetko vysvetlil a hlavne, dobre vyšetril naše dieťa, nie ako napr v. Šaci, kde bola moja kamoška rýchlo odbavená.
V Myslave keď som bola, hneď ma privítala pani recepčná, ktorá nám všetko vysvetlila, čo mám vypísať, bola veľmi ústretová, nakoľko som sa jej toho dosť pýtala, vždy bola ku mne slušná a to sa málo kde u recepčných vidí. Po zavolaní sestričkou na USG, ktorá bola vysmiata s dobrou náladou, nás privítal aj pán doktor, pekne pozdravil aj mojho muža a až tak začalo samotné vyšetrenie. Ultrazvuk dopadol na jednotku a to aj vďaka skvelému tímu v Myslave. Za mňa odporúča, :)

:slight_smile:

Som veľmi rada, že takéto pracovisko sa nachádza v Košiciach - hlavne lekár
0 ľudí považuje za užitočné
daniella08  9. feb 2019

Martin Juhas

Včera sme sa boli pozrieť na drobca na usg v Myslave. Máme dobrú skúsenosť. Je pravda, že to netrvá 15minút. Malý sa nechcel otočiť aby sme mu skontrolovali tváričku a jednu ruku. Takže ma niekoľko krát poslali sa poprechádzať. Doktor Juhas bol milý, veľmi profesionálny, všetko rozprával nahlas sestričke a mne ukazoval, takže som všetko pochopila. Pedantne skontroloval malého úplne celého, nič nevynechal. Keďže som nebola jediná mamina s tvrdohlavým bábom, ktoré sa nechcelo otočiť, tak sa treba pripraviť na pár prechádzok a nejaké to čakanie.
Radšej počkať a skontrolovať úplne všetko, ako byť vybavený raz dva a niektoré veci nevidieť. Sestričky milé a dostali sme 2 vytlačené fotky a zvyšné na USB. Určite odporúčam.
5 ľudí považuje za užitočné
jancuska117  28. jan 2019

3D Myslava

Tak moja skúsenosť z ultrazvukov je taká, že ak budem čakať ďalšie bábo, pôjdem inam.

1. ultravuk - 12. týždeň tehotenstva - bol aj manžel, všetko super, dostali sme fotku, video, dieťatko bez problémov - všetko bolo povedané v latinčine sestričke, takže veľa sme neporozumeli.

2. ultrazvuk - 20. týždeň tehotenstva - bol aj manžel, tak isto, pán doktor všetko nadiktoval sestričke v latinčine a jediné, čo som porozumela, že "abnormalis", čo ma znepokojilo. Manžela poslali von, mne pozreli krčok a poslali ma tak isto von s tým, že sestrička nám odovzdá správu, aj výmenné lístky k lekárom.
Bez akéhokoľvek vysvetlenia, čo je zle, prípadne, ako veľmi je to zlé. Zaplatili sme plnú sumu bez 3D zobrazenia alebo fotky, s tým, že najbližšie ak bude dosť plodovej vody sa dodatočne urobí. (v správe napísané: 5% rastová retardácia, matka arytmia)

3. ultrazvuk- 31. týždeň tehotenstva - išla som s výsledkami od hematologičky, že všetko je ok, hoc aj je drobec menší ( len o týždeň podotýkam) a z kardiológie, že hoc mám arytmiu, je to ok.
Počas vyšetrenia žiadna komunikácia so mnou ( bola som bez muža), opäť doktor nadiktoval sestričke údaje a vyzval ma, aby som sa obliekla. Nedalo mi neopýtať sa, čo sa deje, o koľko sme menší, atď. Odpoveď bola, že sme v prvej 5 najmenších detí zo 100.
Keď som sa opýtala na 3D, ktoré mi bolo sľúbené ešte z minula, odpoveď bola, že mám málo plodovej vody. Opäť som zaplatila kompletnú sumu (tentokrát s nervami).
A až keď som si doma prečítala v správe, že dostatočné množstvo plodovej vody, skoro som z kože vyskočila...

4. ultrazvuk - nadštandardný, za ktorý bolo opäť treba platiť - 33. týždeň tehotenstva - tentokrát som vzala aj manžela so sebou, abs som nedostala amok v ambulancii, a čuduj sa svete, všetko čo doktor diktoval, bolo pekne v slovenčine, vysvetlil, zhodnotil, že sme pribrali 500g a už nie sme zaostalí vo vývoji. Sám zapol 3D zobrazenie, urobil videá a dal fotky.

O čakaní ani nevravím, vždy minimálne 1,5 hodiny.
7 ľudí považuje za užitočné
michaelanez  28. jan 2019

Centrum fetálanej a gynekologickej diagnostiky

Pred pár týždňami som bola na USG vyšetrení u Dr.Juhása v Myslave, ako klobúk dole, fakt odborník, všetko čo vyšetroval pekne popisoval. Ultrazvuk dopadol dobre, plus nám na USB nahral fotky maličkej, ale to nie je až tak dôležité hlavne, že malinká je zdravá. Za mňa určite odporúčam. :)
2 ľudia považujú za užitočné
sixas  27. nov 2018

3D usg v Šaci

Pri všetkých troch USG som bola u primára Dosedlu v Šaci. Trošku som sa bála, pretože podľa recenzií mal byt arogantný, no nestalo sa tak ani raz! Vždy bol príjemný, všetko vysvetlil a ešte aj posrandoval. Fotku sme síce nedostali ani raz, ale to mi vôbec nevadilo, pretože mi vysvetlil prečo sa nedá urobiť, takže som to chápala a o to viac som sa tešila na pôrod, kedy malú uvidím prvý krát. Takže ja Šacu odporúčam a aj primára a jeho profesionalitu. Odhadoval v 12 tt na 70 percent dievča a tak aj bolo. Po pôrode prišiel aj na veľkú vizitu a stále vysmiaty. 😊
 • Odbornosť
 • Príjemná atmosféra
 • Rýchlosť ( trvalo to asi 10 minút a stihol všetko pozrieť)
 • Nemala som fotku (ale to vôbec nevadilo, keďže ide o zdravie dieťaťa, no iným mamičkám by to možno vadilo)
4 ľudia považujú za užitočné
bona69  25. nov 2018

3D Sonoclinic

Tak ja som bola v 13tt dr. Koipish, veľmi milá všetko vysvetlila, objednaná som bola na 11:00, zobrali ma niečo po 12tej, sestrička volala všetkých čo prišli po mne, a ja som šla posledná. Sestrička nesympatická, nepríjemná, akoby tam bola nasilu, platila som 60€, druhý krát v 20tt, bola tam dr. Jánošová, tiež milá, všetko vysvetlila, a opäť ta sestrička, hrozný prístup, na to dr.nič nehovorila o odbere plodovej vody, pri platení 70€, ma do toho sestrička skoro nútila, mám 34 a rodiť budem v 35, vraj som riziková, a ultrazvuk nie je 100%, pritom oba ultrazvuky boli v poriadku, aj testy, aj krv. Normálne som potom nemohla pár nocí spať, ako má vystrašila, že niečo nebude v poriadku. Týždeň na to som mala poradňu a všetko skonzultovala so svojou doktorkou, tá má upokojila, že je všetko ok a netreba mi žiaden odber plodovej vody a že sestrička nemá čo také veci so mnou riešiť. Takže, ak to zhrniem, lekárky - ok, sestričky - vymeniť
 • Milé doktorky, ochotne mi na všetko odpovedali.
 • Aj napriek objednaniu dlhé čakanie
 • Sestričky 0 bodov
1 človek považuje za užitočné
katy91  21. nov 2018

3D Muránska

Bola som v 13tt na 3D ultrazvuku u p. doktorky Muránskej. Musím povedať, že s tak milým a ľudským prístupom od lekárky a sestričky som sa už dávno nestretla. Všetko krásne popozerala, komentovala, jedine, čo bol problém, že malinké sa nám nechcelo ukázať, tak nebolo možné dobre vyšetriť srdiečko, takže musíme ešte zopakovať raz kontrolu, dúfam, že bábo sa viac ukáže a bude aj fotka. 😊😊
0 ľudí považuje za užitočné
kittykiller  11. sep 2018

3D ultrazvuk v myslave

Vrelo odporúčam vyšetrenie v Myslave. Aj keď mi síce z 15:00 preložili termín na 15:30, no nebolo to také hrozné a čaká sa tam trošku dlhšie, čo ale chápem, keďže bábo nechce spolupracovať. Ale čo sa týka odbornosti lekára, je to na 100%. Všetko čo robil mi opisoval, všetko povedal, ukázal. Sestričky milé, dostala som 2 fotky, plus 8 videí na usb. Foto normálne na papieri, odporúčam.
 • Odbornosť.
 • Dlhé čakanie, ale s tým sa dá počítať.
3 ľudia považujú za užitočné
ajbka  4. máj 2018

Dr Juhás

Má veľa pacientok, ale osobne je precízny, milý, časovo je limitovaný, niekomu sa venuje dlhšie, niekomu kratšie, než je zato zaplatený, keďze sa jedná o platene usg.
1 človek považuje za užitočné
lienka2407  1. máj 2018

3d sono Myslava, Dr.Juhás

Ako tak čítam všetky tie skúsenosti, rozhodla som sa napísať aj ja, tú svoju. Bola som objednaná na 10:30 a tuším nás vzali niečo po pol jednej. Mala som sto chutí vstať a odísť, keďže sme tam boli ešte aj so synčekom. Sono trvalo asi 10 minút, myslela som si, že pán doktor mi malú pomeria a povie približné centimetre. No povedal, že cca v tomto týždni meria toľko a toľko, opýtala som sa na pohlavie a to bolo všetko. Za 70 Eur by človek čakal iný prístup. Neodporúčam teda.
2 ľudia považujú za užitočné
mamana4  11. máj 2017

MuDr.Hatiar

V centre u Dr.Dankovčíka pracuje naozaj úžasný,milý lekár,odborník,ktorý dôsledne prezrie bábätko,vysvetlil mi každú prezeranú časť,čo prezerá,prečo sa to kontroluje.

Stretla som tam aj milé sestričky, žiadne neochotné a nahnevané ženy :) uz sa teším na ďalšiu návštevu ich centra.
9 ľudí považuje za užitočné
ajuska182  2. sep 2016

3 D Myslava Mudr. Juhás

Tak prispievam aj ja so svojou dnešnou čerstvou skúsenosťou a teda poviem vám, klobúk dole. Je pravda, že sme čakali dlhšie, ako sme boli objednaní, no kľudne by som si za takým prístupom a odbornosťou čakala znova. Pán doktor je veľmi milý a trpezlivý a všetko od hlavičky až po poslednú kostičku popozeral. maličká sa nám otočila na tretíkrát, dvakrát nás poslal poprechádzať sa, no stále bol neskutočne trpezlivý a keď som mu za to poďakovala, tak jeho odpoveď bola, veď na to tu sme. :-) Stálo to za každú minútu čakania a v 30 týždni tehotenstva tam pôjdem určite znova.
5 ľudí považuje za užitočné
andrea1010  26. jún 2016

3D Myslava

Boli sme celkovo dvakrát, raz v druhom trimestri, nakoľko mi vyšiel zle double test a potom sme sa sami objednali aj v 32tt.

Skvelý prístup, úžasný personál, síce nás vzali trošku neskôr, ale pochopila som, keď som bola dnu, jednoducho to bábätko nie je vždy otočené tak ako treba. Ja som sa musela celkovo prechádzať 4 krát, lebo odmietol ukázať profil tváričky :-D

Všetko vysvetlené, bola som veľmi spokojná, určite využijem, ak budem ešte tehotná niekedy :-).

A navyše som si odniesla neskutočné krásne foto a video v top kvalite 8-)
6 ľudí považuje za užitočné
kika691  19. jún 2016

Myslava Dr. Juhas

Najlepší doktor a prístup, s akým som sa počas tehotenstva stretla. Prvotrimestriálny skríning dopadol na 1*.

U moje doktorky mi vyšli zle tripple testy a tak som sa objednala nielen na morfologický ale aj na genetický ultrazvuk.

Bola som tam ozaj celé dva dni, lebo moje bábo nespolupracovalo. Na 10x ju zmeral. Všetko bolo ok. Iný lekár by to po 2-3 pokusoch vzdal. No tento chcel mať istotu.

V 31 týždni tehotenstva som bola tiež a prietoky. Prístup a profesionalita jedna báseň.

Baby možno nadávajú, že neberie na čas, ale sám lekár nevie, či nevyskočí nejaký problém, kde sa zdrží. Vrelo odporúčam každej mamine.
6 ľudí považuje za užitočné
firia212  14. jún 2016

Odporúčam 3D Košice Myslava

Toto pracovisko som si vybrala bez väčšieho zaváhania, kedže počas tehuľkovania ho navštívili moje tri kamošky a tie mi ho po vlastných skúsenostiach s vysokou chválou odporučili. Nakoľko už som temer všetko do podrobna vedela, čo a ako prebehne, predsa ma prekvapila osobnosť samotného lekára, ako s vysokou profesionalitou a úsmevom zvládal i už neskoro večernú hodinu. Celkovo priebeh vyšetrenia ma len utvrdil v tom, že mám vskutku dobré známe a tie mi neklamali. Preto sa tam určite rada vrátim, ináč drobec je v poriadku bez známky niečoho zlého :-) a táto veta lekára mi úplne nadovšetko stačila. Preto 3D fotky (i keď krásne) som už brala len ako milý bonus navyše.
3 ľudia považujú za užitočné
rusalka9  13. jún 2016

3D Dankovčík

Ja som uňho bola v druhom tehotenstve, dostala som sa k nemu náhodou, keď som bola hospitalizovaná a vtedy mi povedali, že bábo má črievka vonku, ale že urobíme neskôr USG a uvidíme, či sa to upraví.

Aj sa napravilo a čakal na ďalší USG, ktoré sa o týždeň preložil, ale čo nás čakalo, to neprajem nikomu.

Pozrel hlávku a hneď syna aj s manželom poslal von a nekompromisne mi oznámil diagnózu hydrocefalus, vysvetlil a odporučil ukončenie, ale že ak by som ešte chcela niečo poradiť, prísť, aby som mu zavolala.

Aj som mu zavolala a on na mňa, že čo si myslím, že sa ten nález zmení a že čo od neho chcem. V tú chvíľu som si povedala, že nikdy viac ho nechcem vidieť.

Tú diagnózu nám potvrdil aj iný lekár, takže sme tehotenstvo ukončili.

Najhoršie na tom bolo, že som k nemu bola aj v ďalších tehotenstvách. V poslednom mi povedal, že krátka nosová kostička, Downow syndróm, môžete ísť na prerušenie.

Našťastie som bola vnútorne presvedčená, že je všetko ok a on sa mýli. A naozaj sa mýlil. Máme zdravú kočku. Takže všetci sa môžu mýliť, aj on je len človek. A všetci odborníci by si mali v prvom rade uvedomiť, že žena v tehotenstve sa má tešiť a nie stresovať sa, že čo ak má pravdu.
9 ľudí považuje za užitočné
rojko  10. jún 2016

Myslava 3D

Môj gynekológ nás odporučil na 3D do Myslavy a boli sme tam dvakrát. Pri každej návšteve ľudský prístup, doktor aj sestričky. Doteraz máme na USB fotky a dokonca aj videa s bábätkom.

Ja osobne si myslím, že sa k vám budú správať tak, ako sa správate vy. Ide o to, ako sa budete prezentovať. Neraz sa mi stalo, že som šla na vyšetrenie a každý nervný, drzý a podobne. Sestričky nervózne z pacientov, ale ja som sa nad tým len pousmiala a bola milá. A hlavne slušná, čo v dnešnej dobe veľa ľudí nevie, čo to znamená. A hneď sa všetko obrátilo, pretože stačí len jedno pekné slovo, alebo dokonca aj úsmev. Nebudem sa predsa rozčuľovať nad ľudskou hlúposťou. :)
7 ľudí považuje za užitočné
mika810  3. jún 2016

3D Košice Myslava

Chcela by som pridať moju skúsenosť s 3D ultrazvukom v Myslave. Úplna katastrofa, 1. krát nás zobrali o hodinu neskôr ako sme boli objednaní a potom sme boli dnu asi 15 minút, keďže bábo bolo zle otočené, nechali nás prechádzať hodinu na chodbe zase. Opäť bolo zle otočené, tak nás preobjednali o 3 týždne neskôr.

Tak sme išli domov bez fotky, bez videa. Tak sme prišli o tri týždne. Opäť sme tam čakali asi 2hodiny, ale tak skontroloval všetko, všetko ok.

Tak si hovorím, že fajn a čakali sme, kým nám nahrajú na USB kľúč video. Prídeme domov a na kľúči nič nebolo, vôbec nám to nenahrali. Volali sme tam hneď, tak na recepcii hovorí, že nám to pošle, len sa dohodne s lekárom, lebo sme od Košíc 60 km a že nám zavolá. Týždeň sa nikto neozval, manžel tam volal každý deň asi 10 krát. Nikto nezdvíhal celý týždeň. Tak už bol vytočený tak, išiel tam a zavolal na recepciu pred ňou a ona mu pekne z očí do očí zložila telefón. Pravdepodobne už poznali jeho číslo, tak mu to nezdvíhali. Banda jedna.

Najlepšie bolo, že keď sa manžel dostal k doktorovi a pýtal sa, prečo mu nikto nezdvíhal telefón, doktor na drzovku chcel volať policajtov.

Toľko moja skúsenosť. Išli sme na 3D len kvôli vedu a fotkám, lebo výsledky boli ok a nemáme nič. Iba jednu "krásnu" skúsenosť s ich prístupom k zákazníkom, ľahší o 40 Eur a 2 dovolenky v práci. Jednoznačne neodporúčam.
10 ľudí považuje za užitočné
paloma22  25. dec 2015

Dankovčík, Masarykova

Ja som bola so samotným vyšetrením celkom spokojná. Ale najhoršia vec sú tu SESTRIČKY! Tie by som hneď vymenila. Maximálne neochotné a nepríjemne, najhoršie s akými som sa stretla. Úplne znechutené svojou prácou. A to som tam bola na vyšetrení v 12, aj v 20 týždni. Už by som tam nikdy nešla. Navyše pri druhom vyšetrení som si za fotku z ultrazvuku musela doplatiť 10 EUR!

Ja osobne neodporúčam. Pri druhom bábätku by som šla určite do Myslavy, alebo do Šace.
8 ľudí považuje za užitočné
csinoska  12. nov 2015

Mudr. Martin Juhas

Veľká spokojnosť. Síce nás raz preobjednali, ale žiadna tragédia, a na šiestu večer, no vzali nás o 45 minút neskôr. No, ale čo. zobrali :D

Prístup úžasný, príjemný, ľudský. Aj sme sa nasmiali. Môžem len odporučiť
3 ľudia považujú za užitočné
tralaland  23. okt 2015

3D ultrazvuk Myslava

Na vyšetrenie ma opakovane preobjednávali - celkovo 4x, vždy nejaká výhovorka. Nakoniec sme boli objednaní na 15,00 hod. Do ambulancie sme vchádzali o 15,20. Celková dĺžka vyšetrenia bola cca 15 minút. Doktor sa ponáhľal, vonku ho "čakajú ďalšie pacietky."

Celý 3D bol robený narýchlo, v strese...boli sme maximálne sklamaní. Ak na pacientov nemajú čas, stačilo povedať, určite by som si vybrala iné pracovisko. :-(
8 ľudí považuje za užitočné
ettie  14. okt 2015

Myslava vs. Masarykova

V 1. trimestri som bola pri železničnej nemocnici. Vyšetroval nás pán doktor Hatliar. Boli sme s manželom s prístupom ako lekára, tak sestričky spokojní. Všetko povysvetľoval, všetko fajn.

Mala som tam ísť aj v 2. trimestri, ale odradila ma cena a popravde aj recenzie od známych. Tak som sa objednala do Myslavy. Tam mi komunikácia cez telefón prišla lepšia, avšak osobne na tej ich recepcii to bolo také... zvláštne, ale inak fajn :) Ozaj v 2. trimetri, aj teraz v 3. trimestri ma preobjednávali sami od seba, niekoľko dní predtým, že toho majú veľa....

Morfologický ultrazvuk mi robil v 20tt pán doktor Janovský. Prebehlo to rýchlo, všetko v poriadku. Dostali sme asi všetky fotky, čo tam meral, pekne so mnou jednal, vysvetľoval, kde je čo. Spokojnosť.

Teraz posledný ultrazvuk ma dali k pánu doktorovi Juhásovi, podobný prístup ako pán doktor Hatliar, podal ruku, predstavil sa, všetko povysvetľoval, tváril sa, že tomu rozumie, pomeral, všetko stále ok, výborne, super a na jedničku, aj u malej, aj u mňa. Potešila som sa.

Bola som v auguste v nemocnici, odvtedy šetriaci režim, tak robil aj cervikometriu a tiež všetko podľa jeho slov fajn a ako má byť. Prídem domov a v správe, že mám nález- myóm, ale od neho o tom ani len zmienka. Vlastne doteraz mi o tom nikto nepovadal, tak ma to trochu vystrašilo i mrzelo...

Môj lekár nič, neriešil, tak som trochu aj rozmýšľala, či otázka pána doktora z Myslavy, či sa o mňa môj lekár dobre stará aj niečo neznamenala (ale to už je do inej témy...mimochodom sestrička od môjho lekára ma posielala stále len do "železničnej", a keď som doniesla správy z Myslavy vlastne do toho ani nekukli... a to je môj lekár ich zastupujúci podľa stránky...)

Každopádne jediné čo, mi vadilo bolo, že pán doktor Juhás tvrdil, že všetko super, ok a v správe je čosi iné.... A v pôrodnici nebudú veriť, čo povedal niekto, ale čo je napísané.... ale tak snáď budeme oka obe :))) tak ako by povedal v Myslave, všetko super :D

Inak som bola spokojná s oboma centrami. Len si stále myslím, že sa z toho stal neskutočný biznis.... no ak budeme mať druhé, asi pôjdeme znovu do Myslavy...
0 ľudí považuje za užitočné
janmiska  4. okt 2015

Myslava

Ja som tiež bola v Myslave. Krásny ľudský prístup musím uznať, avšak 1. skríning v 12. tt bol bez problémov, všetko v najlepšom poriadku, 2. skríning v 24. tt trval viac ako 2 hod., keďže sa bábo nechcelo ukázať.

Dvakrát sme sa prechádzali, malý si stále robil, čo chcel, rúčky si držal na tváričke. Na tretíkrát sa pánovi dr. vraj podarilo zmerať aj tváričku, avšak až potom ako mi bruškom dosť nepríjemne triasol. A výsledok? Hypoplasticķá nosová kostička, riziko Downovho syndrómu 1:30. Ako je to možné, keď 1.uzv bol super, rovnako ako aj krvné testy? Toť otázka ktorú si položil aj môj gynekológ. Vraj sa nestretol s prípadom, aby výsledky oboch uzv boli tak diametrálne odlišné.

Nie je nič príjemné, vypočuť si niečo také. Až kým sa náš Miško nenarodí stále na to budem myslieť. Bojím sa neskutočne, občas si poplačem, na pohode mi to nepridáva. O týždeň máme 3. skríning, tak som zvedavá na výsledky...
2 ľudia považujú za užitočné
dani15  23. sep 2015

3D ultrazvuk MYSLAVA Košice

Jedno značne odporúčam každému. Prístup k ľuďom krásny, aj pani sestrička bola milá a príjemná osôbka a pán doktor strašne milý a príjemný človek.. Pri vstupe do vnútra mi vzala pani sestrička krv a nemala som problém zo žilou.. A potom pán doktor nás privítal do vnútra na ultrazvuk. Podal nám ruku aj manželovi a začal robiť vyšetrenie a skonštatoval, že je všetko v poriadku a mám zdravé bábo a pravdepodobne to bude dievčatko. Odporúčam.
3 ľudia považujú za užitočné
petronela1515  2. aug 2015

MUDr. Martin Juhás - skutočný lekár s veľkým "L"

Moja skúsenosť s uvedeným pánom doktorom je maximálne pozitívna. Bola som objednaná na čas a zároveň som bola vopred upozornená, že tento čas je svojím spôsobom orientačný. Čakali sme s priateľom asi 40 minút, pričom nás sestrička taktne upozornila, že čas sa posunul kvôli meškajúcemu páru zo Spišskej Novej Vsi. Na samotnom 3D ultrazvukovom vyšetrení sme strávili asi 45 minút, na čo môj priateľ pred lekárom ihneď skonštatoval, že to bol jeden z jeho najkrajších životných zážitkov /samozrejme i pre mňa :-) /.

Je to tak 100 ľudí - 100 chutí. Ale na ultrazvuk v 30. týždni sa určite opäť objednám do Myslavy.
3 ľudia považujú za užitočné
inulienka29  25. júl 2015

Doc. Dankovčík- ultrazvuk v 12tt

Nestíham sa diviť nad komentármi. Ale chápem- 100 ľudí 100 chutí.

My sme s manželom cestovali 300km k Doc. Dankovčíkovi, ktorý bol milý, usmievavý, príjemný. Všetko nám neuveriteľne opísal, boli sme nadšení...

Naozaj to bol zážitok s veľkým Z :-) Boli sme v 12tt a v 20tt som objednaná znova a veľmi sa tešíme :-)
8 ľudí považuje za užitočné
roman999  23. júl 2015

MUDr. Martin JUHÁS - že vraj lekár

Naša skúsenosť s uvedeným pánom je maximálne negatívna. Boli sme u neho objednaní na 10,30 hod. Následne nás sestrička alebo jeho asistentka preobjednala na 10,00 hod. V uvedený čas sme sa dostavili na vyšetrenie. V čase okolo 10,25 hod. sme sa opýtali sestričky, či sa niečo deje alebo je nejaký problém a je potrebné ešte čakať. Odpovedala nám, že pán doktor sa ponáhľa, a preto sme boli preobjednaní na 10,00 hod. a ostatné pacientky boli úplne zrušené. V čase 10,32 hod. nám sestrička povedala, že Juhás odišiel preč, toto je súkromná ambulancia, nevyšetrí manželku, ktorá je rizikovo tehotná a tu nie sme u kaderníčky.

Týmto mu prajem pohodový život, ale nech sa prestane tváriť, že je lekár, vráti titul a nech neošetruje ľudí. A pozdravujem aj učiteľov na lekárskej fakulte, ktorí ho učili, nechali ho prejsť cez skúšky a umožnili mu tým hrať sa na lekára...
19 ľudí považuje za užitočné
mirikh  5. máj 2015

Doc. Dankovčík

Tak milé žienky, ja hlúpa som sa nechala zlanáriť na 3d ultrazvuk v 21 tt. Dostali sme sa k doc. Dankovčíkovi.

No, od začiatku sa mi to celé nezdalo, už keď som týždeň pred vyšetrením dostala sms, že mám pred vyšetrením vypiť 2 litre vody. Tak vypila som a išla som, samozrejme každých 5 minút na WC, ale tak čo už, keď im to pomôže pri vyšetrení. Počas vyšetrenia som ledva počula, čo si mrmlal popod nos. Tak sa ho prosím, aby hovoril hlasnejšie, že chcem počuť, či je všetko ok. Tak všetko bolo ok. Čo som aj od začiatku tehotenstva počúvala, kam som išla všade, mi povedali, že bábo je ok.

A zrazu sa dostal k močovodom nášho syna a hovorí, no má ich väčšie ako majú byť. Norma je 0,4 a náš syn má 0,48. Tak to vám odporúčam vyšetrenie za 440 eur z mojej krvi, ktorú by údajne poslali do Honkongu. Čo mi už prišlo úplne divné. Tak mu hovorím: "No, nebude to tým, že som práve do seba vliala 2 litre vody a to telíčko to má problém spracovať? Tak mi povedal, že do 24tt viem ísť ešte legálne na potrat, a že keď, tak nech to vyšetrenie z krvi riešim čím skôr. Tak sme sa rozlúčili so zhrozením, že aký to biznis už na nenarodenom dieťati vystrájajú.
11 ľudí považuje za užitočné
zorankaa  26. feb 2015

3D USG Košice-Myslava

Nemám vo zvyku komentovať prácu lekárov a uvádzať to v príspevkoch, ale kedže bývam v časti Myslava, tak som ani nič neriešila a rovno som sa objednala do tuzemského centra na usg vyšetrenie môjho drobca v 20 týždni.

Musím napísať, že následne až po vyšetrení som sa rozhodla prečítať si Vaše príspevky a skúsenosti, ktoré potvrdzujem, že neklamú. Doteraz vďaka mojim skúsenostiam s inými lekármi som neverila 8-( , že existuje nejaký otvorený priateľských vzťah lekár pacient. Ale musím povedať, že v USG centre Košice-Myslava EXISTUJE :-) :-) :-) . Prístup lekára (menovite Dr.Juhása) i celého kolektívu bol úžasný, otvorený a nanajvýš priateľský. S mojím priateľom sme ostali zo začiatku týmto prístupom milo "zaskočení"!

Skutočne som veľmi rada, že i na Slovensku sa niečo v zdravotníctve mení k lepšiemu, či už po ľudskej, alebo profesionálnej stránke a USG centrum v Myslave je len toho veľkým príkladom :-) .
7 ľudí považuje za užitočné
tinkak30  12. jan 2015

3D ultrazvuk Dankovčík verzus 3D ultrazvuk Juhás

Je tažko povedať, ktorý pán doktor je vo svojom odbore ten nejlepší, pretože 100 žien 100 rôznych názorov (či už pozitívnych alebo negatívnych).

Ja som s manželom vyskúšala aj utrazvuk u MUDr. Dankovčíka aj ultrazvuk u MUDr. Juhása a musím na základe svojej skúsenosti povedať, že som bola maximálne spokojná u obidvoch. Síce je pravda, že v 12.týždni som bola objednaná k MUDr. Dankovčíkovi a ten tam nebol (sestrička mi vysvetlila, že pán doktor sa venuje už len ultrazvukom v 20.týždni), tak ma vyšetril MUDr. Hatiar. Veľmi milý pán doktor, skvelý prístup, počas vyšetrenia nám všetko ukazoval, vysvetľoval, rozoberal, vysvetlil všetky riziká, no proste super:-) Na konci sme odchádzali s maličkou fotečkou nášho pokladu:-) = 29 eur

V 20. týždni sme sa rozhodli vyskúšať ultrazvuk u MUDr. Juhása a tak isto je to veľmi milý pán doktor, skvelý prístup, všetko nám vysvetlil do detailov, vysvetľoval, čo konkrétne vyšetruje a prečo to vyšetruje, no jednoducho super. Tak trošku bolo zábavné, keď ma pán doktor trikrát poslal cez ultrazvuk sa poprechádzať do čakárne a ja pozerala, či sranduje, ale bohužiaľ keď sa naša ratolesť nechcela ani raz otočiť z profilu, keď nám trebalo vidieť profil tváričky, tak nič iné mi ani neostávalo:-) Týmto prechádzaním sme tam s manželom strávili 3 hodinky (ale nebola som sama, kto sa tam prechádzal:-)... Na konci sme odchádzali na USB kľúči s fotečkou a zábavnými videami:-) = 35 eur

Jednoducho milé mamičky v prvom rade zo strany lekárov je to o biznise, čo je veľmi smutné, pretože zarábať na strachu mamičiek o budúce babätko je v dnešnej dobe veľmi smutné:-( Ale bohužiaľ je to tak....

P.S. V Košiciach sa toho veľa narozpráva o týchto lekároch (pozitíva aj negatíva), ale rozhodnutie kde sa necháte vyšetriť je aj tak len a len na Vás:-)
3 ľudia považujú za užitočné
mishkka  7. nov 2014

3D Dankovcik

My sme boli v 12 týždni na ultrazvuk,myslela som si že ho bude robiť Dankovčík, no nakoniec mi ultrazvuk robil MUDr.Hatiar, mladý lekár. Boli sme s priateľom spokojní, všetko komentoval a vysvetľoval, bol veľmi milý a príjemný...trvalo to asi 20 minút...onedlho ideme na ultrazvuk v 20 týždni tak som zvedavá, ktorý lekár tam bude...
2 ľudia považujú za užitočné
livka23  6. nov 2014

Dr. Dankovcik

My sme boli u Dr. Dankovcika, ale usg nám robila Dr. Muránska. Bola som veľmi spokojná, ľudský prístup, všetko čo som chcela mi vysvetlila.
1 človek považuje za užitočné
ivkasamko  24. sep 2014

3D ultrazvuk Myslava - Dr. Juhas

Mamičky, som v 12t. Dnes som bola v Myslave na 3d/4d ultrazvuku. Bola som nadmieru spokojná. Vyšetroval nás p.Dr.Juhás. Musím pozdvihnúť jeho pochopenie, milé správanie a humorný prístup k veci.

Totiž brala mi sestrička krv hneď po vstupe do ordinácie a samozrejme mám veľmi zlé žilky, Ani jedna sestrička po štyroch vpichoch ani raz krv nedostala do skúmavky. Tak to musel na 5x urobiť pán doktor, a bol veľmi milý, ľudský a chápavý. Potom sme išli na ultrazvuk. Podal ruku, privítal a ukázal našu lásku. Pekne nám všetko vysvetlil, odpovedal na naše otázky. Zlatíčko naše spinkalo, takže veľa nám o sebe nepovedalo, ale vyzerá byť v poriadku.

Takže veľmi odporúčam túto kliniku a samotný prístup personálu k pacientom. :-) :-) :-)
0 ľudí považuje za užitočné
babulicka  11. sep 2014

3D Myslava

Ahojte,
včera som bola na 3D v Myslave u doktora Juhása a teda poviem vám, klobúk dole :-)
Sestrička mi hneď brala krv. Vysvetlila mi, čo má čaká, prečo mi berie krv a kedy budú výsledky a že ak bude všetko OK, tak pošle správu môjmo gynekológovi.

Na ten ultrazvuk som sa veľmi tešila. Chcela som vidieť ako to vyzerá...aj sme sa trošku zasmiali, lebo vravel, že malé sa nechce veľmi kamarátiť, aby som ho poriadne videla. Ale aj tak som veľmi šťastná z toho ako to celé dopadlo. Mám doma fotky, ktoré si stále pozerám. Ďalšie usg ma čaká v 20. týždni.

Tak asi len toľko k mojej skúsenosti s 3D Myslava... vrelo odporúčam.
1 človek považuje za užitočné
nenka55  7. sep 2014

3D Myslava Košice - najväčšia spokojnosť

Zážitok z morfologického ultrazvuku, ktorý som absolvovala v 19. týždni u Dankovčíka mi priniesol stres, cez ktorý som sa nevedela preniesť celé tehotenstvo až do pôrodu. Ultrazvuk mi robila nejaká praktikantka, ktorej sa nepozdávala tvárička malého a ani noštek. Celé sa to znásobilo príchodom Dankovčíka, ktorý mi v rýchlosti a krátkosti tiež pozrel malého a zahlásil, že ak nechcem mať dieťa s Downovým syndrómom, mala by som podstúpiť odber krvi v cene niekoľko stovák €. Odchádzali sme s partnerom zdrvení.

Naštastie mi známa odporučila ešte Myslavu, kde pomerne po dlhom ultrazvukovom vyšetrení ( približne 45 minút) mi lekár prerátal riziká pre Downom syndróm a vyšli negatívne aj napriek nosnej kosti, ktorá bola skutočne troška menšia. Neskutočne mi odľahlo a aj lekár v Myslave ma ubezpečil, že s veľmi vysokou pravdepodobnosťou je všetko v poriadku.

Proste ak si porovnám asertívny prístup na ultrazvuku u Dankovčíka, s priateľským až kamarátskym prístupom na 3D ultrazvuku v Myslave, neostáva mi nič iné, len Vám všetkým odporučiť vyšetrenie práve tam. Ináč malý je po pôrode úplne v poriadku ;-) .
4 ľudia považujú za užitočné
zan33  5. aug 2014

MUDr. Dankovčík - spokojnosť

Som prekvapená, čo čítam o doktorovi Dankovčíkovi, pretože my sme boli veľmi spokojní. Nás práveže veľmi ukľudnil po vyšetrení v Martine. A je tak ako povedal, malý je zdravý, krásny, šikovný, len má smiešne palčeky na nohách po tatovi :) Žiadny sandal gap (soft marker pre DS) ako nás vystrašili v Martine. Videl, že som vystrašená a absolútne milo mi všetko vyvrátil a vysvetlil. Skutočne nám venoval čas a zodpovedal každú otázku.
4 ľudia považujú za užitočné
lenkald  23. júl 2014

3D Danovčík - radšej už nikdy viac

V 1. trimestri v 13. týždni nás pozerala p. Dr. Muránska, síce zle určila pohlavie, ale jej prístup bol taký, že ma ukľudňovala aj vzhľadom na môj vek ako prvorodičky- 35 rokov. Tripple vyšli ok. Vtedy spomenula možnosť prenascanu. Preberala som to s mojím gyn. Dr. Murínom a povedal, že nevidí dôvod. Vtedy ma hneď objednali v 20. týždni ku Dr. Dankovčíkovi, keďže v čase pôrodu už budem mať 36.

To vyšetrenie začal obrovským strašením, ako dnes 15% mamičiek v mojom veku nosí v brušku downíkov. Pritom ani nezačal hovoriť čo vidí, či je problém. Tak som ho poprosila nech prestane, lebo mi nie je dobre. Celé to viedlo opäť k prenascanu, zaplatiť 460 eur. Oni sú vraj najlacnejší. Ja som o tom uvažovala v začiatkoch, keby mi vyšli zlé prvotné výsledky, ale všetky boli ok. Aj manžel už povedal, či musí takto negatívne strašiť. Mne už tiekli slzy. Potom prestal, ale ten zlý pocit z vyšetrenia už nezmizol.

Lekársku etiku už bohužiaľ strieda čistý biznis a peniaze. K Mudr. Dankovčíkovi by som kvôli prístupu nikdy viac nešla, to je moja skúsenosť.
4 ľudia považujú za užitočné
bjanka00  17. jún 2014

3D Myslava Košice

Po veľmi pozitívnej skúsenosti na morfologickom ultrazvuku sme sa s manželom rozhodli ísť aj v 3.trimestri. Morfológiu som mala u Dr. Juhása, maximálna spokojnosť, nemám čo vytknúť. Ďalší sme absolvovali s Dr. Janovským, úplný opak, dokopy asi 10 minút a to preháňam. Zaplatila som 35 eur za jednu fotku ucha môjho malého drobca, žiaden záznam (s komentárom že máme si pozrieť na koho sa podobá podľa toho uška).

Chápem, že malý nebol možno vhodné otočený, aby sme mohli vidieť tváričku. Ale ide mi o princíp - že je to biznis, bez ohľadu na to, či fotky a záznam máš alebo nie, a celkovo komunikácia bola dosť slabá :(. Samozrejme som vďačná za to, že malý je zdravučký a že rastie a všetko vyzerá OK.

Toľko moja skúsenosť s 3D v treťom trimestri :(.
2 ľudia považujú za užitočné
jajanenka8  11. jún 2014

3D Košice-Myslava

Nedá mi nepripojiť aj moju osobnú skúsenosť s 3D ultrazvukom v Centre fetálnej diagnostiky v Myslave i keď som vyšetrenia absolvovala už pred nejakým tým dlhším časom.

Čo sa týka objednávok, tak s tým naozaj nebol problém a vždy ma sestrička objednala na čas i s vysvetlením o priebehu vyšetrenia. Vďaka čomu som sa aj rýchlo zorientovala, čo a kedy je vhodné absolvovať.

V prvom trimestri som podstúpila kombinovaný test, o ktorom som bohužial nič predtým nevedela aj vďaka mojmu obvodnému gynekológovi, ktorý mi ho ani nespomenul. Naštastie mi to v centre lekári vysvetlili. Aj keď doteraz nechápem, prečo mi potom robil môj gynekológ aj tripple test, keď kombinovaný je presnejší.

Tak som sa rozhodla zmeniť gynekológa a ten ma naštastie už potom znavigoval pre vyšetrenie morfologického ultrazvuku do Myslavy. Bohužial aj v KE, ako aj v iných mestách sa nájdu určite lekári, ktorí pacientky pošlú na prenatálne ultrazvukové vyšetrenia a iní nie. Nemyslím si, že je to výhradný problém len okolia Košíc. A komentár k zmene môjho gynekológa v tehotenstve nikdy nepadol z úst lekárov pri 3D ultrazvuku, aj keď som to spomenula. Vždy vystupovanie pána doktora Janovského, alebo doktora Juhása bolo nanajvýš profesionálne.

Pre odborný zážitok Vám určite odporúčam 3D ultrazvuk v Myslave, kde dostanete taktiež fotky za ktoré neplatíte :-) .
1 človek považuje za užitočné
lenka3103  10. jún 2014

3D Myslava

Bola som tam na druhotrimestrálnom skríningu. Objednali ma rýchlo, s tým problém nebol. V čakárni sme čakali 3 hodiny, lebo mali sklz. Vyšetroval ma Dr. Juhas, milý, odborník. Povedal mi, že problém je v placente a treba to sledovať. Že sa mi postupne bude zvyšovať tlak, budem puchnúť, mať bielkovinu v moči, ale že inak je všetko ok a že sa nemám čoho báť.

Zatiaľ mám len zvýšený tlak a beriem lieky na tlak ,takže sa nemýlil, zvyšné príznaky nás zatiaľ našťastie obchádzajú :-). Avšak odporučil mi genetické testy. Neviem z akého dôvovu, lebo tripple testy som mala negatívne, dieťatko po morfologickej stránke v poriadku. Akurát by zarobili na tých testoch 600 Eur, ak by som súhlasila - teda biznis.

Počas vyšetrenia prišiel Dr. Jánovský, ktorý mi odporučil brať Mg a Ca. Len asi zabudol na to, že Ca neguje účinky Mg a Ca vyvoláva kontrakcie. Fotky neboli nič moc, kedže malý sa nechcel ukázať. Ale to nie je chyba lekára, takže by som to ani neriešila :-).

Nepáčilo sa mi správanie Dr. Juhasa k pacientkám z miest východného Slovenska, ktoré tam boli bez manželov a vyhlásenie predo mnou, že majú odkázať svojím lekárom vo VT, SN, SV atď., že dobrí lekári sú len v Košiciach. Lekár by sa nemal na adresu iných lekárov takto vyjadrovať. Myslím, že pán doktor má príliš vysoké sebavedomie.
3 ľudia považujú za užitočné
rolak  6. máj 2014

3D v Myslave.

V prvom tehotenstve som absolvovala prvotrimestrálny screening u Mudr. Muránskej. Všetko ok, dobre vysvetlené, dosť času, ale jej osobný prístup mne nevyhovoval. Ďalší som absolvovala v Šaci u Mudr. Dosedlu. Rozkošný človek, všetko prebehlo ok. V obidvoch prípadoch ma štandardne objednali, musela som nejaké 2 týždne čakať.

V druhom tehotenstve som obidva screeningy absolvovala v Myslave u Mudr. Janovského. Veľmi príjemný pán doktor, milučký, všetko do detailov vysvetľoval, ale sestričku tam majú jednu pani popletu.... prvýkrát ma zle zapísala, musela som asi polhodinu čakať...a druhýkrát som tiež veľmi dlho čakala (boli sme tam aj s malou dcérou), lebo mali nejaké urgentné prípady... takže organizačne to nemali veľmi dobre zvládnuté.

Po odbornej stránke som bola spokojná u všetkých troch, ale my sme našťastie nemali žiadne problémy.
0 ľudí považuje za užitočné
emelia18  26. apr 2014

3D ultrazvuk Košice - Myslava

Veľmi pozitívne hodnotím profesionálny prístup, príjemné prostredie a vysokú odbornosť. Proste v tomto centre nájde tehotná všetko, čo pre výnimočný životný stav, akým je tehotenstvo potrebuje a to je ukľudnenie lekárom, že vaše dieťa je v poriadku ;-). PS: Dr.Juhásovi prajem len to naj :-)
0 ľudí považuje za užitočné
nikoletkaa  7. mar 2014

MUDr. Muránska

Ja som bola na usg u MUDr. Dankovčíka, ale usg mi robila MUDr. Muránska. Boli sme veľmi spokojní s prístupom, aj s vyšetrením. Odporúčam.
4 ľudia považujú za užitočné
22lucinka  27. feb 2014

3D ultrazvuk Košice - Myslava

Ja som v Košiciach - Myslave absolvovala všetky ultrazvukové vyšetrenia, či už ide o prvotrimestrálny, druhotrimestrálny a aj treťotrimestrálny skríning. Absolvovala som ich u Dr. Juhasa. S manželom sme boli spokojní, či už z odbornej stránky a samozrejme aj ľudskej. Odporúčam.
1 človek považuje za užitočné
angelina86  27. feb 2014

MUDr. Dankovčík vs. Myslava

Ja som bola v 1. trimestri v Myslave. Bola som max spokojná, ultrazvuk, foto, video. Proste všetko bolo super. Potom mi však vyšli zlé výsledky z triple testu a tak na žiadosť mojej gynekologičky som sa mala objednať urgentne v Myslave. Sestrička ma vôbec skôr nechcela objednať, absolútne ju moja situácia nezaujímala, aj keď ju lekárka vyslovene žiadala, aby ma urýchlene vyšetrili. Nepomohlo.

Požiadala teda MUDr. Dankovčíka, ktorý ma vzal hneď ! Bola som sa osobne objednať, sestrička bola veľmi ochotná, aj pán doktor. Mal na daný deň plný zoznam ľudí a mňa v pohode pridal ešte ako poslednú. Neviem si predstaviť, že by som mala čakať ešte skoro 3 týždne, kým pôjdem do Myslavi!! S vyšetrením u MUDr. Dankovčíka som aj s manželom bola max spokojná. Všetko nám vysvetlil. Dozvedeli sme sa dokonca aj, že to bude dievčatko a čo bolo najlepšie vyvrátil nám výsledok tripple testov... :-)

Nemôžem však povedať, že MUDr. Janovský v Myslave bol zlý alebo neprofesionálny. Aj tam sme boli max spokoný, len trocha nás odradil prístup, keď sme potrebovali predčasné vyšetrenie...a možno by nás aj doktor vzal, ale niekedy sa cez sestričku nemáte šancu dostať ani k vyšetreniu :-|
2 ľudia považujú za užitočné
meranti  25. feb 2014

3D ultrazvuk Myslava

Včera som absolvovala druhotrimestriálny skríning v Myslave u doktora Janovského a mám neskutočne pozitívne pocity z celého vyšetrenia. Centrum bolo na úrovni, vo vyšetrovni som sa cítila ako v obývačke, veľká telka na stene a všetko sme krásne videli. Doktor Janovský je úžasný lekár a odborník. Všetko poprezeral pre istotu 3x a podrobne nám všetko vysvetlil. Bol veľmi milý, sympatický, posrandoval. Presne TAKTO si ja predstavujem lekára, gynekológa obzvlášť. Klobúk dole pred ním.

Vyšetrenie na mňa urobilo obrovský dojem a určite sa tam chystám aj v 30 tt na ďalšie 3D. Každej budúcej mamičke môžem toto centrum len a len odporučiť!
1 človek považuje za užitočné
vikusik  22. feb 2014

3D ultrazvuk Myslava

Celé tretie tehotenstvo som navštevovala dr. Janovského v Myslave a bola som max. spokojná. Super prístup, všetko vysvetlil, manžel bol pri každom ultrazvuku, čo pri dvoch predchádzajúcich tehotenstvách nebol ani pri jednom a to sme chodili do Šace. Tam sa nedalo :-(
3 ľudia považujú za užitočné
betunka39  20. feb 2014

MUDr Dankovčik.

Bola som tam, kvôli zlým tripple testom. Podľa ultrazvuku bola aj pravdepodobnosť DS, odporučil mi amniocentézu,ale tú som odmietla. Potešil ma však slovami, že on je len človek, ktorý sa môže mýliť, a takisto aj počítač je len stroj a môže zle vyhodnotiť výsledky.Bola som presvedčená, že dcérka bude zdravá. Aj je.

Ale môj názor na tieto 3D vyšetrenia. Ak je naozaj problémové tehotenstvo a nejaké podozrenie, áno podstúpiť, ale povinne, ako ja som muslea ísť. Keďže som po 40-tke. Podľa mňa len zbytočne ťahajú peniaze z mamičiek a to ako ich dokážu zneistiť a vystresovať, namiesto toho, aby si mamičky užívali tehu v kľude.
4 ľudia považujú za užitočné
petraru  14. feb 2014

3D Myslava

Mne Dr.Janovský robil druhotrimestrálny skríning, super prístup, podrobný popis....s úsmevom nás vyprevádzal. Môžem len odporučiť!!!
3 ľudia považujú za užitočné
rejkaa  14. feb 2014

3D ultrazvuk Košice - Myslava

Ja som 3D ultrazvuk v Myslave absolvovala pred týždňom a musím potvrdiť pozitívnu skúsenosť. Milé sestričky, pán doktor Janovský bol skvelý. Všetko, čo robil, popisoval a vysvetlil. Objednanie bez problémov. Môžem len odporučiť.
0 ľudí považuje za užitočné
timejka29  13. feb 2014

3D ultrazvuk - Myslava

Bola som na ultrazvuku v 20. týždni v Myslave a nemôžem na toto centrum povedať ani jedno krivé slovo. Pán doktor, ako aj sestrička, boli veľmi milí. Doktor mi všetko dôkladne vysvetlil a tiež poukazoval :-) Určite pôjdem na ultrazvuk v 30. týždni a určite si zvolím toto centrum:-)
2 ľudia považujú za užitočné
petelenka8  13. feb 2014

3D ultrazvuk Košice-Myslava

Absolvovala som screeningové ultrazvukové vyšetrenia v uvedenom centre a môžem ich len všetkým odporučiť! Výhodou u nich je najmä možnosť skorého objednania, kde inde sa ani nedovoláte, alebo s vami vôbec nekomunikujú (osobná skúsenosť). Ku koncu tehotenstva som mala problém s prietokmi :-( a tak som radšej zašla opäť do Myslavy, kde mňa a môjho partnera milým, profesionálnym spôsobom lekár ukľudnil, že baby sa má dobre a nie je potreba žiadnej liečby, ani predčasného riešenia pôrodu.

Nakoniec to dopadlo presne tak ako lekár povedal a malé prišlo na svet bez problémov :-).
2 ľudia považujú za užitočné
janka84105  11. feb 2014

MUDr. Dankovčík

Mala som problémovú graviditu s dvojičkami, pozitívny druhosemestrálny skríning a podľa výborného ultrazvukára vysoké riziko vrodenej vývojovej chyby mozgu u jedného z drobcov. Miesto amniocentézy a magnetickej rezonancie sme skúsili poprosiť o názor MUDr. Dankovčika. Všetko, čo nám povedal sa presne naplnilo. Videl problém z úplne inej strany. Aj vďaka nemu máme dve zdravé, aj keď predčasne narodené kočky.
5 ľudí považuje za užitočné
danjan124  3. feb 2014

3D Dankovčík

Bola som na ultrazvuk pri Mudr. Dankovčíkovi pre vysoké riziko Downovho syndrómu. Nechcem spochybňovať profesionalitu lekára, len chcem dodať odvahu maminkám. Mudr. Dankovčík nám to vysoké riziko ešte zvýšil. Povedal, že s najväčšou pravdepodobnosťou to bude Downov syndróm, našiel 4 príznaky pokope. Chcem tým len povedať, že ani taký odborník nie je neomylný. Narodila sa nám krásna zdravá slečna, ktorá ma dnes necelé 3 roky. A to bola odporúčaná interupcia, nad ktorou sme však v žiadnom prípade neuvažovali.
18 ľudí považuje za užitočné
janka3233  9. jan 2014

Myslava

No ja som si zvolila Myslavu iba práve z dôvodu diagnostiky. Totiž iba vďaka pánu Dr. Juhásovi je zdravotne v poriadku dcérka mojej sestry. V 21 týždni tehotenstva jej diagnostikoval transpozíciu veľkých ciev (ktorú iní nevideli). Cez centrum fetálnej a gynekologickej diagnostiky v Myslave mojej sestre vybavili hospitalizáciu a dohodli termín pôrodu v Bratislave a následne operáciu v NÚSCH (neter má už rok a má sa k svetu a to len vďaka presnej diagnostike).

Preto si jednoznačne myslím, že vôbec to nie je o žiadnych fotkách, ale právo o tomto, o zachránenom živote.

PS: Ja viem, že ostatných lekárov bolí, že Myslava dáva 3D fotky zadarmo a má najlepší prístroj, ale správna diagnostika je to, čo ich odlišuje od ostatných :-p .
6 ľudí považuje za užitočné
tanickaskorokubikova  9. jan 2014

Doc. Mudr. Dankovčík vs. Myslava

Jednoznačne odporúčam Doc. Dankovčíka, najväčší odborník široko-ďaleko. Podľa tripple testov som mala riziko rázštepu 1:25. Hrozila genetika, po utz u Doc.Dankovčíka sa žiadna nekonala. Veľmi, ale veľmi skúsený odborník.

V Myslave som bola tiež, síce majú lepší prístroj, no čo sa týka skúseností a odbornosti je to s Doc. Dankovčíkom neporovnateľné.

Teda ak máte zvýšené riziko nejakej vrodenej vady, resp. idete na sono, aby ste si boli isté, že bábätko je v poriadku, určite odporúčam Doc.Dankovčíka. A ak idete len pre potešenie a chcete krásne video a fotky, tak Myslava
5 ľudí považuje za užitočné
tchaliak  3. dec 2013

3D Myslava Košice

Môžem len potvrdiť skvelý prístup v uvedenom centre od sestier, až po vysokú odbornosť lekárov s celkovým vysvetlovaním ohľadom vyšetrovania "in medias res" :-) . Nespočet 3D fotografií a 4D videí v novej ultrazvukovej HDlive kvalite k vyšetreniu sme dostali jedine tu a navyše bez ďalších poplatkov za ne. V nasledujúcom tehotenstve určite absolvujem kombinovaný test aj morfologický ultrazvuk v Košiciach Myslave ;-) .
8 ľudí považuje za užitočné
dvojicky14  30. nov 2013

3D Dankovčík

Musí sa mu uznať, že je odborník nad odborníkov, ale čo sa týka ľudskosti, má sa čo učiť....je dobrý a je si toho vedomý...s tak arogantným prístupom som sa ešte nikdy predtým nestretla....keby som to mohla vrátiť späť, idem niekam inam....!!!
4 ľudia považujú za užitočné
pininka  30. nov 2013

3D Dankovčík

Ja som s ním bola veľmi spokojná. Dokonca ma odrodil pri prvom synovi cisárskym. Vždy hovorí na rovinu, ale súhlasím, že zvykne byť dosť náladový a nie každému to môže sadnúť. Ale jeho profesionalita je nespochybniteľná. Aj pri druhom dieťati som išla najprv za ním na ultrazvuk. Vyslovene som si žiadala jeho a bola som spokojná. Všetko mi vysvetlil, aj keď ma veľmi nepotešil, lebo sme sa tešili na dievčatko a on prvý nám povedal, že to bude zasa chalan. :-)
1 človek považuje za užitočné
vodnicka  29. nov 2013

3D Dankovčík

Ahojte,
ja som bola u Dankovčíka v 19 tt. a robil mi ho sám, ale ten prístup bol odporný. Hneď ako začal, tak začínal u hlavičky, a tam ma vystrašil a povedal, že má dieťa krátku nosnú kostičku o 5 percent. Je tam nábeh na Downov syndróm, ale triple testy boli super. Ďalej povedal, že keď je chyba už v hlavičke, celý plod bude zlý. To ma vystrašilo. Mala som celý čas slzy v očiach. A môj partner sedel za mnou a sledoval monitor, kde bola naša dcéra 3D a pýtal sa, že aký môže byť problém Dankovčíka. Ten odpovedal neľudsky: "Vraj je chyba v žene, lebo je už staršia na bábo." Mala som 37 rokov. No na jeho prekvapenie bol nakoniec plod v poriadku. Ďalej čo sa týkalo morfológie, tak mi odporúčal genetika, aj amnio. Samozrejme som všetko odmietla a cítila som celé tehu, že mám v sebe zdravú dcéru a nejaký arogantný lekár mi to nevyhovorí. Bolo to od neho neprofesionálna odpoveď.

On podľa mňa nie je 100-percentný odborník. Ja mám s ním zlé skúsenosti. Je ešte kopa žien, ktorá len mlčí ;-( ;-( ;-(
2 ľudia považujú za užitočné
nevdak  29. nov 2013

3D Dankovčík

Odporúčam jednoznačne.
2 ľudia považujú za užitočné
lyllyann  27. nov 2013

MUDr. Dankovčík

Ja som bola obzvlášť spokojná. Jednoznačne odporúčam, aj keď sme museli cestovať z Rožňavy. Ale za ten zážitok to stálo. Pán doktor a aj ostatný personál boli milí, ústretoví a hneď pri prvom skríningu sme sa dozvedeli, že či to bude chlapček alebo dievčatko. Máme dievčatko, tak ako nám to bolo povedané. :-D
2 ľudia považujú za užitočné
miasun  22. nov 2013

3D Myslava

Ja mám s prenatálnym centrom v Myslave zlú telefonickú skúsenosť....volala som tam, keď som sa chcela objednať na prvotrimestrálny skríning. Zodvihla mi to nejaká pani, ktorá na mňa dosť nepríjemné vyskočila, keďže som vedela len tehotenský týždeň, v ktorom som, ale nevedela som aj presne deň, v ktorom sa nachádzam a jej sa to podľa dňa poslednej menštruácie nechcelo vyratávať..rozprávala so mnou ako by som bola nejaká hlupaňa.... tak to ukončila tým že keď budem vedieť presne týždeň a deň, v ktorom som, nech tam zavolám, lebo ona nemá čas.... samozrejme, už som tam viac ani nezavolala. No objednala som sa k Dr. Dosedlovi do Šace a som veľmi rada, že to takto dopadlo. Bol veľmi milý ústretový, žartovný a rozhodla som sa, že chcem pri ňom v Šaci rodiť.
3 ľudia považujú za užitočné
ixi  21. nov 2013

3d Mudr.Dankovčik

Jednoznačne odporúčam. Žiadne čakanie, všetko vysvetlené bez problémov x-)
4 ľudia považujú za užitočné
melanka21  21. okt 2013

3D utrazvuk Košice Myslava

Jednoznačne odporúčam každému, kto je z blízkosti Košíc :) Profesionalita, príjemný lekár a super starostlivosť :) Sú tam dvaja lekári, u mňa jednoznačne doktor Juhás na prvom mieste :) Neoľutujete :)
7 ľudí považuje za užitočné
elisssasa  18. okt 2013

3D utrazvuk Košice Myslava

Veľmi profesionálne centrum, čo sa týka prístupu celého personálu, aj prístrojového vybavenia. Sú špičkou na Slovensku. Priateľské vystupovanie s presným objednávacím časom. Výhodou sú aj 3D fotky a 4D videa grátis k vyšetreniu v najnovšej HDlive technike.

Určite odporúčam a myslím, že 3D ultrazvuk v Košiciach-Myslave je top pracoviskom na východnom Slovensku ;-) !
5 ľudí považuje za užitočné
olexa  9. okt 2013

3D Dankovčík

Dr. Dankovčík je dobrý odborník, ale ľudsky mi nesadol, pretože sa veci dajú povedať aj inak, a nie ako mäsiar. Robil mi aj amniocentézu a ešte sa pritom aj bavil na môj účet. Bola som maximálne v strese a on mi svojimi rečičkami spôsobil ešte väčší.
7 ľudí považuje za užitočné
domca911  8. okt 2013

3D ultrazvuk Košice

Boli sme na morfológii plodu v Košiciach u pána Mudr.Dankovčíka:)). Sme z PP, ale počuli sme samé chvály. Môžem potvrdiť. Maximálna spokojnosť. Pán doktor je veľmi príjemný, aj pani sestrička, ktorú som tam stretla. Objednali nás na určitú hodinu, zobrali nás presne, žiadne čakanie :)) Cítili sme sa príjemné.

Určite odporúčam, ak uvažujete nad 3D ultrazvukom v KE.:))
3 ľudia považujú za užitočné