Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vaše skúsenosti s Yves Rocher

10 žien z Modrého koníka, ktorým nie je ľahostajný svet okolo nás, naša planéta a ekológia, no rovnako sa rady starajú aj o seba, malo možnosť testovať špeciálne koncentrované sprchové eko-gély francúzskej značky Yves Rocher.

4-krát koncentrovaný sprchovací gél rešpektuje pokožku celého tela a taktiež sa stará o životné prostredie. Zloženie sprchovacieho eko-gélu je koncentrované tak, že vám na celý kúpeľ bude stačiť množstvo gélu o veľkosti lieskového orieška. To získate jedným stlačením vďaka praktickému uzáveru s membránou.

100 ml balenia vystačí na 40 kúpeľov, teda na rovnaký počet, ako 400 ml balenia klasického sprchovacieho gélu. Obsahuje 97% zložiek prírodného pôvodu, má neutrálne pH k pokožke, je bez konzervantov a má ľahko biologicky odbúrateľné zloženie. Rovnako aj jeho obal je ekologicky priateľský - na výrobu recyklovateľného flakónu s objemom 100ml sa spotrebuje o 50% menej plastov než na výrobu 400ml flakónu a zároveň sa redukuje množstvo produkcie skleníkových plynov o 50%.. A čo je taktiež dôležité vedieť – za každý takýto zakúpený gél sa vysadí jeden strom.

V nasledujúci riadkoch fóra si môžete prečítať ich recenzie a názory. Bol to zaujímavý a veľmi pekne voňajúci test.

Viac o Yves Rocher a ich zodpovednosti voči planéte nájdete tu: https://yves-rocher.sk/

---

Ste zvedavé, ako dopadlo aj ďalšie testovanie s Yves Rocher, konkrétne nového radu starostlivosti o pleť, Elixir Jeunesse? Prečítajte si recenzie našich mamičiek tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-yves-rocher-elixir-jeunesse/

... A jarného detoxu Elixir Jeunesse tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-yves-rocher-novinky-elixir-jeunesse/

Potrebuje špeciálnu dávku hydrácie? Siahnuíte po rade Hydra Végetal. Aj ten sme podrobili dôkladnému testu a recenzie si môžete prečítať tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosi-s-yves-rocher-novinky-radu-hydra-vegetal/

Yves Rocher pravidelne predstavuje aj limitované vianočné edície. Prečítajte si recenzie našich mamičiek na vianočný balíček 2017 tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-yves-rocher-vianocna-edicia/

Novinky radu Hydra Végétal tiež nezostali bez povšimnutia a získali si srdcia žien. Ich recenzie si môžete prečítať tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosi-s-yves-rocher-novinky-radu-hydra-vegetal/

Jeseň s Yves Rocher


                    Dostala som možnosť vyskúšať jesenné novinky od Yves Rocher 🙂


                                                            No neskús to! 😀     Veľmi ma táto možnosť potešila a zároveň som si uvedomila, že som moje telo od jari do konca leta „týrala“ tréningom, váľaním sa v bahne, plazením pod ostnatým drôtom, behaním cez prekážky od výmyslu sveta.

     Starostlivosť oň bola obmedzená na rýchlu sprchu, potretie škrabancov, modrín...     Moju pokožku by som definovala ako suchú, nie však extrémne. Najviac vysušenú ju mávam práve v jesennom období, keď sa začnem po lete viac obliekať, keď sa začne kúriť.


     Balíček od Yves Rocher obsahoval Regeneračný sprchovací balzam, Regeneračné telové mlieko a Regeneračný balzam pre veľmi suchú pokožku.

                  Regeneračný sprchovací balzam  pre veľmi suchú pokožku


     ... má skutočne konzistenciu ako napr. balzam na vlasy. Nakoľko nepení, treba použiť väčšie množstvo ako pri klasickom sprch. géli, ale musím vyzdvihnúť jeho schopnosť chrániť pokožku pred vysušovaním.

     Nie vždy som mala čas sa po osprchovaní aj natrieť, no suchú pokožku ( v mojom prípade šupinky ) som nemala.      Ak by som mala naozaj extrémny problém so suchou kožou, určite by som si ho opäť kúpila! Ja som sa však zaľúbila a ostávam verná koncentrovaných gélom od Yves Rocher 😉                        Regeneračné telové mlieko pre veľmi suchú pokožku


     ... si s čistým svedomím premenujem na Regeneračný telový krém. S takouto konzistenciou som sa ešte nestretla... od hustoty – cez veľmi dobré nanášanie – až po rýchle vstrebanie = ODPORÚČAM všetkými desiatimi. Vždy po saunovom ceremoniály, prichádza jeho chvíľka slávy 🙂     Často som po ňom siahla a použila ho aj ako krém na ruky. A práve pri tomto použití som prišla na to, že má vyhladzujúci účinok.


Hm... a tak ma teraz napadlo, že potrebujem vyhladiť tvár 😀 Skúsim, veď všetky tieto produkty obsahujú vysoké % zložiek prírodného pôvodu t.j. až 90 – 99% a viac ako 67% rastlinných olejov, sú bez parabénov, farbív a minerálnych olejov... to mojej tvári veru ublížiť nemôže.

                     Regeneračný balzam  pre veľmi suchú pokožku v tégliku


     Jeho konzistencia je oveľa hustejšia ako balzamu v EKO tube. Našla som aj jemu partie na mojom tele, ktoré ošetril a zregeneroval. Osvedčil sa mi na ošetrenie pokožky po holení a na chodidla. Fajn produkt, taký univerzálny.
     Ďakujem Yves Rocher,že som mala možnosť vyskúšať tieto nové produkty, cítim sa zregenerovano a zabalzámovano 😉


P.S. Aké sú vaše skúsenosti s touto kozmetikou? Prípadne budem rada ak mi odporučíte niečo od YR na unavenú pleť na ktorej sa už podpisuje zub času 😉                                                          Majte krásnu jeseň 🙂


#yvesrocher #test_yvesrocher


Yves Rocher – Act beautiful

Keď som dostala ešte nerozbalený balíček Yves Rocher so sprchovacími gélmi, prekvapila ma jeho veľkosť. Také malé balenie? No po rozbalení môj údiv opadol, keď som uvidela, že v tomto malom balení je schovaných toľko dávok sprchovacieho gélu. Na obale svietilo 40 - čo znamená 40 dávok v 100ml objeme.


Ako prvé pozitívum mi napadlo – super, tak malé balenie na veľa použití, to využijem na dovolenku. Nemusím prelievať do malých nádobiek svoj obľúbený sprchovací gél a pritom sa obávať, či mi to vystačí na celú dovolenku.Potešilo ma krásne logo Yves Rocher I love my planet, ktoré rešpektuje plánetu v dnešnom tak znečistenom svete. Celý flakón je recyklovateľný, zloženie sprchovacieho gélu je biologicky odbúrateľné a všetky zložky obsiahnuté v ňom sú rastlinného pôvodu. A to naozaj všetky, 100%! Preto filozofia Yves Rocher – Act beautiful, podľa ktorej je dôležité jednať nielen v prospech ženskej krásy, ale i v prospech zdravia našej planéty, je naozaj namieste a ja môžem len súhlasiť a dať palec hore, že niekto sa konečne zbadal a vie dopriať telu a planéte čistotu bez deštrukcií – wow!
Úžasné malé balenie – ktoré teraz vnímam pozitívne, je na prvý dotyk príjemné do ruky. Dózičky sú popísané logom, názvom produktu –( koncetrovaný sprchovací gél), typom vône a počtom dávok na použitie. Odporúčané dávkovanie je jedna kvapka koncentrovaného sprchovacieho gélu o veľkosti lieskového orieška na jedno sprchovanie alebo kúpeľ. Fakt sila! Ja - čo minimálne 3-4x za sebou otočím flakón bežného “sprcháča“, som pred sprchovaním odporúčanému dávkovaniu neverila. Nemusela som merať, koľko dávky vystačí na jedno sprchovanie, dávkovanie je nastavené tak, že po stlačení krásne vyjde jedna dávka veľkosti orieška. Stačí to však na jedno umytie? Uvidíme.Aby som vedela porovnať zloženie a účinok testovaného koncentrovaného sprchovacieho gélu s bežným olejovým sprchovým gélom Yves Rocher, chcela som konkrétny gélik nadávkovať na pokožku, aby som si všimla rozdiel – a ten bol naozaj markantný. Klasický olejový sprchovací gél bol tekutejší, textúra liata a konzistencia menej tuhá. Za to ten koncetrovaný bol tuhý, nelial sa, držal si svoju textúru a obsahoval malé bublinky, ktoré ho akoby držali pokope a pôsobil “nadýchane“. Rozhodla som sa, že na porovnanie použijem ráno olejový gel a večer koncetrovaný. Musím však zhodnotiť, že koncentrovaný gél bol omnoho lepší - príjemne kĺzavý, hladil pokožku, viac penil a rozplýval sa medzi prstami. Čo však musím pripomenúť je dostatočne hydratovaná pokožka po osprchovaní, ktorá nebola mastná, suchá a ani neprahla po ďaľšom krémovaní. Toto je však môj subjektívny pocit, nakoľko ja osobne telové mlieka po sprchovaní nepoužívam a celkovo nemám rada mastné sprchové gely. Za mňa top! Aby som si užila a mala dobrý pocit z čistoty tela, predsa len som musela použiť 2 dávky gélu. Veď keď je niečo skvelé, tak prečo to nepoužiť znovu.
“Double dose“ som však použila len pri dvoch vônach a to mango koriander a oliva petitgrain. Nádherne sviežo voňali, nemala som však po sprchovaní dlhodobý pocit sviežosti a ani kúpeľňa dlho nevoňala tak ako u iných sprchovacích gélov. Prikladám to však tomu, že gél je vyslovene rastliného pôvodu a bez akýchkoľvek aditív či chémie, ktoré by túto vônu zvýrazňovali. Sklamala ma vôňa bourbon vanilka, ktorá je pre mňa ťažká a na sprchovanie nevýrazná. Malé mínus.Celkovo dávam nové koncentrované sprchovacie gély na najvyššíu priečku rebríčka celej kozmetiky vôbec, ktorá chráni našu zem, krášli telo a naviac ich kúpou pomôžete vysadiť nové stromy. 


Táto novinka je prosto eko-bio-beauty friendly!
Odporúčam! I Yves Rocher!


#test_yvesrocher

YVES ROCHER ♥

Ahojte všetci 🙂


Bola som vybratá na testovanie tejto kozmetickej značky Yves Rocher (Act Beautiful), ktorú by som vám chcela aj bližšie predstaviť v tomto krátkom a stručnom článku. 


Tak teda poďme na to: 


Prišiel mi tento maličký balík. Moje pocity boli troška však zvláštne ako som ho uvidela. Ako sa doň zmestia sprchovacie gély?! No keď som ho otvorila som bola milo prekvapená aj tým minimalistickým balením. A ak ste tie, ktoré už keď zaujme vizuálna stránka na prvý pohľad ako mňa, tak verím, žeby ste sa "zamilovali na prvý pohľad". 


Čo sa týka testovania, tak otestovať som mala 3 malé EKO koncentrované sprchové gély: 


 • Mango a Koriander (ENERGIA)

Koriander, aromatická bylina voľne rastúca v stredomorských oblastiach, je známa svojimi povzbudzujucími účinkami. Výrazne korenená vôňa esenciálneho koriandrového oleja sa snúbi s bohatými, teplými vonnými tónmi manga, okúzli vaše zmysly. 


 • Oliva & Petit grain ( RELAXÁCIA)

Dodá potrebnú rovnováhu a navodí pocit pokoja a uvoľnenia. Esenciálny olej z petit grainu sa tradične využíva pre jeho relaxačné účinky. Príjemná, jemne citrusovo-kvetinová vôňa uvoľní telo a zmysel.


 • Vanilka ( OPOJENIE ZMYSLOV)

Poteší telo a myseľ svojou hrejivou vôňou s kvapkou zmyselnosti. Intenzívna vôňa bourbonskej vanilky nenecháva na pochybách o príbuznosti tejto rastliny s orchideou. Sladko voňavé tóny zahalia pokožku do zvodnej hebkosti. No aby som porovnala , či sa v podstate niečo zmenilo som dostala aj sprchový gél a olej. 

1 stlačenie = 1 kvapka = 1 kúpeľ


Je to naozaj tak ? 


Sama som tomu neverila, no v skutočnosti je to pravda. Na osprchovanie celého tela naozaj stačí jedna jediná kvapka koncentrovaného sprchového gélu! Tie produkty nádherné voňajú a penia. Porovnávala som to aj s ďalšími produktami, čo som dostala. A môžem teda povedať, že pri použití sprchového gélu s obsahom 400 ml by som určite minula skôr ako keby som vzájomne používala s gélom , ktorý ma obsah 100 ml. Pre porovnanie po dvojtýždňovom používaní uvidíte tento rozdiel aj na fotke. 


Moja najobľúbenejšia vôňa je VANILKA! Už keď som dostala balík, som hneď všetky ovoniavala a vanilka si ma dostala na prvý "čuch". Ja mám rada sladké vôňe. Dokonca pri testovaní ma neodradil ani zlomený prst . 😀 A vlastne, aj keď som vyšla zo sprchy prvé čo priateľ povedal: "To čo si si dala? Super to vonia!" Čiže tá vôňa vám ostane aj dlho na pokožke.


A kedže sa blížime k záveru, tak by som to ukončila slovom: LOVE! Pre mňa to slovo má širší pojem. Ľúbte samých seba! Ľúbte sa navzájom a ľúbte našu Matku prírodu! Bez nej by sme tu neboli! A to vás poteším, že pri zakúpení každého koncentrovaného sprchovaciého gélu vlastne prispejete na zasadenie stromu, tak isto pri géloch je o 50 % menšia spotreba plastov a skleníkových plynov, recyklovaný flakón a mnoho ďalšieho.


Pekný deň a ďakujem za váš čas 🙂


PS: Budem rada ak mi napíšete aké produkty máte obľúbené vy a čo si myslíte o tejto značke. Som rada, že som mohla byť jej súčasťou a určite vyskúšam aj iné produkty, nielen na sprchovanie 🙂


#test_yvesrocher #yvesrocherslovensko #sprchujemesaeeko #actbeautiful

Môj milovaný Yves Rocher


Predtým som si pri sprchovaní dávala za dve plné dlane gélu, no vďaka Yves Rocher som objavila niečo iné, niečo nové a tak šetrné k prírode! 🙂 Povedali by ste, že vám bude na jedno sprchovanie stačiť množstvo gélu o veľkosti lieskového orieška? Ja veru nie, no vďaka poskytnutej možnosti tu na MK, zapojiť sa do testovania mojej milovanej prírodnej kozmetiky, vás teraz pozývam, aby ste sa o tom spoločne so mnou presvedčili.Yves Rocher prichádza s novinkou: koncentrovaný eko sprchový gél.
Obdržala som veľmi pekné balenie, ktoré obsahovalo 3 spomínané koncentrované eko sprchové gély (100 ml) + veľký sprchový gél (400 ml) a sprchový olej.Najprv som vyskúšala ako budú dané vône lahodiť môjmu nosu. Veľmi rýchlo sa prikmotril aj môj muž so starším synčekom a tak sme ovoniavali celá rodina.


Na výber je z troch vôní: mango a koriander, oliva a petit grain a vanilka

Nám všetkým na prvý ňuch ulahodilo najviac energické svieže mango s korianderom a tak som tento gél testovala ako prvý."Zloženie sprchovacieho eko-gélu je koncentrované tak, že vám na celý kúpeľ bude stačiť množstvo gélu o veľkosti lieskového orieška. To získate jedným stlačením vďaka praktickému uzáveru s membránou."


Podľa tohto tvrdenia by 100 ml balenie malo vystačiť na 40 umytí, z čoho vyplýva, že jedno 100 ml balenie koncentrovaného gélu = jedno balenie 400 ml klasického sprchového gélu. 


Je tomu ale naozaj tak? Konzistencia samotného gélu je hustá a gélová (rozhodne hustejšia oproti klasickému sprchovému gélu) a keď si tú malinkú dávku rozotriete v rukách, je to akoby ste sa natierali krémom, ktorý začne pri kontakte s vodou pekne peniť. Bola som naozaj prekvapená, že sa vytvorilo naozaj pomerne veľké množstvo peny, čo mi skutočne umožnilo sa so spomínaným malým množstvom gélu umyť úplne celá.


Fakt, že 100 ml množstvo naozaj nahradí 400 ml ma teší najmä preto, lebo na výrobu recyklovateľného flakónu s objemom 100 ml sa spotrebuje o 50% menej plastov než na výrobu 400 ml flakónu a zároveň sa redukuje množstvo produkcie skleníkových plynov o 50%. No nie je to skvelé?! 🙂


Predstavím vám teda všetky dostupné vône a moje dojmy:VANILKA


Je to sladká dáma, ktorá vie čo chce. Je jemná a opojná, tak jednoduchá a tak úžasná. Keď sa zvečerí a vánok ochladne, po teplej vanilkovej sprche dostanete chuť sa maznať. MANGO A KORIANDER


Zo všetkých troch sa mi táto vôňa páči najviac, najmä teraz vo vyšších teplotách. Je veľmi svieža, ovocná a šťavnatá, dodáva energiu. Letná bomba!OLIVA A PETIT GRAIN


Predošlé dve vône by som zaradila skôr k dámskym, no táto je taká unisex, určite sa zapáči ako dámam tak i pánom. Je svieža, veľmi jemná a príjemná. Nazvala by som ju vôňa rannej čistoty.


Páči sa mi, že všetky tieto vône sú naozaj jemné, nie sú prehnane silné no i napriek tomu držia na pokožke a rozvoňajú kúpeľňu. Sprchové gély zanechajú pokožku hebkú, no keďže mám na stehnách a nohách pokožku suchšiu, používala som po sprchovaní ešte telové maslo, čo však krásne vyriešil ďalší produkt, ktorý som dostala navyše v balíčku: kokosový sprchový olej taktiež od Yves Rocher. Má olejovú konzistenciu, ktorá pri kontakte s vodou tak isto ako eko koncentrované gély vytvára bohatú penu, avšak po jeho použití zostala moja pokožka pekne preolejovaná a hydratovaná, takže som ušetrila čas a nemusela sa po sprchovaní krémovať. Vôňu milujem a už má v kúpelni čestné miesto. 🙂Nuž a ako som tak ukladala nové sprchové gély v kúpelni na poličku uvedomila som si, že je to tam skoro samý Yves Rocher! 😀 Musela som to preto všetko pozbierať a cvaknúť, lebo to je proste super pohľad na toľkú skvelú a kvalitnú kozmetiku. 🙂


Som veľmi vďačná za Yves Rocher, pretože ich produkty ma sprevádzajú už niekoľko rokov vďaka ich heslu, s ktorým sa stotožńujem a to "ACT BEAUTIFUL" - je dôležité jednať nielen v prospech ženskej krásy, ale i v prospech zdravia našej planéty. O čom svedčí aj fakt, že za každý jeden koncentrovaný eko sprchový gél, ktorý som po dobu posledných týždňov testovala, bude vysadený jeden strom.


Milé čitateľky, kľudne odložte tie 250, 400 a viac ml balenia sprchových gélov, ktoré aj tak miniete v podstate za chvíľu. Môžete mi veriť, že týchto malých nováčikov od Yves Rocher si zamilujete a budete vďačné nie len samy sebe, že ušetríte ale bude vám vďačná aj naša planéta! 🙂


#test_yvesrocher

Voňavé testovanie s Yves Rocher

Dostala som k veľmi milému a príjemnému testovaniu sprchových gélov francúzskej značky Yves Rocher.


Vybrali si ma aj spolu s ďalšími 9 ženami. Ja som o tejto značke veľa nevedela, viem že existuje, ale nikdy som nemala k dispozicii zakúpený ani jeden ich produkt, o to viac som sa tešila, že vyskúšam niečo úplne nové.


Keď prišla krabička, mi hlavou prešla myšlienka, že kde je tých 5 sprchových gélov, lebo krabička veľká nebola. Ale bola preto tak malá, lebo sprchové gély boli rôznych veľkostí.


 • Ten prvý najväčšý je klasický sprchový gél s vôňou mango a koriander:

Rýchlo sa spení, a urobí veľa peny v krátkom čase. Vôňa je veľmi svieža. Pre mňa je vhodný, keď človek potrebuje rýchlo sprchu a nemá chuť sa maznať. Páči sa mi dizajn, aj praktické veľké, rodinné balenie.

 • Druhý je sprchový olej kokos:

 •  Tretí v poradí sú vlastne tri minimalistické, šikovné a milé koncentrované sprchové gély, s vôňami  MANGO, VANILA A OLIVA:

Tieto tri sprchové gély sú od tých predošlých odlišné okrem hustoty aj jednou vecou a to označením I 🖤 planet, čo vysvetím nižšie. Tieto gély vytvoria menej peny ako obyčajný sprchový gél, ale som mala pocit , že sa tvorí celú večnosť. Vôňa bola intenzívna ako u všetkých predošlých. Pre mňa veľkosťou najpraktickejšie, malinké a zmestia sa všade.


Môj najobľubenejší , ktorý ma dokázal uspokojiť po všetkých stránkach najviac sa stal sprchový olej KOKOS. Ktorý som použila po každom korčuľovaní.

Ale na takej istej úrovni si ma získal aj konventrovaný sprchový gél vanilka. Získali si ma, mám rada sladké vône, ale aj konzistenciou a dlhotrvajúcou sladkou vôňou.


Vyššie som spomenula pojem I🖤 planet. Ňou boli označené tri koncentrované sprchové gély a znamená to, že 1 predaný produkt označený takýmto logom:


I LOVE MY PLANET = 1 vysadený strom


...Preto som aj reagovala na toto testovanie, pretože príroda mi nie je ľahostajná.


Ak Yves Rocher budú rozširovať ponuku svojich prodkutov s takouto filozofiou, budem veľmi potešená, a rovnako ma teší aj zmysel pre invovácie a poskytovanie zaujímavých zážitkov nám testerom-zákazníkom.


Ďakujem veľmi pekne, že som mohla byť súčasťou testovania.


#test_yvesrocher

Jeseň s Yves Rocher


                    Dostala som možnosť vyskúšať jesenné novinky od Yves Rocher 🙂


                                                            No neskús to! 😀     Veľmi ma táto možnosť potešila a zároveň som si uvedomila, že som moje telo od jari do konca leta „týrala“ tréningom, váľaním sa v bahne, plazením pod ostnatým drôtom, behaním cez prekážky od výmyslu sveta.

     Starostlivosť oň bola obmedzená na rýchlu sprchu, potretie škrabancov, modrín...     Moju pokožku by som definovala ako suchú, nie však extrémne. Najviac vysušenú ju mávam práve v jesennom období, keď sa začnem po lete viac obliekať, keď sa začne kúriť.


     Balíček od Yves Rocher obsahoval Regeneračný sprchovací balzam, Regeneračné telové mlieko a Regeneračný balzam pre veľmi suchú pokožku.

                  Regeneračný sprchovací balzam  pre veľmi suchú pokožku


     ... má skutočne konzistenciu ako napr. balzam na vlasy. Nakoľko nepení, treba použiť väčšie množstvo ako pri klasickom sprch. géli, ale musím vyzdvihnúť jeho schopnosť chrániť pokožku pred vysušovaním.

     Nie vždy som mala čas sa po osprchovaní aj natrieť, no suchú pokožku ( v mojom prípade šupinky ) som nemala.      Ak by som mala naozaj extrémny problém so suchou kožou, určite by som si ho opäť kúpila! Ja som sa však zaľúbila a ostávam verná koncentrovaných gélom od Yves Rocher 😉                        Regeneračné telové mlieko pre veľmi suchú pokožku


     ... si s čistým svedomím premenujem na Regeneračný telový krém. S takouto konzistenciou som sa ešte nestretla... od hustoty – cez veľmi dobré nanášanie – až po rýchle vstrebanie = ODPORÚČAM všetkými desiatimi. Vždy po saunovom ceremoniály, prichádza jeho chvíľka slávy 🙂     Často som po ňom siahla a použila ho aj ako krém na ruky. A práve pri tomto použití som prišla na to, že má vyhladzujúci účinok.


Hm... a tak ma teraz napadlo, že potrebujem vyhladiť tvár 😀 Skúsim, veď všetky tieto produkty obsahujú vysoké % zložiek prírodného pôvodu t.j. až 90 – 99% a viac ako 67% rastlinných olejov, sú bez parabénov, farbív a minerálnych olejov... to mojej tvári veru ublížiť nemôže.

                     Regeneračný balzam  pre veľmi suchú pokožku v tégliku


     Jeho konzistencia je oveľa hustejšia ako balzamu v EKO tube. Našla som aj jemu partie na mojom tele, ktoré ošetril a zregeneroval. Osvedčil sa mi na ošetrenie pokožky po holení a na chodidla. Fajn produkt, taký univerzálny.
     Ďakujem Yves Rocher,že som mala možnosť vyskúšať tieto nové produkty, cítim sa zregenerovano a zabalzámovano 😉


P.S. Aké sú vaše skúsenosti s touto kozmetikou? Prípadne budem rada ak mi odporučíte niečo od YR na unavenú pleť na ktorej sa už podpisuje zub času 😉                                                          Majte krásnu jeseň 🙂


#yvesrocher #test_yvesrocher


Voňavé testovanie s Yves Rocher

Dostala som k veľmi milému a príjemnému testovaniu sprchových gélov francúzskej značky Yves Rocher.


Vybrali si ma aj spolu s ďalšími 9 ženami. Ja som o tejto značke veľa nevedela, viem že existuje, ale nikdy som nemala k dispozicii zakúpený ani jeden ich produkt, o to viac som sa tešila, že vyskúšam niečo úplne nové.


Keď prišla krabička, mi hlavou prešla myšlienka, že kde je tých 5 sprchových gélov, lebo krabička veľká nebola. Ale bola preto tak malá, lebo sprchové gély boli rôznych veľkostí.


 • Ten prvý najväčšý je klasický sprchový gél s vôňou mango a koriander:

Rýchlo sa spení, a urobí veľa peny v krátkom čase. Vôňa je veľmi svieža. Pre mňa je vhodný, keď človek potrebuje rýchlo sprchu a nemá chuť sa maznať. Páči sa mi dizajn, aj praktické veľké, rodinné balenie.

 • Druhý je sprchový olej kokos:

 •  Tretí v poradí sú vlastne tri minimalistické, šikovné a milé koncentrované sprchové gély, s vôňami  MANGO, VANILA A OLIVA:

Tieto tri sprchové gély sú od tých predošlých odlišné okrem hustoty aj jednou vecou a to označením I 🖤 planet, čo vysvetím nižšie. Tieto gély vytvoria menej peny ako obyčajný sprchový gél, ale som mala pocit , že sa tvorí celú večnosť. Vôňa bola intenzívna ako u všetkých predošlých. Pre mňa veľkosťou najpraktickejšie, malinké a zmestia sa všade.


Môj najobľubenejší , ktorý ma dokázal uspokojiť po všetkých stránkach najviac sa stal sprchový olej KOKOS. Ktorý som použila po každom korčuľovaní.

Ale na takej istej úrovni si ma získal aj konventrovaný sprchový gél vanilka. Získali si ma, mám rada sladké vône, ale aj konzistenciou a dlhotrvajúcou sladkou vôňou.


Vyššie som spomenula pojem I🖤 planet. Ňou boli označené tri koncentrované sprchové gély a znamená to, že 1 predaný produkt označený takýmto logom:


I LOVE MY PLANET = 1 vysadený strom


...Preto som aj reagovala na toto testovanie, pretože príroda mi nie je ľahostajná.


Ak Yves Rocher budú rozširovať ponuku svojich prodkutov s takouto filozofiou, budem veľmi potešená, a rovnako ma teší aj zmysel pre invovácie a poskytovanie zaujímavých zážitkov nám testerom-zákazníkom.


Ďakujem veľmi pekne, že som mohla byť súčasťou testovania.


#test_yvesrocher

Voňavé testovanie s Yves Rocher

Dostala som k veľmi milému a príjemnému testovaniu sprchových gélov francúzskej značky Yves Rocher.


Vybrali si ma aj spolu s ďalšími 9 ženami. Ja som o tejto značke veľa nevedela, viem že existuje, ale nikdy som nemala k dispozicii zakúpený ani jeden ich produkt, o to viac som sa tešila, že vyskúšam niečo úplne nové.


Keď prišla krabička, mi hlavou prešla myšlienka, že kde je tých 5 sprchových gélov, lebo krabička veľká nebola. Ale bola preto tak malá, lebo sprchové gély boli rôznych veľkostí.


 • Ten prvý najväčšý je klasický sprchový gél s vôňou mango a koriander:

Rýchlo sa spení, a urobí veľa peny v krátkom čase. Vôňa je veľmi svieža. Pre mňa je vhodný, keď človek potrebuje rýchlo sprchu a nemá chuť sa maznať. Páči sa mi dizajn, aj praktické veľké, rodinné balenie.

 • Druhý je sprchový olej kokos:

 •  Tretí v poradí sú vlastne tri minimalistické, šikovné a milé koncentrované sprchové gély, s vôňami  MANGO, VANILA A OLIVA:

Tieto tri sprchové gély sú od tých predošlých odlišné okrem hustoty aj jednou vecou a to označením I 🖤 planet, čo vysvetím nižšie. Tieto gély vytvoria menej peny ako obyčajný sprchový gél, ale som mala pocit , že sa tvorí celú večnosť. Vôňa bola intenzívna ako u všetkých predošlých. Pre mňa veľkosťou najpraktickejšie, malinké a zmestia sa všade.


Môj najobľubenejší , ktorý ma dokázal uspokojiť po všetkých stránkach najviac sa stal sprchový olej KOKOS. Ktorý som použila po každom korčuľovaní.

Ale na takej istej úrovni si ma získal aj konventrovaný sprchový gél vanilka. Získali si ma, mám rada sladké vône, ale aj konzistenciou a dlhotrvajúcou sladkou vôňou.


Vyššie som spomenula pojem I🖤 planet. Ňou boli označené tri koncentrované sprchové gély a znamená to, že 1 predaný produkt označený takýmto logom:


I LOVE MY PLANET = 1 vysadený strom


...Preto som aj reagovala na toto testovanie, pretože príroda mi nie je ľahostajná.


Ak Yves Rocher budú rozširovať ponuku svojich prodkutov s takouto filozofiou, budem veľmi potešená, a rovnako ma teší aj zmysel pre invovácie a poskytovanie zaujímavých zážitkov nám testerom-zákazníkom.


Ďakujem veľmi pekne, že som mohla byť súčasťou testovania.


#test_yvesrocher

Hýčkaj svoje telo a pritom zachraňuj prírodu s Yves Rocher!

Ahojte !


Som nesmierne rada, že Modrý Koník nám dáva mnoho šancí zúčastniť sa testovaní produktov, o ktoré sa zaujímame. Moja radosť sa snáď nedala ani popísať, keď mi jedno slnečné popoludnie prišla správa, ktorej obsahom bolo, že si ma kozmetická značka Yves Rocher vybrala na testovanie ich kozmetiky. Tú správu som  čítala stále dookola a tešila sa ako malé dieťa! Yves Rocher kozmetiku používam a vedela som, že od nej môžem očakávať len dobré výsledky. No ani mi nenapadlo, že používaním mojej obľúbenej značky môžem zachraňovať prírodu a to doslova! 🙂Expresne rýchlo mi prišiel krásny zelený balíček. Verím, že tie, ktoré si potrpíte na dizajn a estetickú stránku vecí by ste boli rovnako nadšené ako ja. Musím povedať, že najprv som na tie malé nádobky so sprchovým gélom pozerala trochu neveriacky. 40 umytí a iba 100 mililitrov? Nemožné! Áno, nemožné len dokiaľ to sami na sebe nevyskúšate a nepresvedčíte sa o opaku! 🙂Neotáľala som a hneď v ten deň som sa rozhodla vyskúšať jeden z týchto malých zázrakov. Prekvapila ma konzistencia sprchového gélu, ktorá je naozaj omnoho hustejšia ako u iných. Každá nádobka je "vybavená" skvelým dávkovačom a tak sa vám už nikdy nestane, že si sprchového gélu nalejete príliš veľa alebo vám bude pretekať pomedzi prsty. Skrátka už viac žiadne plytvanie! 🙂 A áno aby som nezabudla! Mne úplne stačili 2 dávky vo veľkosti lieskového orieška na umytie môjho tela. Takže môžem len potvrdiť, že vám tento sprchový gél ušetrí miesto v kúpeľni či cestovnej tašticke a aj napriek tomu sa v ňom ukrýva dostatok gélu na 40 umytí. 🙂


Nemenej dôležítá vec a v mnohých prípadoch hlavné kritérium výberu sprchového gélu je jeho vôna. Ktorá je mi najbližšia? Určite vanilka! 🙂 No rada by som Vám čo to rozpovedala o všetkých troch. Začnem teda mojím favoritom:


                                                                            Vanilka


Vôňa vanilky ma hneď opantala a zakrátko si získala popredné miesto, čo sa týka vône sprchových gélov, ktoré som vyskúšala. Je nádherne sladká a pritom nevtieravá. Kúpeľnu prevoňala naozaj na pár hodín a čo moja pokožka? Tá ostala krásne hydratovaná a voňavá aj po osprchovaní. Jednoducho môj favorit číslo 1! 🙂


                                                               Mango & Koriander


Práve on sa stal mojím parťákom, ktorý hravo zvládne ťažké rána. Rána, kedy sa mi nechce vyliezť ani z postele. Tie rána keď prší a ja by som najradšej zatvorila oči a pospala si ďalšie 2-3 hodiny. Jednoducho rána, ktoré potrebujú poriadnu šálku kávy a sviežu sprchu. Táto vôňa vám dodá energiu, ktorú po prvých minútach zobudenia postráda nejeden z nás. 🙂 


                                                     Oliva & Petit grain 


Táto vôňa je pre tie z vás ktoré obľubujú citrusové a jemne korenisté vône. Pôsobí na mňa upokojujúco. Tento sprchový gél je ako vyšitý na dlhú večernú sprchu, umožní vás ešte lepšie vypnúť od všetkých problémov a zrelaxovať. 🙂


Každý jeden zo sprchových gélov som si obľúbila nie len kvôli krásnej vôni, penivosti, ktorá je naozaj ohromná. Nie len kvôli skvele hydratovanej pokožke, ktorú zanecháva po každom sprchovaní no najmä preto, že používaním týchto produktov aj ja pomáham zachraňovať prírodu! 🙂 Každý jeden zakúpený flakónik sa rovná vysadenému stromu. Je úžasné vedieť, že veľkej kozmetickej značke ako je táto nie je ľahostajný osud prírody. Ja vám môžem s určitosťou potvrdiť, že od dnes budem už iba sadiť a sadiť stromy 🙂.


Budem verná značke, ktorej produkty tvoria 97% prírodnej zložky a ktorá sa dôkladne stará nie len o moju pokožku ale aj o prírodu. Týmito malými flakónikmi redukuje 50% plastov, ktoré sa by sa použíli na výrobu 400 ml sprchového gélu. Páči sa mi, že niekto zachraňuje prostredie v ktorom žijeme nie len rečami ale činmi, na ktorých sa môže každý jeden z nás podieľať. 


Ďakujem za možnosť stať sa súčasťou testovania a šíriť medzi ostatných túto skvelú ideu o zlepšovaní životného prostredia. Teraz je to už len na vás, či začnete vysádzať stromy spolu so mnou. Ja verím, že áno! 🙂


#test_yvesrocher

Voňavé testovanie s Yves Rocher

Dostala som k veľmi milému a príjemnému testovaniu sprchových gélov francúzskej značky Yves Rocher.


Vybrali si ma aj spolu s ďalšími 9 ženami. Ja som o tejto značke veľa nevedela, viem že existuje, ale nikdy som nemala k dispozicii zakúpený ani jeden ich produkt, o to viac som sa tešila, že vyskúšam niečo úplne nové.


Keď prišla krabička, mi hlavou prešla myšlienka, že kde je tých 5 sprchových gélov, lebo krabička veľká nebola. Ale bola preto tak malá, lebo sprchové gély boli rôznych veľkostí.


 • Ten prvý najväčšý je klasický sprchový gél s vôňou mango a koriander:

Rýchlo sa spení, a urobí veľa peny v krátkom čase. Vôňa je veľmi svieža. Pre mňa je vhodný, keď človek potrebuje rýchlo sprchu a nemá chuť sa maznať. Páči sa mi dizajn, aj praktické veľké, rodinné balenie.

 • Druhý je sprchový olej kokos:

 •  Tretí v poradí sú vlastne tri minimalistické, šikovné a milé koncentrované sprchové gély, s vôňami  MANGO, VANILA A OLIVA:

Tieto tri sprchové gély sú od tých predošlých odlišné okrem hustoty aj jednou vecou a to označením I 🖤 planet, čo vysvetím nižšie. Tieto gély vytvoria menej peny ako obyčajný sprchový gél, ale som mala pocit , že sa tvorí celú večnosť. Vôňa bola intenzívna ako u všetkých predošlých. Pre mňa veľkosťou najpraktickejšie, malinké a zmestia sa všade.


Môj najobľubenejší , ktorý ma dokázal uspokojiť po všetkých stránkach najviac sa stal sprchový olej KOKOS. Ktorý som použila po každom korčuľovaní.

Ale na takej istej úrovni si ma získal aj konventrovaný sprchový gél vanilka. Získali si ma, mám rada sladké vône, ale aj konzistenciou a dlhotrvajúcou sladkou vôňou.


Vyššie som spomenula pojem I🖤 planet. Ňou boli označené tri koncentrované sprchové gély a znamená to, že 1 predaný produkt označený takýmto logom:


I LOVE MY PLANET = 1 vysadený strom


...Preto som aj reagovala na toto testovanie, pretože príroda mi nie je ľahostajná.


Ak Yves Rocher budú rozširovať ponuku svojich prodkutov s takouto filozofiou, budem veľmi potešená, a rovnako ma teší aj zmysel pre invovácie a poskytovanie zaujímavých zážitkov nám testerom-zákazníkom.


Ďakujem veľmi pekne, že som mohla byť súčasťou testovania.


#test_yvesrocher

I Love My Planet


Bolo mi dopriate testovať výrobky značky YVES ROCHER. Som veľmi rada za túto príležitosť a dovoľte, aby som sa s vami podelila o moje skúsenosti, dojmy a postrehy.


Firma YVES ROCHER je číslo 1 medzi kozmetickými spoločnosťami vo Francúzsku. Od svojho založenia v roku 1959 značka YR venuje veľkú popzornosť nielen starostlivosti o ženskú krásu, ale i krásu prírody a zdravia planéty. Produkty sú založeneé na rastlinných výťažkoch, ktoré skrášlujú vašu pleť, pretože pleť rozpozná rastlinu. Cíťte sa výnimočne vďaka používaniu kozmetických produktov, ktoré blahodárne pôsobia na vaše zmysly a podčiarknu vašu ženskosť.


Testovala som tieto sprchové gély:

 • Koncentrovaný sprchový gél Vanilka, 100 ml
 • Koncentrovaný sprchový gél Oliva & Petit grain, 100 ml
 • Koncentrovaný sprchový gél Mango & Koriander, 100 ml
 • Sprchový olej Kokos, 200 ml
 • Sprchový gél Mango & Koriander, 400 ml


Správať sa ekologicky totiž môžete i v sprche A vaše potešenie z jednej kvapky bude hneď niekoľkonásobné. Nový koncentrovaný sprchové gél je:

 • o polovicu menšia spotreba plastov
 • mycie zložky 100% rastlinnho pôvodu
 • a hlavne strom zasadený za každý zakúpený flakón

4-krát koncetrovanejší sprchový gél s patentovanou mnohovrstevnou lamelovou štruktúrou môžete presnejšie dávkovať vďaka praktickému uzáveru s membránou.

Pre jedno použitie vystačí množstvo o veľkosti lieskového oreiška.


Rešpekt k vašej pokožke:

 • 97% zložiek prírodného pôvodu
 • pH neutrálne
 • bez konzervantov

...I k planéte:

 • recyklovateľný flakón
 • ľahko biologicky odbúrateľné zloženie
 • o 50% menšia spotreba plastov v porovnaní s použitím bežného sprchového gélu YR s objemom 400 ml


Vanilka - opojenie zmyslov


Poteší telo i myseľ svojou hrejivou vôňou s kvapkou zmyselnosti. Intenzívna vôňa bourbonskej vanilky nenecháva na pochybách o príbuznosti tejto rastliny s orchodeou. Sladko voňavé tóny zahalia pokožku do zvodnej hebkosti.


Môj postreh: Príjmná vôňa vanilky, ktorá aj po osušení pokožky na nej zanechala jemnú vôňu.


Oliva & Petit grain - relaxácia


Dodá potrebnú rovnováhu a navodí pocit pokoja a uvolnenia. Esenciálny olej z petit grainu sa tradične využíva pre jeho relaxačné účinky. Príjemná, jemne citrusovo-kvetinová vôňa uvoľní myseľ i telo.


Môj postreh: príjemná jemná vôňa, pokožka zostala vláčna, milujem sprchové gély s olivami, tomuto zostanem verná.


Mango & Koriander - energie


Koriander, aromatická bylina voľne rastúca v stredomorských oblastiach, je známa svojimi pozbudzujúcimi účinkami. Výrazne korenená vôňa esenciálneho koriandrového oleja sa snúbi s bohatými, teplými vonnými tónmi manga, okúzli vaše zmysly.


Môj postreh: Nádherná vôňa, ktorou ešte dlho vonia pokožka.  


Koncentrovaný spchový gel vs. bežný sprchový gél - koncetrovaný sprchový gel má výraznejšiu farbu, hustejšiu konzistenciu, lepšiu penivosť pri tak malom množstve, samozrejme to eko balenie je top, na umytie celého tela potrebné dva "streky", jedna z mojích top vôní.


Kokos


Veľmi príjemná kokosová vôňa. Aj keď ja vôňu kokosu moc nemusím, táto mi vôbec neprekáža, je jemná. Sprchový olej som nikdy nemala, takže neviem porovnať, no tento je gélovitý. Pokožka po sprchovaní zostáva hebká, nie je potrebné sa krémovať. Určite vyskúšam aj inú voňu z radu sprchových olejov.


Na záver iba toľko...


Vôňami ste mi úplne ulahodili, milujem ovocné vône, takže pre mňa úplny top Mango, ale vždy sa v mojej zbierke musí nachádzať aj Oliva.


Kedže ja nadmieru recyklujem, tak tieto eko balenia su pre mňa úžasné, milo ma prekvapili a potešili ako sa dá šetrne sprchovať. Som rada, že niečo takéto je na trhu. Odporúčam každej jednej z vás, vyskúšajte, určite neoľutujete a ešte aj urobíte dobrú vec.

1 zakúpený produkt s logom  I ♥ my planet = 1 vysadený strom#test_yvesrocher

Ako zvíťaziť v boji proti suchej pokožke s rastlinnou kozmetikou

    Máte citlivú pokožku, mávate často kožné alergie či iné problémy a vaša koža je navyše veľmi suchá? Zdá sa to ako neriešiteľný problém, ale v tejto recenzii vám dokážem, že sa to dá vyriešiť.


    Predstavujem vám tri zázračné rastlinné produkty s bambuckým maslom na extrémne suchú kožu. 🌱

Kúpite ich v kamennom, alebo internetovom obchode Yves Rocher. ❤

Kúpou týchto produktov pomôžete nie len sebe, ale i životnému prostrediu, nakoľko sú tieto produkty v ecologických obaloch, kde bolo použitých o 25% menej plastov. ♻


Jeden z nich je Regeneračný sprchovací balzam (200ml/4,90€).

Je to nepenivý balzam s príjemnou, ľahkou a nevtieravou vôňou, konzistenciou podobný krému. Pokožku jemne prevonia a zvláčni.

Ľahko sa s ním umýva, je vhodný aj na holenie a netreba sa po ňom ani krémovať, takže mi šetrí čas.

Testovala ho tiež moja mama a určite ho odporúčame každému, taktiež i mužom a rady si ho opäť kúpime.


    Komu nestačí len balzam do kúpeľa ale potrebuje väčšiu starostlivosť, odporúčam Regeneračné telové mlieko vhodné na každonennú starostlivosť (200ml/12,90€).

Konzistencia sa podobá vyššie spomenutému výrobku a ľahučko sa rozotiera.

Nie je príliš mastné a dobre sa vpije do pokožky.

Mame vyhovuje aj ako krém na tvár.

Ak nemáte radi krémy po ktorých je vaša koža ešte dlho mastná a zároveň sa to ťažko do nej vstrebáva, toto mlieko si obľúbite. 😍 

Vonia príjemne a je vhodný pre obe pohlavia, pokožku jemne prevonia, hydratuje a vyživí po celý deň.


    S týmito produktami som veľmi spokojná, skutočne pomáhajú mne i mojej rodine. Sú vhodné pre celoročnú starostlivosť, najmä v zime, ale sú nápomocné aj cez leto pri opaľovaní.


    A pre tých, ktorým by predsalen nestačili ani predošlé dva produkty, predstavujem vám tretí výborný výrobok - Regeneračný balzam (150ml/15,20€).

Musím uznať že toto je skutočne vydarený výrobok, mne pomohol v boji so psoriázou a určite je vhodný i na ekzémy a veľmi vysušené miesta kože.

Konzistencia je maslová, ťažie sa rozotiera, ale dobre sa vstrebáva a pokožka je po ňom jemne mastnejšia, ale veľmi vyživená a to na viac ako 1 deň.

Keď som sa s ním natrela po kúpaní a holení, ešte na druhý a tretí deň bola moja koža hladká, jemná a hydratovaná.

Tak isto som chodila pravidelne do solária, opaľovanie pokožku vysušuje a toto bol môj najlepší kamarát. 😍

Natierať sa ním netreba často, je to najsilnejšia zbraň proti suchej pokožke a kožným chorobám. Musím dodať že psoriáza na mojich lakťoch a hánkach sa výrazne zlepšila, svrbenie úplne ustúpilo a už nie je vôbec poznať že by som na nich niečo mala. 

Je to naozajhustý krém, takže keď ho dobre rozotriete, nezostanú biele miesta a nemusíte krémovať pravidelne, stačí podľa potreby, čo taktiež šetrí náš čas.

Vonia výraznejšie a pokožka je prevoňaná po celý deň. Je vhodný takisto pre ženy i mužov.


    A ak ste sa dostali až sem a zaujímalo by vás zloženie týchto produktov, v prípade že máte kožne alergie a iné problémy, rada vám ho predstavím a rozoberiem zložky ktoré by mohli byť pre citlivú pokožku dráždivejšie.


Sprchovací balzam:

Zloženie je v poriadku, nenašla som nič dráždivejšie a je vhodný aj pre malé deti, pre ktoré sa vyrába jemnejšia kozmetika, aj keď zloženie tomu väčšinou nezodpovedá. Tento balzam je super voľba pre každého.

Telové mlieko:

Zložka parfumu z tohto mlieka môže kožu ľudí citlivých na alergie podráždiť, tak isto ak by prišiel do kontaktu s očami, ale inak je bezpečná (phenoxyethanol), tak isto kyselina sorbová (sorbic acid). 

Mliekom som natierala i svoju 1 a pol ročnú dcéru

Balzam: opäť rovnaké zložky ako v telovom mlieku (phenoxyethanol, sorbic acid).

Výborný produkt s výborným zložením, taktiež by som s ním natrela aj dieťa.


Ďakujem že ste mi venovali čas, verím že som mnohým pomohla. 🙂

#test_yvesrocher 

Chráň prírodu a dopraj svojej pokožke dokonalú starostlivosť

Ahojte 😊


Chcela by som veľmi pekne poďakovať Modrému koníku a značke Yves Rocher za túto možnosť testovať ich produkty. Som veľmi rada, že práve ja som bola jednou z vybraných na tento test. Keď mi prišla správa, že som bola vybraná, nemohla som tomu uveriť, a tak som si to čítala znova a znova a uverila som, až keď mi zavolal kuriér aby som si vyzdvihla balíček. Odbalila som ho a bola tam takáto krásna krabička plná voňavých zázrakov 🎁 

Hneď v prvý večer som sa pustila do testovania. Ako prvý som vyskúšala ten najvačší, nie pre jeho veľkosť ale zaujímavé spojenie voňe mango-koriander  😊 Veľmi sa mi páči dávkovanie, je to veľmi šetrné a čo je najlepšie, naozaj stačí malé množstvo na umytie celého tela, čo sa mi doposiaľ u žiadneho iného nestalo. Ale to platí pre všetky tieto sprchové gély, ktoré som mala možnosť otestovať. Možno si poviete, to nieje možné tak ako som si to povedala aj ja ale ženy fakt je to tak! Jedna dávka=jedno umytie a to nekecám 👍😀 Vôňa mango-koriander sa mi veľmi páči, svieža, jemná, nevtieravá, ideálna na toto teplé a letné obdobie 🌞 

Prichádza na rad očarujúca vôňa kokosu, do ktorej som sa zamilovala 😍 Ako prvé musím napísať, že je potreba použiť vačšie množstvo ako pri ostatných gélikoch ale tá voňa je dokonalá, konzistencia olejová a pokožka po sprchovaní či kúpeli dokonale jemná a voňavá. Pre mňa ideálna voľba na večerný kúpeľ, relax a oddych. 🛁


Teraz prichádza na rad sladká a očarujúca Vanilka 😊 U týchto menších sprchových gélikov sa mi páči ich veľkosť a praktickosť vhodná trebárs so sebou na dovolenku 😊 Čo môj zrak najviac upútalo, bolo 40 umytí, vravím si to teda vyskúšam a začnem odratávať 😀 Ale oni to nemyslia ako "fór" či reklamný ťah! Síce som ešte nedošla po číslo 40 ale to dávkovanie je fakt skvelá vecička! 😊 Človek neverí, kým nevyskúša, tak žienky naozaj vyskúšajte. O vôni vanilky nemusím písať, každej je dobre známa, niekto ju má rád niekto nie, mne ulahodila a mojej pokožke taktiež. 


Olive Petit Grain 😊 Vôňa pekná, svieža, jemná ale u mňa sú topky Vanilka a Kokos, kedže ja som na "sladké" čo ale nemení nič na tom, že gélik je ideálny na leto a rannú či večernú sprchu. Dobije vás energiou na celý deň, takže určite odporúčam vyskúšať 😊

Každý jeden zo sprchov gélov ma očaril a zaujal niečím iným, vôňa, konzistencia, penivosť a dávkovanie - to všetko sú veľké plusy týchto gélikov a pre môj skvelý pocit mi najviac učarovalo to, že značka Yves Rocher chráni prírodu a mojím používaním aj ja. Po dlhšom používaní je moja pokožka dokonale hydratovaná, jemná a nemusím použiť ani telové mliečko ako po iných sprchových géloch, čo ma teší 😊 Určite budem pokračovať v ich používaní a ostávam naďalej verná tejto značke, pretože mám veľmi rada ich produkty a už duplom kvoli tomu, že napomáham v chránení prírody.#test_yvesrocher