Vaše skúsenosti s Yves Rocher - Vianočná edícia

konik_testuje6.11.2017

S pomalým príchodom Vianoc sme testovali jedinečný vianočný balíček Yves Rocher. 10 žien dostalo možnosť si rozmaznávať pokožku voňavou rastlinnou kozmetikou, ktorá sa stará o ženskú krásu a o našu prírodu.

Testovací balíček limitovanej vianočnej edície 2017 obsahoval:

- Sprchovací gél,
- Tekuté mydlo na ruky,
- Balzam na pery,
- Krém na ruky,
- Telové mlieko,
- Toaletnú vodu

...v jedinečných vôňach sladkej bielej vanilky a čarovných lesných plodov pre pocit dokonalej vianočnej pohody a radosti. Rastlinný svet vás opäť láka, aby ste pocítili jeho jemnú, ale účinnú starostlivosť o vašu pokožku.

Značka založená v roku 1959 vo Francúzsku nesie meno jej zakladateľa a hrdí sa jedinečným konceptom - je zároveň pestovateľom, výrobcom aj distribútorom. 55 hektárov polí v režime ekologického poľnohospodárstva spolu s botanickou záhradou s viac než 1000 druhmi rastlín, zaisťuje suroviny do kozmetických výrobkov. Tie sa ďalej spracúvajú vo výskumných laboratóriách Yves Rocher v Paríži, aby sa distribuovali do 90 krajín sveta.

Prečítajte si recenzie žien a ich postrehy a názory z testovania v riadkoch nižšie.

Viac sa o rastlinnej kozmetike dozviete na: https://yves-rocher.sk/

----

Ste zvedavé, ako dopadlo aj ďalšie testovanie s Yves Rocher, konkrétne koncentrovaných sprchových gélov? Prečítajte si recenzie našich mamičiek tu: https://i.modrykonik.sk/yves_rocher_koncentrova...

Testovali sme aj zelený detox Elixir Jeunesse. prvú časť recenzií našich mamičiek si môžete prečítať tu: https://i.modrykonik.sk/yves_rocher_elixir_jeun...

... Druhú časť recenzií na tento zelený zázrak nájdete tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-yves-rocher-novinky-elixir-jeunesse/

Novinky radu Hydra Végétal tiež nezostali bez povšimnutia a získali si srdcia žien. Ich recenzie si môžete prečítať tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosi-s-yves-rocher-novinky-radu-hydra-vegetal/

Čarovné Vianoce

Poslúchali ste tento rok? 🤔 Ja som bola asi veľmi dobrá, pretože mne Vianoce začali už 13. novembra, keď sa mi narodila dcérka, Mia, môj prvý darček 🎁👶😍.



Ach, tá jej jemnučká a krásne voňavá pokožka nenarušená okolitým prostredím. 😍

Pokožka jemná ako detská prdelka – to chce každá z nás. 🙋


Druhý darček 🎁 mi prišiel kuriérom a v ňom sa skrývali výrobky Yves Rocher. Krásne zabalená plechová krabička s vianočným motívom v trendy farbách, farbách týchto Vianoc, červenej a bielej.



Snehové vločky už poletujú vzduchom, pomaly začína v domovoch rozvoniavať vianočné pečivo, okná zdobia vianočné svetielka a ľudia hľadajú darčeky 🎁 pre svojich najbližších 👪. Každý chce pre toho druhého to najlepšie a hlavne nechceme ostať s „dierou" v peňaženke. 👛💸 Vianoce sú predsa hlavne o láske, pokoji, radosti a rodine ❤. Ide predsa o lásku ako takú, nie len medzi ľuďmi, ale aj človekom a prírodou 🌍. Spoločnosť Yves Rocher tieto hodnoty snúbi a to nielen počas sviatkov. Spája vysokú kvalitu prírodnej kozmetiky s prijateľnou cenou.


Pre vianočnú limitovanú edíciu zvolili príjemnú vôňu bielej vanilky a lesných plodov, ktoré opantajú vaše zmysly🤗. Ja osobne mám radšej citrusové svieže vône, ale intenzita vôní tejto kolekcie je veľmi príjemná a na toto obdobie pasuje ako „riťka na šerblík“ a hlavne nedráždi noštek bábätka, čo je pre mňa ako novopečenú maminu veľmi dôležité.


Sprchovací gél s vôňou lesného ovocia a tekuté mydlo s vôňou vanilky sa výborne rozpení a pokožka je po ňom jemná a vláčna. Moja suchá pokožka mu dáva 10 bodov z 10.


Krém na ruky a telové mlieko sa raz dva vpije do pokožky a preto po ňom nie je pokožka mastná. Teraz v zime, keď je pokožka vystavená mrazu a je náchylná k vysúšaniu a dokonca popraskaniu by si mal tento produkt nájsť miesto aj u vás doma. Krém na ruky, šup, do kabelky!



Balzam na pery 💄 bol pre mňa pokušením. Z jeho sladkej vône som bola hladná a mala som chuť si ho oblizovať z pier. No moje pery sú vďaka nemu hladké a pripravené na pusinkovanie mojej malej dcérky 💋👶. Ak chcete ale chudnúť, budete mať čo robiť, aby ste nevyhladli 😬😀.



Sviečka 🕯s jemnou vôňou lesného ovocia nabudí vianočnú atmosféru u vás doma, i keď dizajnovo sa mi veľmi nepáčila. Pripomínala mi náplň do kahancov.



Toaletná voda vôbec nedráždi citlivú pokožku, akou tá moja je. Vôňa bielej vanilky je priam návyková a rýchlo si na ňu zvyknete, preto neviem posúdiť ako dlho vôňa vydrží, ale dá sa perfektne použiť aj ako osviežovač vzduchu v byte 👍😳.



Tak šup šup, poponáhľajte sa a dovoľte svojej pokožke zahaliť sa do kvalitnej kozmetiky bez chémie s vôňou vanilky či lesného ovocia.


Šťastné a veselé vianočné sviatky! 🎄🎁❤


#test_yvesrocher3

Čarovné Vianoce

Poslúchali ste tento rok? 🤔 Ja som bola asi veľmi dobrá, pretože mne Vianoce začali už 13. novembra, keď sa mi narodila dcérka, Mia, môj prvý darček 🎁👶😍.



Ach, tá jej jemnučká a krásne voňavá pokožka nenarušená okolitým prostredím. 😍

Pokožka jemná ako detská prdelka – to chce každá z nás. 🙋


Druhý darček 🎁 mi prišiel kuriérom a v ňom sa skrývali výrobky Yves Rocher. Krásne zabalená plechová krabička s vianočným motívom v trendy farbách, farbách týchto Vianoc, červenej a bielej.



Snehové vločky už poletujú vzduchom, pomaly začína v domovoch rozvoniavať vianočné pečivo, okná zdobia vianočné svetielka a ľudia hľadajú darčeky 🎁 pre svojich najbližších 👪. Každý chce pre toho druhého to najlepšie a hlavne nechceme ostať s „dierou" v peňaženke. 👛💸 Vianoce sú predsa hlavne o láske, pokoji, radosti a rodine ❤. Ide predsa o lásku ako takú, nie len medzi ľuďmi, ale aj človekom a prírodou 🌍. Spoločnosť Yves Rocher tieto hodnoty snúbi a to nielen počas sviatkov. Spája vysokú kvalitu prírodnej kozmetiky s prijateľnou cenou.


Pre vianočnú limitovanú edíciu zvolili príjemnú vôňu bielej vanilky a lesných plodov, ktoré opantajú vaše zmysly🤗. Ja osobne mám radšej citrusové svieže vône, ale intenzita vôní tejto kolekcie je veľmi príjemná a na toto obdobie pasuje ako „riťka na šerblík“ a hlavne nedráždi noštek bábätka, čo je pre mňa ako novopečenú maminu veľmi dôležité.


Sprchovací gél s vôňou lesného ovocia a tekuté mydlo s vôňou vanilky sa výborne rozpení a pokožka je po ňom jemná a vláčna. Moja suchá pokožka mu dáva 10 bodov z 10.


Krém na ruky a telové mlieko sa raz dva vpije do pokožky a preto po ňom nie je pokožka mastná. Teraz v zime, keď je pokožka vystavená mrazu a je náchylná k vysúšaniu a dokonca popraskaniu by si mal tento produkt nájsť miesto aj u vás doma. Krém na ruky, šup, do kabelky!



Balzam na pery 💄 bol pre mňa pokušením. Z jeho sladkej vône som bola hladná a mala som chuť si ho oblizovať z pier. No moje pery sú vďaka nemu hladké a pripravené na pusinkovanie mojej malej dcérky 💋👶. Ak chcete ale chudnúť, budete mať čo robiť, aby ste nevyhladli 😬😀.



Sviečka 🕯s jemnou vôňou lesného ovocia nabudí vianočnú atmosféru u vás doma, i keď dizajnovo sa mi veľmi nepáčila. Pripomínala mi náplň do kahancov.



Toaletná voda vôbec nedráždi citlivú pokožku, akou tá moja je. Vôňa bielej vanilky je priam návyková a rýchlo si na ňu zvyknete, preto neviem posúdiť ako dlho vôňa vydrží, ale dá sa perfektne použiť aj ako osviežovač vzduchu v byte 👍😳.



Tak šup šup, poponáhľajte sa a dovoľte svojej pokožke zahaliť sa do kvalitnej kozmetiky bez chémie s vôňou vanilky či lesného ovocia.


Šťastné a veselé vianočné sviatky! 🎄🎁❤


#test_yvesrocher3

Ako si ma našla a získala 🙂

   

V dnešnej dobe, kedy je zdravý životný štýl v popredí, ľudia siahajú častejšie po kvalitných potravinách, zavádzanie príkrmov je hotovou vedou (minimálne keď máte cca polročného drobca, tak ako ja🙂, bezpečnosť detí a s tým súvisiaci správny výber tej najbezpečnejšej autosedačky je alfou a omegou (Áno- to sú témy, ktoré momentálne riešim🙂)) by sa nemalo zabúdať ani na kozmetiku- kvalitnú kozmetiku. Značku Yves Rocher som poznala len veľmi okrajovo a nepoznala som jej produkty. Ako dvojnásobná mamina, ktorá chce pre svoje deti to najlepšie, som si uvedomovala, že na tejto oblasti musím ešte popracovať... a práve preto som prvý krát vôbec reagovala na možnosť zapojiť sa do testovania produktov a to značky, ktorú som nepoznala, ale chcela spoznať.


A stalo sa, vybrali si ma🙂 Nečakala som to a o to viac som sa na kozmetiku Yves Rocher, konkrétne na jej vianočný balíček, začala tešiť.


...A on došiel... 🙂


Ako prvé ma prekvapila veľkosť balenia- škatuľa bola obrovská a v nej nádherná plechová škatuľka s vianočným motívom a už tu som bola zaskočená- čakala som mini testovacie balenia (viete také tie cestovné🙂), no mne došlo bohaté balenie kozmetiky plnej veľkosti.


Testovací balíček limitovanej vianočnej edície 2017, ktorý mi došiel obsahoval:

  • Tekuté mydlo na ruky (Biela Vanilka),
  • Krémy na ruky (Biela Vanilka a Čarovné lesné plody),
  • Balzamy na pery (Biela Vanilka a Čarovné lesné plody),
  • Sprchovací gél (Čarovné lesné plody),
  • Telové mlieko (Biela vanilka),
  • Toaletnú vodu (Biela vanilka),
  • Vonnú sviečku (Čarovné lesné plody).

Áno bolo toho až toľko🙂 Prvé,čo ma zaujalo bolo krásne vianočné prevedenie jednotlivých balení - ten sobík, vtáčik, stromčeky a zlatá – TOP Vianočná kombinácia a k tomu Biela a červená farba, ktorá ideálne zapadla do kombinácie Vanilka, Lesné plody a Vianoce (mimochodom obývačku mám v týchto farbách)-


….Aaa vtedy mi to došlo- mám v rukách svoj prvý tohtoročný darček a ešte taký voňavý 🙂


Keďže v ten deň som organizovala doma detskú narodeninovú párty mojej už 4-ročnej princeznej, tak nebolo viac času na prvé testovanie...no počas oslavy som sa pochválila kamoškám, že budem testovať Vianočný balíček Yves Rocher – a priznám sa, že ma prekvapil ich okamžitý záujem, pozitívne ohlasy smerom ku kozmetike tejto značky a aj ich odhodlanie presvedčiť ma, aby som kazetu otvorila a oni urobili rýchly test🙂 Prvé, čo nás hromadne oslovilo boli krásne vône pripomínajúce Vianoce- jemná Biela Vanilka a osviežujúce Čarovné Lesné plody. Ešte v ten deň som si jednotlivé produkty hrdo povykladala v kúpeľni, aby sa aj moje oči mohli stále kochať 🙂


A aby som nezabudla, resp. zdôraznila, že všetky produkty sú vysoko prírodné (spoločnosť Yves Rocher si pestuje svoje rastliny, z ktorých vyrába kozmetiku) a prírodná zložka je v nich zastúpená na minimálne 97%. Produkty neobsahujú parabeny, čo som sa v rámci vzdelávania dozvedela, že ide o konzervanty vyrobené z ropy, ktoré predlžujú trvanlivosť kozmetického výrobku a môžu vyvolávať napr. aj alergie a obaly sú z 25% recyklovaný materiál. Toľko k múdrym faktom.


Svoje hodnotenie začnem tým asi najčastejšie využívaným produktom a to Tekutým mydlom.


Tekuté mydlo na ruky (Biela Vanilka) a čo sa v ňom skrýva?

  • Krásna perleťová farba s vôňou bielej vanilky,
  • Pumpička pre jednoduchú aplikáciu, ktorej obsluhu zvláda aj moja 4 ročná princezná (doteraz sme zvládali len „šúchacie mydlá“),
  • Konzistencia, ktorá sa krásne kĺže po rukách, dôkladne namydlí a skutočne človek má pocit čistoty a zároveň sa jednoducho oplachuje,
  • Nie je ani potrebné použiť vždy plné stlačenie a tým sa naše potešenie z jeho používania samozrejme predĺži,
  • Ruky sú krásne hebké a ozaj voňavé, a čo je podstatné Tá vôňa vydrží (testovali sme síce vanilku, ale isto aj lesné plody stoja za to🙂
  • Tento produkt patrí u nás k najčastejšie používaným z čoho mám ako mama pochopiteľne veľkú radosť 🙂 K umocneniu dokonalého pocitu z čistých rúk dopomôže aj použitie krému na ruky.


Krémy na ruky (Biela Vanilka a Čarovné lesné plody)

  • 75ml flakóny padnú tak akurát do ruky, i keď ich obsah sa priam pýta na ruky, ktoré najmä v zimnom období trpia syndrómom suchosti, čo je bohužiaľ aj môj prípad,
  • Krémy sa jednoducho rozotierajú a rýchlo vstrebávajú (považujem to za veľkú výhodu, keď človek hneď po aplikácii neomastí kľučku na dverách v kúpeľni),
  • Stačí aj malé množstvo (pri väčšom som mala pocit, že sú mazľavé, kým sa krém vstrebal),
  • Krátko po rozotrení ruky pôsobia zdravšie, sú hydratované, na dotyk veľmi jemné až hebké a krásne voňajú (vanilka, či lesné plody- nikdy si neviem vybrať..🙂,
  • To, že sme ich mali v balíčku až dva je úplne super(odteraz mám v kabelke vždy jeden-zvykla som si ruky stále krémovať, pretože vyššie menované prejavy sú čarovné 🙂


Balzamy na pery (Biela Vanilka a Čarovné lesné plody)

  • Obidva balzamy Vanilka i Lesné plody (priznám sa, že najmä brusnicu som vnímala) krásne jemne voňajú,
  • Balzamy sú jemné (nie tuhé) a teda ľahko sa aplikujú - stačí si len raz prejsť pery (dokonca ani počas dlhej prechádzky nestuhli),
  • Sú bezfarebné a ani ich naturálny ružovkastý nádych nezanecháva na perách žiaden film,
  • Na perách vydržali, kým som niečo nezjedla, resp. ich nezjedla z mojich pier...,
  • Keďže ide o prírodnú kozmetiku, tak ani výčitky keď som zbozkala moje bábo som nemala,
  • Hoci patrím skôr k fanúšikom rúžov, tak za mňa Áno aj týmto balzamom- darček, ktorým určite potešíte 🙂

Sprchovací gél (Čarovné lesné plody)

  • Ide o takmer priehľadný svetlo červený jemne voňajúci gél (intenzita vône, tak akurát do postele, resp. ako podklad pre telové mlieko, či parfém),
  • Nie je veľmi hustý a teda jednoduchým pohybom sa rýchlo rozotiera po celom tele (ja osobne nemusím biele silno parfumované sprchovacie gély, ktoré sa ťažko rozotierajú a veľmi penia),
  • Pení tak akurát,
  • Flakón padne presne do ruky (menšou nevýhodou je, že balenie 200 ml sa míňa rýchlejšie než ostatné produkty vo Vianočnej edícii- teda aspoň mne🙂, čiže odporúčam vybrať do balíčka 400ml balenie (ešte, že na to v Yves Rocher mysleli a je aj takáto možnosť),
  • Balenie je veľmi pekné vianočné, ale ťažšie sa mi z tohto flakónu aplikuje a aj otváranie je ťažšie- pumpička by pomohla.

Telové mlieko (Biela vanilka)

  • Krásne jemná vanilková vôňa,
  • Konzistencia taká akurát- ani príliš tekutá ani príliš hustá,
  • Ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva- čiže po aplikácii som sa mohla hneď obliecť, čo je pri telových mliekach vždy výhoda
  • Mlieko nezanecháva lepivý pocit, ktorý ja teda na telových mliekach nemusím,
  • Pokožka zostáva príjemne hebká a hydratovaná (dokonca i problémové suché miesta- v mojom prípade nohy od kolien nižšie, pekne reagovali),
  • Mne osobne sa trošku ťažšie vytláča mliečko z flakónu a akosi sa aj dosť rýchlo míňa, keďže som ho používala dôsledne
  • Odporúčam vyskúšať

Toaletná voda (Biela vanilka)

  • Priznám sa, že pri vanilkovej toaletke som neskákala hneď od radosti, predsa len veľa vanilky nerobí dobrotu a toaletné vody sú predsa výraznejšie ako ostatné produkty, čo sa vône týka,
  • Dala som jej však šancu a pre dôsledné otestovanie som používala len túto toaletnú vodu počas celých 2 týždňov
  • A záver? Je veľmi príjemná, stačí ozaj len 1 ranné použitie (presnejšie jeden vstrek) a mňa si ozaj získala a vôbec mi nevadí že celý deň voniam krásne vanilkovo...
  • Oblečenie i na ďalší deň stále vonia (hoci je už v koši na prádlo),
  • Podľa mňa krásna súčasť limitky od Yves Rocher a aj najväčšie prekvapenie pre mňa🙂

Vonná sviečka (Čarovné lesné plody)


  • Príjemný doplnok vianočnej kazety, ktorý poteší a doplní celkovú atmosféru a pocit, ktorý som pri testovaní nadobudla.

Táto kolekcia ma veľmi potešila. Zároveň mi pripomenula, že Vianoce sú čoskoro tu a aj to, že mi ešte chýba pár darčekov. A keďže v teste u mňa produkty obstáli, tak som sa vybrala na prieskum do jedného z obchodíkov Yves Rocher. Môj dojem bol veľmi príjemný- milý personál, krásny čistý luxusný dizajn obchodíka, kopec produktov a dokonca aj o cenách som si myslela, že budú ešte vyššie...


Záverom by som chcela dodať, že nepatrím k ľuďom, ktorí podliehajú módnym trendom. Niečo nové vyskúšam väčšinou na odporúčanie z môjho okolia. Priznám sa, že mi kozmetiku Yves Rocher nik doteraz neodporučil (a tak som vďačná tímu MK, že mi umožnili vyskúšať tieto krásne produkty a tak si vytvoriť vlastný názor.) A moju predstavu táto kozmetika Nesklamala, ba predčila. Už teraz sa teším na postupné testovanie ďalších produktov i keď už z vlastného rozpočtu...


Ešte raz Ďakujem a prajem Šťastné, Veselé a Voňavé Vianoce 🙂


Monika


#test_yvesrocher3

Šťastné a voňavé s Yves Rocher!

Do súťaží sa zapájam pomerne často a inak tomu nebolo ani v tomto prípade, hoci nešlo o súťaž v pravom zmysle slova. No správa o tom, že som bola vybratá medzi 10 žienok, ktoré budú mať možnosť otestovať prírodnú kozmetiku Yves Rocher vo vianočnej edícii medzi prvými, ma veľmi potešila!



V starostlivosti o seba (a celkovo v našej domácnosti) už nejaký ten čas vyhľadávam práve produkty na prírodnej báze. Možno je to tým, že starnem, možno je to tým, že som mama (čoskoro „dvojmama“), alebo jednoducho preto, lebo mi na prírode a našej planéte záleží.


Čakanie na Ježiška/kuriéra


V pondelok skoro ráno, keď som sa snažila skonsolidovať krpca do jasličiek, ma prekvapil kuriér, ktorý priniesol balík veľký ako svet (pre toho mini človeka tmoliaceho sa popod nohy mne aj kuriérovi určite, nedokázal ho ani len zdvihnúť zo zeme). A hoci som po príchode domov horela nedočkavosťou, s otvorením krabice som čakala na malého pánka.



A čakanie sa veru vyplatilo! Testovací balíček v podaní Yves Rocher obsahoval sadu výrobkov tohtoročnej vianočnej limitovanej edície s rozprávkovou vôňou čarovných lesných plodov a opojnej bielej vanilky, ktoré už na prvé pričuchnutie evokujú Vianoce. Také, aké ich poznám ja, voňavé a plné očakávaní...


Očarená prírodou


Balíček odetý do vianočného šatu obsahoval produkty, ktoré sú na prvý pohľad nádherné. Červená a biela mi pripomínajú rozprávku o Snehulienke, zlaté akcenty zas obalom dodávajú punc luxusu. A tu sú:

  • sprchový gél  
  • telové mlieko  
  • tekuté mydlo na ruky
  • krémy na ruky 2ks
  • balzamy na pery 2ks
  • toaletná voda 
  • a aby bol setík kompletný, pribalená bola aj voňavá sviečka

 


Dáte na prvý dojem?


Pekné balenie je jedna vec, avšak už som vyrástla z toho, že hodnotím veci iba podľa krásnej obálky. Z vlastnej skúsenosti som zvyknutá, že produkty Yves Rocher mojej pleti a pokožke prospievajú a zatiaľ som sa nestretla s výrobkom, ktorý by mi vyslovene vadil. O to viac ma zaujímalo, ako zareaguje na testovanú kozmetiku v čase, keď je moje telo vystavené napospas tehotenským hormónom.


Do samotného testovania som sa pustila „zhurta“. Dva týždne predsa len nie sú dlhá doba a pokiaľ mám vyskúšať každý produkt viac ako párkrát, iná možnosť ani nie je. Niektoré výrobky putovali do kúpeľne, iné do kabelky a sviečka skvelo vyplnila prázdne miesto na poličke.


                                 Naše kozmetické poklady, muž vs typická žena 🙂 


Testujem, testuješ, testujeme

Priznám sa, že odkedy som tehotná, chtiac-nechtiac si odopieram voňavý kúpeľ, ktorý je pre mňa jedným z top relaxačných rituálov vôbec. O to viac si preto vychutnávam sprchu so všetkým, čo k tomu patrí. Sprchový gél s rozprávkovým názvom Čarovné lesné plody už na prvý „ňuch“ navodí tú pravú sviatočnú atmosféru. Je bez parabénov a podobne ako ostatné výrobky nesúce značku Yves Rocher, jeho zloženie vo vysokej miere rešpektuje prírodu. Pokožka ostane po použití hebká a jemne prevoňaná.

TIP PRE VÁS: Testovaniu u nás doma podliehalo 200 ml balenie. Vzhľadom na to, že gél je prudko návykový, extra rýchlo sa míňa. Ak si chcete vôňu Vianoc vychutnávať čo najdlhšie, siahnite skôr po väčšom 400 ml balení. 


Nie vždy sa nám „dovolenkujúcim“ maminkám,  ale aj tým, ktoré sú v neustálom kolotoči práca-(deti)-domácnosť podarí ukrojiť dostatok času na domáce spa rituály. Pokožka si však predsa len vyžaduje pravidelnú starostlivosť v podobe ošetrujúceho telového mlieka, a to obzvlášť v tomto zimnom období. YR vianočná edícia obsahuje o.i. vanilkové telové mliečko, ktoré je vyslovene na zjedenie. Príjemná konzistencia sa dobre vstrebáva a nelepí, takže už pár minút po sprche či kúpeli sa môžete bez problémov obliecť.  


TIP: Počas testovania som vymenila prípravky, ktoré používam na ošetrenie pokožky počas tehotenstva za toto telové mlieko- a nezaznamenala som žiaden výrazný rozdiel, svrbenie ani pálenie. Takže za mňa super.



Tekuté mydlo biela vanilka, ktoré je súčasťou vianočnej sady, je neskutočné! Hrejivá vôňa sladkej vanilky a perlová farba z neho robia adepta na víťaza. Vzhľadom na to, že ide o najčastejšie používaný produkt z celej rady, oceňujem balenie s praktickou pumpičkou, vďaka ktorej sa mydlo nemíňa tak rýchlo. Stačí máličko a ruky ostanú po použití hebké a vláčne.


TIP PRE VÁS: Tekuté mydlo s vianočnou vôňou je vďaka svojmu prírodnému zloženiu vhodné aj pre citlivé detské rúčky. Presvedčíte sa, že aj umývanie rúk môže byť pre deti zábavou! 



Mráz a neustále zmeny teploty pri prechode z vonkajšieho do vnútorného prostredia azda najviac skúšajú práve naše ruky. Spoločnosť YR myslela aj ja to a vo vianočnej edícii prináša rovno dva krémy na ruky.  Na výber máte opäť dve vône – vanilku a lesné plody, každému podľa gusta. Oceňujem ľahkú konzistenciu, krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva biely film, ktorý neskôr „zdobí“ každý predmet, ktorého sa dotknete.  


TIP PRE VÁS: Obdobie adventu je časom, kedy nejedna z nás podľahne predvianočným prípravám. Varenie, pečenie, upratovanie, to všetko nadmerne vysúša naše ruky. Majte preto vždy poruke vhodný krém. Taký, ktorý sa rýchlo vstrebe a vy môžete o chvíľu pokračovať v aktivite- YR môžem len a len odporučiť.



Okrem rúk dostávajú v zimnom období zabrať aj naše pery, a to nielen vplyvom počasia. Večierky či stretnutia s blízkymi a priateľmi sa predsa nezaobídu bez pusy pod imelom. Vianočné balzamy na pery Yves Rocher spĺňajú všetko, čo od mastičky na pery očakávam. Pekné a praktické balenie do každej (párty) kabelky, vôňa vanilky alebo lesných plodov a skôr tuhšia konzistencia, vďaka ktorej nebudete mať na perách mastný film ako po zjedení mastenej lokše. Nevýhodou je azda len tá vôňa, ktorá vás núti olizovať si pery. To však poľahky vyriešite tým, že si na pery nanesiete obľúbený rúž.


TIP PRE VÁS: Ak patríte k tým, ktorí nosia balzam v každej taške, kabáte a občas si ho (nenávratne) požičajú aj vaše polovičky, zaobstarajte si ich hneď niekoľko.



Ak aj vám vôňa vanilky vracia spomienky na detstvo, keď ste s ocukrovanými nosmi vyjedali „na tajnáša“ mamine vanilkové rožky, rozhodne by u vás na nočnom stolíku nemala chýbať toaletná voda s podmanivou vôňou bielej vanilky, ktorú som tiež našla v testovacom balíčku. Nanešťastie môjmu tehotenskému nosu neulahodia všetky vône a práve sladká vanilka nie je to pravé „orechové“. Určite sa k nej však po čase krátim, aby som si pripomenula tento magický čas...



Posledným výrobkom, ktorý sa ukrýval v balíčku, bola sviečka s vôňou čarovných lesných plodov. Červený kahanček so zlatou nálepkou niekomu pripomína pohrebný kahanec, no vzhľadom na množstvo podobných, ktoré u nás doma nájdete, nepôsobil na mňa dizajn sviečky nijak rušivo (nie, nebývame v krematóriu). Ale prejdime k podstate. Samotná vôňa krásne prevoňala miestnosť, nepôsobí lacno, práve naopak. Za plus považujem aj to, že pri horení nevznikal na sviečke kráter, ako to pri niektorých sviečkach býva. Postupom času sa nálepka odlepila, čo však nepovažujem za nič hrozné.

 

A moje testovanie je na konci. Verím, že som vám priblížila a možno vás aj inšpirovala ku kúpe limitovanej vianočnej edície 2017. Ak som čo i len jednej/jednému z vás uľahčila rozhodovanie a skrátila čas hľadania vhodného darčeka pod stromček, budem rada.


Krásne, rozprávkové a voňavé sviatky v spoločnosti tých, ktorí stoja za to!


#test_yvesrocher3

Prvý koment, predposledný result <3


                                          Áno, ach tá nefalšovaná čistá detská radosť.


Rolovala som na koníkovi, hore a dole, trošku z nudy ako inak na rodičovskej pracovnej dovolenke, že? A zrazu sa mi objavilo testovanie na YR, že... V jedinečných vôňach sladkej bielej vanilky a čarovných lesných plodov pre pocit dokonalej vianočnej pohody a radosti. Rastlinný svet vás opäť láka, aby ste pocítili jeho jemnú, ale účinnú starostlivosť o vašu pokožku. Toto som si prečítala a napísala do komentu prvotné pocity. Naozaj sa mi ešte nikdy nestalo, aby som stihla dať prvý komentár ja a čuduj sa svete stihla som to. Prekvapenie, keď som bola vybratá bolo o to krajšie. A áno, čestne hlásim, že mi za túto recenziu nikto nezaplatil a hodnotím podľa samej seba, nikto ma do ničoho nenútil, nenavádzal ani žiadnym iným spôsobom neovplyvňoval moju recenziu. Viva sloboda slova a písma, veď žijeme v roku 2017 ženy.



Matelkovi idú očné zuby, noci bývajú divoké, ráno vstávam rýchlo na budík, aby nezobudil malého a ja som mohla v kľude pracovať a vrátiť sa potom nerušene k nemu do postele-áno spíme v jednej a nevadí nám to. Aj vtedy, tak bolo. Sladko sme dospávali. Do chvíle krátko po 10h, keď sa rozozvučal bzučák nášho zvončeka. Vyletela som z postele, že asi horí, alebo čo. Omyl! To priniesol kuriér balíček na #test_yvesrocher3.  Moja zlosť s myšlienkou na žalobu pre toho, čo skonštruoval náš zvonček, zoznam nadávok na adresu kuriéra, ktoré sa mi prebleskli hlavou, vystriedala nefalšovaná radosť a následné poďakovanie za doručenie. Len teda neviem u koho z nás dvoch, bola prvotná radosť podľa foto hore bola väčšia. A tadaaa toto všetko bolo v krásnej vianočnej krabičke, ktorá sa šikne na vianočné pečivo. Doplnila som aj ceny, ktoré som našla na oficiálnej stránke Yves Rocher. Testovaniu zdar.


Testovací balíček limitovanej vianočnej edície 2017 obsahoval:


- Vonnú sviečku (Čarovné lesné plody 70g / 5,60€)
- Sprchovací gél (Čarovné lesné plody 200ml / 4,20€)
- Tekuté mydlo na ruky (Biela vanilka 190ml / 4,20€)
- Balzam na pery 2x (Čarovné lesné plody a Biela vanilka 2x 4,8g / 4,20€)
- Krém na ruky 2x (Čarovné lesné plody a Biela vanilka 2x 75ml / 4,20€)
- Telové mlieko (Biela vanilka 200ml / 5,20€)
- Toaletnú vodu (Biela vanilka 100ml 8,80€)


Alebo v mojej terminológii Červená sada & Biela sada.


Toaletná voda  (Biela vanilka 100ml 8,80€):


Priznávam sa, že odkedy sa mi narodil malý, nepoužívam parfém ani toaletnú vodu. Pred tehu som mala overenú klasiku CK Euphoria alebo Dior Addict, ale prišlo tehu a môjmu nosu všetko vadilo, a tým myslím úplne všetko. Po čase to prestalo, tak som si obľúbila jemnejšiu parfumovanú vodu od Naomi C. Keď sa mi narodil malý s voňavkami som sekla. Chcela som, aby som mu voňala ja ako ja. Proste žiadna chémia. V testovacom balíku som objavila túto toaletnú vodu , naozaj som sa do nej zamilovala a to teraz fakt nekecám. Je to taká vanilková láska. Voní, tak púdrovo, jemne. Snažila vygoogliť aký je rozdiel medzi bielou vanilkou a vanilkou, ale Mr.Google mi nič nenašiel a keďže ja nie som floristka, tak týmto vás neohúrim. Zistila som však, že Toaletná voda, alebo Eau de toilette (EDT), je 4 až 8% vonnej kompozície v koncentrovanom liehu. Toto označenie nám má naznačiť, ako dlho vôňa vydrží. Dĺžka účinku vône však nezávisí len od koncentrácie, ale i od konkrétneho zloženia daného parfumu, pretože zloženie parfumu veľmi výrazne ovplyvňuje aj jeho intenzitu. Jednoducho povedané toaletná voda je parfémová voda v slabšej koncentrácii. Táto mnou testovaná vydržala somnou po dvoch strekoch cca 5hodín, čo si myslím, že je slušné. Pokožka sa mi ponej nezčervenala, ani nesvrbela. Jediné, čo mi vadilo bol veľmi nepraktický uzáver. Nasilu som ho musela rvať, aby som ho otvorila/zavrela, ale zase aspoň mi ho malý neotvoril.



Telové mlieko(Biela vanilka 200ml / 5,20€):


Toto telové mlieko po prvej testovacej fáze ma sklamalo, ale teda dala som mu ešte šancu parkrát a len som sa utvrdila, že pre mňa rozhodne nie. Zima u mňa a myslím aj všeobecne, je pre ostatné ženy a ich pokožku katastrofa. Suchá, svrbí a šupinkuje sa. Preto očakávame od telového mlieka v zime hydratáciu a regeneráciu. Mlieko po nanesení na pokožku sa vsiaklo docela rýchlo, ale efekt bol ozaj minimálny. Pokožku síce hydratoval, ale až po duplicitnom nanesení. Dokonca som mala pocit mokrej pokožky. Vôňa krásna, ale to je asi tak všetko. Zamňa neodporúčam pre ženy so suchou pokožkou v zime.


Tekuté mydlo na ruky(Biela vanilka 190ml / 4,20€):



Tekuté mydlo som sa rozhodla testovať heslom Hlavne nenápadne. A tak som ho strčila do kúpeľne a čakala, kto sa prvý ozve. Sestra ako častý hosť u nás doma si hneď všimla novinku na umývadle a spokojne prehlásila, že krásne vonia. Ja chválim praktický obal. Priznávam, že ja som fanúšik penových broskyňových mydiel na ruky, ale toto vanilkové nebíčko, je nevtieravé a má sladkú jemnú voňu, ale nie dlhotrvajúcu, skôr krátkodobú v porovaní s inými tekutými mydlami. Konzistenica je redšia. Viacej sa ho minulo, pretože im rýchlo skĺzlo z rúk. Za mňa fajn, isto sa minie.



Krém na ruky 2x (Biela vanilka / Čarovné lesné plody 75ml / 4,20€):



Krém na ruky je môj zimný MUST HAVE v kabelke, aj s balzamom na pery. Rovnako som si hodila do kabelky tento krém, že vyskúšam. Sklamanie. Pre moju suchšiu pokožku, bolo hydratovanie fajn, žiadna hydratačná sprcha, ale mala som po nanesení, pocit akoby mám na rukách niečo mastné, ako keď sme si malý robievali glejové rukavice a zostávali nám ruky po nich mastné. Vôňa jemná, nič extra, taká slabulinko vanilková a lesné plody som necítila už po rozotretí. Tento krém pre toto zimné obdobie u mňa v kabelke nebude. Podarujem ďalej.



Balzam na pery 2x (Čarovné lesné plody a Biela vanilka 2x 4,8g / 4,20€):



Tieto chutné vianočno ilustrované balzamy na pery, sú pre mňa prekvapením- príjemným. Zima=popraskané pery, to pozná každá z nás. Skúsila som pred sánkovačkou a vrátila som sa domov s perami ako pred nanesením. Hydratované, nezafarbené a chutne voňali. Poviem Vám oni sú fakt mňam. A to myslím doslova. Môj malý ich vyskúšal zubami oba, prežili a aj on. Odporúčam.



Sprchovací gél(Čarovné lesné plody 200ml / 4,20€):



Sprcháč si väčšina z nás kupuje podľa vône, čo si budeme klamať. Aj tento voní a ako krásne po lesnom ovocí, až si ho má človek chuť zarobiť s vodou ako sirup. Pokožka po umytí sním zostáva voňavá, vláčna. Milujem ho a mám sa po ňom chuť zjesť. Odporúčam a môj malý tiež. Chcel, aby som mu sním oprala veci.




Vonná sviečka (Čarovné lesné plody 70g / 5,60€):



Táto sviečka, ktorá nieje spomenutá hore v obsahu testovacieho balíčka modrého koníka, bola premňa takou malou radosťou v tomto predvianočnom zhone, kedy sa každý len ponáhľa a ženie strmhlav životom. Pri jej prvom skúmaní ma zaujala vôňa, omamná, sladká, také ja mám rada. Večer, keď som ju zapálila, pomodlila som sa prinej za všetkých mojich blízkych tam hore a ona sa mi vôňou šírila izbou. A tak to má byť. Je dosť odolná, vydržala pád, aj zuby môjho 17.mesačného syna. Odporúčam vyskúšať.



Ďakujem teamu koník testuje, že som mala možnosť vyskúšať značku založenú v roku 1959 vo Francúzsku, ktorá nesie meno jej zakladateľa a hrdí sa jedinečným konceptom - je zároveň pestovateľom, výrobcom aj distribútorom. 55 hektárov polí v režime ekologického poľnohospodárstva spolu s botanickou záhradou s viac než 1000 druhmi rastlín, zaisťuje suroviny do kozmetických výrobkov. Tie sa ďalej spracúvajú vo výskumných laboratóriách Yves Rocher v Paríži, aby sa distribuovali do 90 krajín sveta.



Dúfam, že bude pre vás recenzia prínosom a prajem vám Šťastné a Veselé Vianoce.


#test_yvesrocher3

Vianočná nádielka kozmetiky od YVES ROCHER


Som veľmi vďačná, že patrím k jednej z tých 10tich žien/mamičiek, ktoré mohli vyskúšať a zároveň otestovať limitovanú vianočnú edíciu 2017 – VIANOCE OČARENÉ PRÍRODOU.


***

Ide o kozmetiku s vôňou bielej vanilky & čarovných lesných plodov. Celá škála kozmetiky YR je založená na rastlinnej výrobe a v súlade s prírodou. Obsahuje viac ako  250 aktívnych rastlinných zložiek.

***


Zvoní zvonček dolu pri vchodových dverách. Konečne prišiel očakávaný kuriér. Bežím dole schodmi, načo by som išla výťahom, otváram dvere a vítam ho s obrovským nedočkavým pohľadom a úsmevom od ucha k uchu. Odovzdáva mi obrovský balík. Podpisujem papiere a neviem sa dočkať, kedy ho otvorím. Načo by som išla výťahom však, samozrejme som utekala aj s obrovským balíkom po schodoch.


Zásielka od YVES ROCHER dorazila!!! Syn mal najväčšiu radosť z krabice, z ktorej si vyrobil bunker a maminka bola nadšená s produktov na testovanie. Balík produktov bol zabalený v papierovej taške a samotné produkty v nádhernej plechovej krabičke ktorú viete použiť opakovane na čokoľvek 🙂



Produkty som testovala každý deň. Niektoré môjmu telu vyhovovali viac, iné nie. Ale tak to býva. Každá sme iná, jedinečná. Každej z nás vyhovuje niečo iné. Veď ako hovorí Audrey Hepburn „Pravá krása ženy nie je v jej postave, v spôsobe oblečenia, v šatách, ktoré nosí alebo štýle jej účesu. Krásu ženy vidno v jej očiach, pretože sú oknom do jej duše, miestom, kde prebýva láska.“

***


Kozmetika je pre ženu niečo naviac, niečo čo jej telu dodá iný šmrnc, inú vôňu, jej sebavedomie trošku pozdvihne a cíti sa napriek všetkým svojím nedokonalostiam krásna 🙂 Tak ideme na to, kozmetika ktorú som testovala je :


 Sprchovací gél s vôňou čarovných lesných plodov = Tento sprchový gél by som zaradila k tým menej parfemovaným a ľahkým svojou konzistenciou. Keď som sa s ním osprchovala, po utretí dosucha, som na sebe žiadnu vôňu necítila, akoby som si ani sprchový gél nedala. O pár dní na to, som ho vyskúšala ako penu do kúpeľa a tam sa mi sprchový gél osvedčil. Mal veľmi dobrú penivosť a nádherne prevoňal kúpeľnu jemnunkou vôňou. Ja osobne preferujem krémové, hustejšie sprchové gély.



Tekuté mydlo na ruky s vôňou bielej vanilky = Keďže ja mám atopickú pokožku, ktorá je najsuchšia a najhoršia práve na rukách/prstoch, tak toto mydlo mi ju ešte viac vysúšalo. Vôňa je perfektná, sladká, vanilková, textúrou je mydlo krémové. Ihneď po umytí rúk si ich musím však natrieť krémom. Prišiel v správnom čase, doma sme akurát spotrebovali mydlo, tak sme smelo testovali. 🙂 



Balzam na pery = Ja som jednoducho „balzamomaniak“. Mám ich všade. V kabelke, vo vrecku kabáta, v taške, po poličkách v byte. Mám rada jemné, nie hutné balzamy, ktoré keď si nanesiem tak mi pery zhydratujú, nádherne prevoňajú a nemám pocit lepkavých úst. Tento balzam všetky moje kritériá spĺňa. Za mňa však odporúčam ten s vanilkovou vôňou, na zahodenie nie je samozrejme ani ten s vôňou lesných plodov. Vo vrecku kabáta nosím jeden a v taške druhý 🙂



Krém na ruky = Ako som už spomínala vyššie, moje ruky sú suché/atopické. Najviac trpia v tomto zimnom období. Potrebujem krém, ktorý moje ruky premastí bez toho, aby som sa po jeho nanesení obávala čohokoľvek chytiť. Rýchlo sa vstrebáva, vôňa vanilky je o niečo výrazná ale nič čo by mi prekážalo. Je skladný, viem si ho hodiť do tašky, či kabelky. Opäť skôr odporúčam vôňu vanilky. Tá môjmu nosu a rukám vonia viac ako lesné plody.



Telové mlieko = v zimnom období trpí naša pokožka chladom, vetrom, suchom, vlhkom, azda všetkým možným vplyvom počasia okrem veľkých teplôt. Moja atopická pokožka (suchá, podráždená) bola po nanesení tohto telového mlieka ako v bavlnke. Cítila som sa skvelo. Mliečko je konzistenciou redšie, rýchlo sa vstrebáva, nemusíte ho 10 minút masírovať aby sa vpilo do pokožky. Telové mlieko odporúčam ženám, ktoré nehľadajú nič veľmi krémové, husté, mastné. Tak smelo sa s ním možete natrieť a krásne, príjemne, vanilkovo voňať. 🙂



Toaletnú vodu = Vanilka nech je v akomkoľvek produkte, tak je svojou vôňou sladká. Ja ked som ju prvýkrát len tak strekla do priestoru, niečo mi veľmi svojou vôňou pripomínala. Dumala som 2 dni čo to môže byť. Ked som sa sprchovala prišla som na to, že mi pripomína vanilkovú vôňu, voňavého stromčeka v aute. Táto toaletná voda je pre ženy, ktoré majú radi prenikavé, sladké vôňe. Ja som skôr tip, ktorý preferuje svieže vôňe, ktoré človeka nakopnú a nie také, ktoré mi zvýšia apetít po koláčikoch a najradšej by ste sa potom zakuklili pod deku so šálkou kakaa, dívajúc sa na krb. 🙂 Aháááá... Veď   toto je predsa vianočná edícia 🙂 Toto všetko tým pádom voňavka a jej vôňa spĺňa.



Vianočná sviečka = Relax je pre mňa spiace, pokojné dieťa, zapálená sviečka a kniha v ruke. Sviečke nie je čo vytknúť. Je krásna dizajnom, môžem si ju položiť kdekoľvek, je malá a spratná. Vôňa je jemná, krásne rozvonia celú miestnosť čarovnými lesnými plodmi. Už len vyzdobiť stromček, napiecť koláče a Vianoce môžu prísť. 🙂 



Ďakujem za možnosť testovať kozmetiku YR. Táto kozmetika nie je pre mňa neznáma. Nejeden produkt som už pred testovaním doma vyskúšala. Kozmetiku budem odporúčať ďalej, či už ako darček pod vianočný stromček, alebo len tak pre radosť. Je jedinečná svojím zložením, balením, vôňou.


* Štastné a veselé Vianoce *

praje Zuzka  


#test_yvesrocher3

Čarovné Vianoce

Poslúchali ste tento rok? 🤔 Ja som bola asi veľmi dobrá, pretože mne Vianoce začali už 13. novembra, keď sa mi narodila dcérka, Mia, môj prvý darček 🎁👶😍.



Ach, tá jej jemnučká a krásne voňavá pokožka nenarušená okolitým prostredím. 😍

Pokožka jemná ako detská prdelka – to chce každá z nás. 🙋


Druhý darček 🎁 mi prišiel kuriérom a v ňom sa skrývali výrobky Yves Rocher. Krásne zabalená plechová krabička s vianočným motívom v trendy farbách, farbách týchto Vianoc, červenej a bielej.



Snehové vločky už poletujú vzduchom, pomaly začína v domovoch rozvoniavať vianočné pečivo, okná zdobia vianočné svetielka a ľudia hľadajú darčeky 🎁 pre svojich najbližších 👪. Každý chce pre toho druhého to najlepšie a hlavne nechceme ostať s „dierou" v peňaženke. 👛💸 Vianoce sú predsa hlavne o láske, pokoji, radosti a rodine ❤. Ide predsa o lásku ako takú, nie len medzi ľuďmi, ale aj človekom a prírodou 🌍. Spoločnosť Yves Rocher tieto hodnoty snúbi a to nielen počas sviatkov. Spája vysokú kvalitu prírodnej kozmetiky s prijateľnou cenou.


Pre vianočnú limitovanú edíciu zvolili príjemnú vôňu bielej vanilky a lesných plodov, ktoré opantajú vaše zmysly🤗. Ja osobne mám radšej citrusové svieže vône, ale intenzita vôní tejto kolekcie je veľmi príjemná a na toto obdobie pasuje ako „riťka na šerblík“ a hlavne nedráždi noštek bábätka, čo je pre mňa ako novopečenú maminu veľmi dôležité.


Sprchovací gél s vôňou lesného ovocia a tekuté mydlo s vôňou vanilky sa výborne rozpení a pokožka je po ňom jemná a vláčna. Moja suchá pokožka mu dáva 10 bodov z 10.


Krém na ruky a telové mlieko sa raz dva vpije do pokožky a preto po ňom nie je pokožka mastná. Teraz v zime, keď je pokožka vystavená mrazu a je náchylná k vysúšaniu a dokonca popraskaniu by si mal tento produkt nájsť miesto aj u vás doma. Krém na ruky, šup, do kabelky!



Balzam na pery 💄 bol pre mňa pokušením. Z jeho sladkej vône som bola hladná a mala som chuť si ho oblizovať z pier. No moje pery sú vďaka nemu hladké a pripravené na pusinkovanie mojej malej dcérky 💋👶. Ak chcete ale chudnúť, budete mať čo robiť, aby ste nevyhladli 😬😀.



Sviečka 🕯s jemnou vôňou lesného ovocia nabudí vianočnú atmosféru u vás doma, i keď dizajnovo sa mi veľmi nepáčila. Pripomínala mi náplň do kahancov.



Toaletná voda vôbec nedráždi citlivú pokožku, akou tá moja je. Vôňa bielej vanilky je priam návyková a rýchlo si na ňu zvyknete, preto neviem posúdiť ako dlho vôňa vydrží, ale dá sa perfektne použiť aj ako osviežovač vzduchu v byte 👍😳.



Tak šup šup, poponáhľajte sa a dovoľte svojej pokožke zahaliť sa do kvalitnej kozmetiky bez chémie s vôňou vanilky či lesného ovocia.


Šťastné a veselé vianočné sviatky! 🎄🎁❤


#test_yvesrocher3

♥ Čarovné Vianoce s Yves Rocher ♥

Nič ma nepotešilo v tomto období viac ako to, že som sa mohla stať jednou z 10 žien, ktoré otestovali túto krásnu vianočnú sadu ("Vianoce očarené prírodou") od Yves Rocher. Poviem vám veľmi sme si to s dcérkou užívali. ♥ Síce som väčšinu času strávila v nemocnici, ale snažila som sa všetko dobehnúť a testovať všetko na poriadok.


Tak a teraz vám z môjho pohľadu a otestovania predstavím zmiešanú sadu od YR.


Dosť som si prečítala odkiaľ vlastne čerpali inšpiráciu niečo takéto vyrobiť... Citujem: ,, Prinášame vám dve vône vianočnej limitovanej edície, ktoré sa nesú v znamení Vianoc francúzskeho vidieka. Inšpirované čarokrásnou atmosférou Bretónska, vám predstavujeme Čarovné lesné plody a Bielu vanilku.“  


Prišiel deň D, kedy mi kuriér doviezol balíček.Prekvapila ma veľkosť krabice. Bola fakt veľká.


Malá bola taká nadšená, že som nemala šancu dostať sa k balíčku.☻Všetko prekutrala, všetko ovoniavala. Takže moje testovanie začalo až na druhý deň. Krásne balenie previazané mašličkou, super skladná dóza na vianočné pečivo, takže za mňa hneď prvé +. A to krásne vianočné balenie každého jedného produktu to je ako vážne top ♥.



Testovanie sa mohlo začať.♥

Vianočná sada obsahovala: 


1. Krém na ruky s vôňou vanilky a krém na ruky s vôňou čarovného lesného ovocia.


Balenie sú tuby 75ml veľmi praktické akurát do ruky, krémik je jemnunký, žiadna mastná vazelína, čo znamená žiadne obtieranie o oblečenie, nijaké mastné fľaky. Krásna vôňa delikátnej vanilky a osviežujúceho lesného ovocia. Po nanesení sa hneď vstrebal, ruky ostali jemné a dokonalé hydratované. Stačí fakt malé množstvo. Pri väčšom sa mi javili ruky lepkavé.




2.Balzamy na pery s vôňou vanilky a čarovného lesného ovocia


Balenie sú tyčinky po 4,8g. Keďže som závislá na balzamoch tak to, že balenie obsahuje až 2 ma príjemne prekvapilo. Balzam s vôňou lesného ovocia je fakt nevtieravej vône, čo mne úplne vyhovuje, keďže voňajúce balzamy nemám rada, ale každý sme iný ☻ Pričom vanilku som cítila ešte aj keď som sa naobedovala... Nie sú mastné, pery hydratujú, stačí máličko. Toto obdobie som ich mala popraskané a môžem povedať, že balzam som aplikovala fakt veľmi často a pery sa mi pomaly regenerovali. Takže paráda. Ďalej by som chcela vyzdvihnúť to, že sú bezfarebné takže za mňa +. Tvar držia stále, žiadne lámanie ani tvrdnutie mrazom.


3. Sprchový gél s vôňou čarovného lesného ovocia


Balenie je flakón 200ml, 400ml. Toto musím povedať bol pre mňa najhorší produkt aký som mala. Po nanesení nepenil čo mne nevyhovuje, lebo ho tým pádom treba omnoho viac. Vôňa ? Nie... Do slova a do písmena mi smrdel. Konzistencia nie je hustá to je fajn, gél je slabunko červenej až ružovej farby. Minia sa fakt veľmi rýchlo, tak keď ako darček radšej väčšie balenie.


4.Telové mliečko s vôňou vanilky


Balenie je flakón 200ml. Telové mliečko je veľmi veľmi príjemné na pokožke. Nezanecháva mastný film ani lepivý pocit čo je super môžte sa hneď šatiť.☻ Tým pádom sa hneď vstrebáva a tá voňa je fakt úžasná. (Najradšej by som sa oblizovala) ☻ ☻ Pokožka je jemnunká, hydratovaná. Jedine čo by som chcela podotknúť je to, že by som ocenila väčšie balenie lebo keď ho používate denne ani sa nenazdáte a je po ňom.


5. Tekuté mydlo na ruky Biela Vanilka


Balenie je flakón s pumpičkou 190ml. Tekuté mydielko ma veľmi milo prekvapilo. Perleťová farba tak tá ma úplne dostala. Pôsobí to tým pádom veľmi luxusne. Konzistencia je super, žiadna gebuzina, hustá. Pumpička je veľkou výhodou pre malé detičky, ktoré aplikáciu zvládnu ľavou zadnou. Moja dcérka sa z toho veľmi tešila, že si ho môže sama dávkovať. Mydielko má vďaka tomu dlhšiu výdrž. Pekne pení, čistí dôkladne, vôňa je dokonalá ♥. Ruky sme mali jemné, žiadne vysúšanie nenastalo. Za mňa veľmi dobrý produkt ktorý ocení každá jedna domácnosť. Spokojnosť ☻


6. Toaletná voda s vôňou bielej vanilky


Balenie je flakón 100ml. Najskôr poviem pravdu som sa naľakala, že budem testovať aj toaletnú vodu s takou silnou arómou. Ale bola som prekapená. Áno cítiť vás všade ☻ , ale nebolí hlava z takej vône čo som si dovtedy myslela, že mňa vďaka tomu bude. Stačí fakt len jeden strek, ktorý je ako by som to napísala hmm no proste keď si ho strieknete budete mať najskôr mokrý dobreže nie celý krk pokým nevsiakne.☻Takže fakt stačí málinko a cítiť vás celý celučký deň. Odporúčam preto radšej aplikáciu na oblečenie. Okoliu sa veľmi páčila a pýtali sa odkiaľ je. Takže Yves ju bude musieť asi naskladniť vo väčších množstvách ☻ ☻ 


7. Vonná sviečka s vôňou čarovného lesného ovocia


Balenie 70g. Toto je to na čo som sa tešila najviac. Som totálny sviečkomaniak ☻ Pri zapálení jemnunká vôňa nič extra ostré. Mohla by voňať trošku viac. Krásne svieti keď je zapálená. Super čerešnička na torte z limitky od Yves.



Týmto moja recenzia na testovanie končí. Dúfam, že som spomenula a objasnila všetko. Testovanie som si veľmi užívala a rozmaznávala som sa plnými dúškami. Chcem týmto poďakovať tímu Modrého koníka za vybratie a tímu Yves Rocher že dali do testovania túto krásne voňajúcu limitku. Sama používam kozmetiku od YR a ich firmu môžem len a len odporúčať. Ich príjemné prírodné produkty potešia každého, ale aj príjemnosť personálu a ochotu poradiť vo všetkom a tak isto aj prijateľná cena ktorá si myslím že zohráva veľkú rolu pre veľké % ľudí.


Ak neviete čo dať na Vianoce tak skúste porozmýšľať nad touto sadou lebo je fakt luxusná ♥.


Ešte raz veľké ĎAKUJEM a krásne prežitie sviatkov vianočných ♥


#test_yvesrocher3

Domáci wellness s Yves Rocher


Do testovania vianočnej edície produktov Yves Rocher s vôňou vanilky a lesných plodov som sa zapojila s malou dušičkou - veď aká je už len pravdepodobnosť pri toľkých záujemcoch (viem, že malá, brat vyštudoval a pracuje v obore pravdepodobnosť a štatistika :D ). O to viac som bola prekvapená a potešená, keď mi prišla správa, že som (spolu s mojou rodinou) bola vybraná a produkty prídu práve k nám a byt nám rozvonia vanilka a lesné plody a navodia nám predvianočnú atmosféru.


Keď balíček dorazil, bolo to príjemným spestrením dňa – doma dve mrzuté choré deti, ja na pokraji síl s tehotenským bruchom a vyčerpané nápady na kreatívne trávenie času. Deti sa hneď pobrali rozbaľovať obrovský hrkotajúci balík  a o zábavu bolo postarané. Krabica prežila len do večera, najprv sa v nej vozili, potom sa im podarilo rozobrať ju a hrali sa, že je to ich pikniková podložka.  Polystyrénové „čudá“ ešte stále zbieram po byte, ale za posledné dva týždne asi najviac využívaná „hračka“ - v kuchynke s nimi varia, prenášajú v taškách a následne rozsypú v izbe...a potom im to nakážem zase zbierať do tašky J...snažili sa po nich chodiť a balansovať a ktovie čo ešte - detská fantázia nepozná hraníc...Takže v mene svojom aj zabavených detí ďakujem za výplň veľkej poštovej krabice.



S testovaním produktov z vianočnej edície som začala hneď a hlavnou testovačkou celé dva týždne som bola ja. Niektoré produkty – ako tekuté mydlo, sviečka, krém na ruky vyskúšali a testovali aj ostatný členovia domácnosti – manžel, 4r. dcéra, 2r. syn a dokonca i moja mama, ktorá bola u nás na pár dni vypomôcť, keď bol manžel služobne mimo SR. S balzamami na pery som sa egoisticky nedelila, aj keď dcéra veľmi chcela, no ten jej sopľavý nos ma odrádzal :D


Skúsenosti a postrehy všetkých používateľov dvojtýždňového používania výrobkov Yves Rocher zhrniem v nasledujúcom texte.



Tekuté mydlo Biela vanilka s objemom 190 ml


Mydlo je krásnej bielej perleťovej farby, hustejšej krémovej konzistencie (v porovnaní s inými tekutými mydlami). Na umytie rúk postačuje aj neúplné stlačenie dávkovača a teda ani nie plná jedná dávka mydla. Aj menšie množstvo bohato napení a dostatočne odstráni nečistoty. Vyskúšané to mám aj s rukami špinavými od BB krému, kde stačilo jedno umytie. Inokedy umývam ruky opakovane mydlom 2-3x aby mi na nich nezostali žiadne zvyšky krému a nezašpinila som uterák. Vôňa je jemná, nevtieravá ale zato podmanivá a naozaj evokuje Vianoce. Na rukách ostáva vláčny pocit, opäť v porovnaní s inými tekutými mydlami, nevysušuje ich tak, ako som bola zvyknutá. Ako som uviedla aj v krátkom príspevku počas testovania, odporúčam opakovane usmerňovať deti – u mňa 4r. dcéru, že stačí málo mydielka aby si ruky umyla, viackrát som ju totiž našla dávkovať mydlo opakovane do dlane, lebo sa jej páčil perleťový odraz a vôňa a ešte viac potom tá bohatá pena :D Jediné mínus pridal môj manžel, teda že plastový dávkovač sa mu zdá malý a mohol by byť aspoň o 0,5cm väčší aby sa to lepšie dávkovalo do dlane.



Telové mlieko Biela vanilka 200 ml


Telové mlieko som použila len raz. Ako správna testovačka, som sa ním natrela na prvý krát hneď celá a moja citlivá pokožka namáhaná momentálne aj tehotenstvom, aj chladom dala hneď najavo nesúhlas začervenaním a svrbením, tak som ho viackrát nepoužila. Mlieko má  jemné, krémové zloženie a  ľahko sa rozotiera, pokožka ostáva hydratovaná s jemným príjemným filmom, ale nie je lepivá. Mohla som sa hneď obliecť. Vôňa vanilky je jemná a nevtieravá. Inak práve vôňa bielej vanilky úplne podmanila moju mamu – hneď zacítila, že mám inú vôňu, tak už aspoň viem, koho krémik poteší a dokúpim jej k nemu aj toaletnú vodu.



Balzamy na pery Biela vanilka a Čarovné lesné plody  4,8g


Balzamov na pery mám doma pomaly na kilá. Najmä v chladnom, a zimnom období mám extrémne suché pery, ktoré mi praskajú a olupujú sa, takže pery si natieram často. V každej bunde, kabáte, taške, či kabele mám nejaký balzam. Takže dvojité potešenie v podobe dvoch rôznych balzamov – s vôňou vanilky a vôňou lesných plodov brnklo na správnu strunu. Balzamy mám položené v kuchyni a striedavo (podľa nálady, ktorú vôňu chcem cítiť) si ich aplikujem vždy, keď idem okolo, dokonca aj v noci, keď sa idem napiť, či urobiť deťom mlieko. Balzamy majú klasickú veľkosť, žiadne mini  balzamíky, dobre fungujú (niektoré sa po pár vysunutiach rozoberajú, či zasekávajú). Konzistencia je pevná, teda nedeformujú sa aplikovaním a pritom sú jemné a príjemne sa nanášajú. Opäť ak porovnám s inými balzamami či lojmi, ktoré sú veľmi tuhé a treba tlačiť a opakovane natierať a potom ostáva pocit hrubej vrstvy na perách. Alebo zase tekuté balzamy ktoré zase ja mám tendenciu rýchlo z pier zlízať. Vôňa je nevtieravá a veľmi príjemná, hoci výrobca píše „ delikátnu vôňu a sladkú chuť“ , tak som sa obávala prehnanej vône až pocitu sladkých zalepených pier. Sama uprednostňujem balzamy jemnejšie vône alebo bez vône, takže za mňa určite veľké plus. Na perách ostáva hebký pocit a aj na moje popraskané pery to malo účinok a zvláčnilo ich. Aplikovala som a aplikujem naďalej veľa krát do dňa, aby som pocit jemných a príjemných pier mala stále.


Krém na ruky Biela vanilka a Čarovné lesné plody 75ml

Podobne ako s balzamami na pery, aj krémy na ruky majú u mňa stále miesto a viacdenné využitie. Ako mamina dvoch detí ruky namáham častým umývaním, či namáčaním kvôli riadu, deťom, upratovaniu a podobne. Navyše v chladnom počasí trpím aj suchými a popraskanými končekmi prstov a kože na hánkach. Takže ruky viackrát denne hydratujem krémami určenými na suchú a namáhanú pokožku. Od krémov na ruky Yves Rocher som neočakávala zázraky, veď nie je uvedené, že sú určené práve na moje ťažkosti s rukami. Tešila som sa na príjemnú zmenu vo vôni –už dlhodobejšie používam iný krém bez vône, takže som bola rada, že priši hneď dva krémy s rôznymi vôňami. Konzistencia oboch kremíkov je jemná a krémová, stredne hustá. Krémy sa dobre nanášajú, rýchlo vstrebávajú a na rukách ostáva vláčny hydratovaný pocit, nie však mastný a lepivý. To oceňujem pri mojom častom krémovaní  rúk a starostlivosti o deti....nemám rada, ak po krémovaní zrazu čosi zamastím, či mam šmykľavý pocit v rukách, najmä ak krémujem tesne pred odchodom z bytu vonku, či hneď po krémovaní deti čosi potrebujú. Aj moje citlivé, popraskané prsty našli úľavu a bola som spokojná a ruky som rozmaznávala opakovane, na  striedačku vanilkou a lesnými plodmi. Ruky ostali hebké, hydratované a nevtieravá, no kúzelná vôňa dokonale navodzovala predvianočnú atmosféru. Krémy som núkala vyskúšať aj mojej mamine, no keď videla ich krásne balenie a cítila ich vôňu, len poznamenala, že na jej ruky by to bola škoda, že jej stačí obyčajný krém, nech mi to neminie. 🙂



Toaletná vôňa Biela vanilka 100ml


Nenápadné balenie toaletnej vody prekvapí prenikavou vôňou bielej vanilky. Rozprašovačom sa toaletka dobre nanáša, nezanecháva fľaky na oblečení, ani nedráždi pokožku. Osobne som fanúšikom a užívateľom skôr sviežich energetických vôni , takže nasladlá intenzívna vanilková vôňa nebola úplne podľa mojej chuti a na prvý pocit mi ani nesadla. Po pár dňoch som si však zvykla a ráno vždy naniesla a tak si navodzovala vianočnú atmosféru. Keďže ide o toaletnú vôňu, nemá výdrž celý deň, ale na oblečení ju jemne cítiť aj na druhý deň. Zvykla som si strieknuť si vôňu ráno a potom poobede po obednom spánku a tak som vôňu nosila celý deň.


Vôňa bielej vanilky však úplne podmanila moju mamu, ktorá hneď cítila, že voniam inak a vôňa sa jej veľmi páči. Tak mám aspoň tip na vianočný darček 🙂



Sprchovací gél Čarovné lesné plody 200ml


Sprchový gél úplne splnil moje očakávanie. Stredne hustá konzistencia gélu, ktorý dobre napení (na žinke) a malé množstvo postačí na celé telo. Intenzívna svieža vôňa lesných plodov je jemne sladká a evokuje tie spomínané lesné plody. Večerná sprcha po náročnom dni s dvoma chorými deťmi, jedným večne mrviacim sa v brušku bola nekonečná a užívala som si dokonalý wellness pre všetky zmysly. Pokožka nezostala podráždená, ani vysušená, no kvôli napätej tehotenskej pokožke som  sa vždy krémovala a tak prebila vôňu sprchového gélu. Jediný mínus že sa jmi balenie ťažšie otváralo, občas som si pomohla zubami hahaha.



Vonná sviečka Čarovné lesné plody 70g


Mála šikovná  sviečka v červenom skle na prvý pohľad evokuje náhrobný kahanček a tak som si ju dotvorila aby mi viac evokovala vianočnú atmosféru. Sviečka pekne zhára a oceňujem balenie v skle, ktoré je bezpečnejšie, najmä pri deťoch a nedávnej sviečkovej nehode, čo sme doma mali J Popis výrobcu, že  váš domov prevonia čarovnými lesnými plodmi mi príde prehnaný - nemám upchatý nos, no vôňu sviečky necítim.



Ďakujeme za možnosť testovať a naďalej využívať produkty z limitovanej vianočnej edície Yves Rocher a prajeme pokojný a voňavý advent všetkým.


#test_yvesrocher3

Domáci wellness s Yves Rocher


Do testovania vianočnej edície produktov Yves Rocher s vôňou vanilky a lesných plodov som sa zapojila s malou dušičkou - veď aká je už len pravdepodobnosť pri toľkých záujemcoch (viem, že malá, brat vyštudoval a pracuje v obore pravdepodobnosť a štatistika :D ). O to viac som bola prekvapená a potešená, keď mi prišla správa, že som (spolu s mojou rodinou) bola vybraná a produkty prídu práve k nám a byt nám rozvonia vanilka a lesné plody a navodia nám predvianočnú atmosféru.


Keď balíček dorazil, bolo to príjemným spestrením dňa – doma dve mrzuté choré deti, ja na pokraji síl s tehotenským bruchom a vyčerpané nápady na kreatívne trávenie času. Deti sa hneď pobrali rozbaľovať obrovský hrkotajúci balík  a o zábavu bolo postarané. Krabica prežila len do večera, najprv sa v nej vozili, potom sa im podarilo rozobrať ju a hrali sa, že je to ich pikniková podložka.  Polystyrénové „čudá“ ešte stále zbieram po byte, ale za posledné dva týždne asi najviac využívaná „hračka“ - v kuchynke s nimi varia, prenášajú v taškách a následne rozsypú v izbe...a potom im to nakážem zase zbierať do tašky J...snažili sa po nich chodiť a balansovať a ktovie čo ešte - detská fantázia nepozná hraníc...Takže v mene svojom aj zabavených detí ďakujem za výplň veľkej poštovej krabice.



S testovaním produktov z vianočnej edície som začala hneď a hlavnou testovačkou celé dva týždne som bola ja. Niektoré produkty – ako tekuté mydlo, sviečka, krém na ruky vyskúšali a testovali aj ostatný členovia domácnosti – manžel, 4r. dcéra, 2r. syn a dokonca i moja mama, ktorá bola u nás na pár dni vypomôcť, keď bol manžel služobne mimo SR. S balzamami na pery som sa egoisticky nedelila, aj keď dcéra veľmi chcela, no ten jej sopľavý nos ma odrádzal :D


Skúsenosti a postrehy všetkých používateľov dvojtýždňového používania výrobkov Yves Rocher zhrniem v nasledujúcom texte.



Tekuté mydlo Biela vanilka s objemom 190 ml


Mydlo je krásnej bielej perleťovej farby, hustejšej krémovej konzistencie (v porovnaní s inými tekutými mydlami). Na umytie rúk postačuje aj neúplné stlačenie dávkovača a teda ani nie plná jedná dávka mydla. Aj menšie množstvo bohato napení a dostatočne odstráni nečistoty. Vyskúšané to mám aj s rukami špinavými od BB krému, kde stačilo jedno umytie. Inokedy umývam ruky opakovane mydlom 2-3x aby mi na nich nezostali žiadne zvyšky krému a nezašpinila som uterák. Vôňa je jemná, nevtieravá ale zato podmanivá a naozaj evokuje Vianoce. Na rukách ostáva vláčny pocit, opäť v porovnaní s inými tekutými mydlami, nevysušuje ich tak, ako som bola zvyknutá. Ako som uviedla aj v krátkom príspevku počas testovania, odporúčam opakovane usmerňovať deti – u mňa 4r. dcéru, že stačí málo mydielka aby si ruky umyla, viackrát som ju totiž našla dávkovať mydlo opakovane do dlane, lebo sa jej páčil perleťový odraz a vôňa a ešte viac potom tá bohatá pena :D Jediné mínus pridal môj manžel, teda že plastový dávkovač sa mu zdá malý a mohol by byť aspoň o 0,5cm väčší aby sa to lepšie dávkovalo do dlane.



Telové mlieko Biela vanilka 200 ml


Telové mlieko som použila len raz. Ako správna testovačka, som sa ním natrela na prvý krát hneď celá a moja citlivá pokožka namáhaná momentálne aj tehotenstvom, aj chladom dala hneď najavo nesúhlas začervenaním a svrbením, tak som ho viackrát nepoužila. Mlieko má  jemné, krémové zloženie a  ľahko sa rozotiera, pokožka ostáva hydratovaná s jemným príjemným filmom, ale nie je lepivá. Mohla som sa hneď obliecť. Vôňa vanilky je jemná a nevtieravá. Inak práve vôňa bielej vanilky úplne podmanila moju mamu – hneď zacítila, že mám inú vôňu, tak už aspoň viem, koho krémik poteší a dokúpim jej k nemu aj toaletnú vodu.



Balzamy na pery Biela vanilka a Čarovné lesné plody  4,8g


Balzamov na pery mám doma pomaly na kilá. Najmä v chladnom, a zimnom období mám extrémne suché pery, ktoré mi praskajú a olupujú sa, takže pery si natieram často. V každej bunde, kabáte, taške, či kabele mám nejaký balzam. Takže dvojité potešenie v podobe dvoch rôznych balzamov – s vôňou vanilky a vôňou lesných plodov brnklo na správnu strunu. Balzamy mám položené v kuchyni a striedavo (podľa nálady, ktorú vôňu chcem cítiť) si ich aplikujem vždy, keď idem okolo, dokonca aj v noci, keď sa idem napiť, či urobiť deťom mlieko. Balzamy majú klasickú veľkosť, žiadne mini  balzamíky, dobre fungujú (niektoré sa po pár vysunutiach rozoberajú, či zasekávajú). Konzistencia je pevná, teda nedeformujú sa aplikovaním a pritom sú jemné a príjemne sa nanášajú. Opäť ak porovnám s inými balzamami či lojmi, ktoré sú veľmi tuhé a treba tlačiť a opakovane natierať a potom ostáva pocit hrubej vrstvy na perách. Alebo zase tekuté balzamy ktoré zase ja mám tendenciu rýchlo z pier zlízať. Vôňa je nevtieravá a veľmi príjemná, hoci výrobca píše „ delikátnu vôňu a sladkú chuť“ , tak som sa obávala prehnanej vône až pocitu sladkých zalepených pier. Sama uprednostňujem balzamy jemnejšie vône alebo bez vône, takže za mňa určite veľké plus. Na perách ostáva hebký pocit a aj na moje popraskané pery to malo účinok a zvláčnilo ich. Aplikovala som a aplikujem naďalej veľa krát do dňa, aby som pocit jemných a príjemných pier mala stále.


Krém na ruky Biela vanilka a Čarovné lesné plody 75ml

Podobne ako s balzamami na pery, aj krémy na ruky majú u mňa stále miesto a viacdenné využitie. Ako mamina dvoch detí ruky namáham častým umývaním, či namáčaním kvôli riadu, deťom, upratovaniu a podobne. Navyše v chladnom počasí trpím aj suchými a popraskanými končekmi prstov a kože na hánkach. Takže ruky viackrát denne hydratujem krémami určenými na suchú a namáhanú pokožku. Od krémov na ruky Yves Rocher som neočakávala zázraky, veď nie je uvedené, že sú určené práve na moje ťažkosti s rukami. Tešila som sa na príjemnú zmenu vo vôni –už dlhodobejšie používam iný krém bez vône, takže som bola rada, že priši hneď dva krémy s rôznymi vôňami. Konzistencia oboch kremíkov je jemná a krémová, stredne hustá. Krémy sa dobre nanášajú, rýchlo vstrebávajú a na rukách ostáva vláčny hydratovaný pocit, nie však mastný a lepivý. To oceňujem pri mojom častom krémovaní  rúk a starostlivosti o deti....nemám rada, ak po krémovaní zrazu čosi zamastím, či mam šmykľavý pocit v rukách, najmä ak krémujem tesne pred odchodom z bytu vonku, či hneď po krémovaní deti čosi potrebujú. Aj moje citlivé, popraskané prsty našli úľavu a bola som spokojná a ruky som rozmaznávala opakovane, na  striedačku vanilkou a lesnými plodmi. Ruky ostali hebké, hydratované a nevtieravá, no kúzelná vôňa dokonale navodzovala predvianočnú atmosféru. Krémy som núkala vyskúšať aj mojej mamine, no keď videla ich krásne balenie a cítila ich vôňu, len poznamenala, že na jej ruky by to bola škoda, že jej stačí obyčajný krém, nech mi to neminie. 🙂



Toaletná vôňa Biela vanilka 100ml


Nenápadné balenie toaletnej vody prekvapí prenikavou vôňou bielej vanilky. Rozprašovačom sa toaletka dobre nanáša, nezanecháva fľaky na oblečení, ani nedráždi pokožku. Osobne som fanúšikom a užívateľom skôr sviežich energetických vôni , takže nasladlá intenzívna vanilková vôňa nebola úplne podľa mojej chuti a na prvý pocit mi ani nesadla. Po pár dňoch som si však zvykla a ráno vždy naniesla a tak si navodzovala vianočnú atmosféru. Keďže ide o toaletnú vôňu, nemá výdrž celý deň, ale na oblečení ju jemne cítiť aj na druhý deň. Zvykla som si strieknuť si vôňu ráno a potom poobede po obednom spánku a tak som vôňu nosila celý deň.


Vôňa bielej vanilky však úplne podmanila moju mamu, ktorá hneď cítila, že voniam inak a vôňa sa jej veľmi páči. Tak mám aspoň tip na vianočný darček 🙂



Sprchovací gél Čarovné lesné plody 200ml


Sprchový gél úplne splnil moje očakávanie. Stredne hustá konzistencia gélu, ktorý dobre napení (na žinke) a malé množstvo postačí na celé telo. Intenzívna svieža vôňa lesných plodov je jemne sladká a evokuje tie spomínané lesné plody. Večerná sprcha po náročnom dni s dvoma chorými deťmi, jedným večne mrviacim sa v brušku bola nekonečná a užívala som si dokonalý wellness pre všetky zmysly. Pokožka nezostala podráždená, ani vysušená, no kvôli napätej tehotenskej pokožke som  sa vždy krémovala a tak prebila vôňu sprchového gélu. Jediný mínus že sa jmi balenie ťažšie otváralo, občas som si pomohla zubami hahaha.



Vonná sviečka Čarovné lesné plody 70g


Mála šikovná  sviečka v červenom skle na prvý pohľad evokuje náhrobný kahanček a tak som si ju dotvorila aby mi viac evokovala vianočnú atmosféru. Sviečka pekne zhára a oceňujem balenie v skle, ktoré je bezpečnejšie, najmä pri deťoch a nedávnej sviečkovej nehode, čo sme doma mali J Popis výrobcu, že  váš domov prevonia čarovnými lesnými plodmi mi príde prehnaný - nemám upchatý nos, no vôňu sviečky necítim.



Ďakujeme za možnosť testovať a naďalej využívať produkty z limitovanej vianočnej edície Yves Rocher a prajeme pokojný a voňavý advent všetkým.


#test_yvesrocher3

Testovanie Yves Rocher

Yves Rocher, kozmetika o ktorej som už čo to čítala v časopisoch, ale nemala som nikdy príležitosť ju vyskúšať. Je čisto prírodna, bez parabénov čo ma oslovilo...snažím sa našu matku Zem trošku šetriť. Táto značka má svoje polia a záhrady kde si pestujú to co na kozmetiku potrebujú. Aj obaly sú lahšie recyklovateľné, priznám sa ako som ten článok čítala čoraz viac som sa uisťovala o tom že sa mi táto kozmetika páči. Dokonca je z mojho milovaného Francúzska A potrebovala som pod stromček nejaký lepší krém na tvár a tak som si ho objednala práve z Yves rocher. Prišlo mi aj denné sérum ako darček čo ma neskutočne potešilo. Pridali aj šampón na suché vlasy a tak balíček na Vianoce už mám.


Keď som ale zahliadla testovanie tejto značky na Modrom Koníku okamžite som sa zapojila. Snažím sa zapájať do súťaží ale až teraz som dostala šancu. Prišla mi správa že som vybratá a ja som sa nevedela dočkať poštárky. Balík prišiel veľký ako svet, tak som neváhala a rozbaľovala. Vykukla na mňa krásna plechová škatuľka a bola plnučičká kásnych bielo-červeno-zlatých výrobkov. A tak som začala študovať obsah balíčka.

Testoval sa naozaj bohatý balík:

  • Tekuté mydlo biela vanilka
  • Krémy na ruky biela vanilka aj čarovne lesné plody
  • Balzamy na pery biela vanilka aj čarovné lesné plody
  • Toaletnú vodu
  • Sprchovací gél čarovné lesné plody
  • Telové mlieko Biela vanilka
  • Vonnú sviečku čarovné lesné plody



A tak poďme pekne postupne k jednotlivým produktom.


Tekuté mydlo s vôňou bielej vanilky


Mydlo je krásnej bielej perleťovej farby z čoho mali radosť najmä naše dcérky. Je tak akurát husté a na jedenkrát vám postačí len polovičná dávka, čiže ani nie plný vstrek na ruku, krásne pení, príjemne vonia a vôňa trvá. Po umytí som nemal pocit suchých rúk. Je u nás najčastejšie používaným výrobkom z tejto sady.




Krém na ruky s voňou bielej vanilky a čarovných lesných plodov


V tomto zimnom období mam neskutočne vysušené ruky, nehovoriac o tom ze človek, teda najmäa žena v domácnosti počas dna toľko krát namočí ruky a tak ich ešte viac vysúša. Raz umyť pohár, fľašku po mlieku, deckám ruky, ústočká, zmyť podlahy a mohla by som menovať pekne dlhý zoznam. Takže sa snažím aspoň trikrát denne ruky krémovať. Viac mi učarovala vôna čarovných lesných plodov a tak som si tento krém šupla do kabelky a tak si ho nosím stále so sebou. Ten vanilkový mam na poličke pri vchode a keď zatváram dvere ešte stíham nakrémovať ruky.


Krémy sú za mňa TOP. Konzistencia je taká akurát, ide z tuby lahučko von. Krémik nieje mastný, nezanecháva pocit mastných rúk takže nieje odo mňa všetko ocapkané. Okamžite sa vstrebáva a presne toto ja očakávam od krému na ruky. Po nanesení sú ruky krásne hydratované.



Balzamy na pery biela vanilka a čarovné lesné plody


Som milovníčkou balzamov a rúžov, preto ich mam v zbierke mnoho. Mávam problém s perami v takejto zime, dcéry to zdedili zrejme po mne. A keďže sú výrobky Yves rocher sú prírodne neobávam sa natrieť pery aj deťom. Oni si zamilovali vanilku a ja lesné plody. Tiež patria do výbavy mojej kabelky. Po nanesení neostáva na perách hustý mastný film ako po nejakom loji, balzamy sú jemnučké a ľahko roztierateľné. Vôňa a chuť príjemné.




Toaletná voda s vôňou bielej vanilky


Priznávam že táto vôňa mi moc nesadla. Je pre mna moc sladká, ak ste žena čo také vône obľubuje smelo do toho, ja som za svieže vône, aj ked priznávam k Vianociam sladkosť patrí a tak ju sem tam použijem. Aj dnes napríklad a vôbec mi nevadí. Môžem ale povedať že vôňa krásne dlho vydrží. Postačí jediný strek a vanilka je v celom byte. Ako po upečení vanilkových rožkov.



Sprchovací gél čarovné lesné plody


Toto bol produkt na ktorý som sa tešila najviac. Milujem sa rozmaznávať v sprche. Dosť ťažko sa otvára ale nič hrozné to zas nie je. Ide aj tažšie z fľaštičky von ale už keď je v dlani krásne pení, ľahko sa rozotiera a netreba ho nejak extra veľa. Vôňa nie je prenikavá ako u nejakých iných značiek že vám napáchne komplet posteľ po večernej sprche, to nemusím. Toto je pre mňa tak akurát. Nemala som pocit vysušenej pokožky po sprchovaní. Dovolila som ho aj dcérkam keďže je prírodný.



Telové mlieko biela vanilka


Po sprche sa človeku žiada trošku premastiť pokožku a tak som vyskúšala aj telové mliečko. Konzistencia je taká akurát, nie je ani riedke ani husté, tie vedia potrápiť keď sa nedajú rozotrieť, tu vám to ale nehrozí. Vôňa príjemne sladká, pekne vás uspí, rýchlo sa vsiakne a hneď sa človek môže obliecť.



Vonná sviečka s vôňa čarovných lesných plodov


Milujem sviečky, celoročne! A teda hlavne tie vonné. Táto vôňa je príjemná, nič vtieravé, pekne prevonia byt, určite odporúčam. Horí pomaly tak sa teším, dlhšie vydrží. A Vianoce budeme mať krásne voňavé.



Ešte raz chcem poďakovať za možnosť vyskúšať si výroby, urcite sa k nim rada budem vracať keď sa nám minú. Teším sa aj na tie ktoré ma čakajú pod vianočným stromčekom a všetky ostatné ktoré budem nutne potrebovať dokúpiť. 


Všetkým vám želám krásne prežitie Vianočných sviatkov, nech sú plné porozumenia, rodinnej pohody a lásky. A nech sú krásne voňavé ako tie naše s Yves Rocher. Ozaj a na záver, aj tá krásna Vianočná plechová dóza ma u nás využitie, mame v nej medovníčky.



#test_yvesrocher3

Ďakujem Yves Rocher

Ked mi na MK "vyskočila" IP  - Zapoj sa do testovania YVES ROCHER, tak mi to nedalo a kedže mám od YR špirálu, a nedám na ňu dopustiť, tak som sa nato vrhla a hneď ma zaujalo čo sa nachádza v tejto ponuke! Vianočná edícia ma chytila za srdce a začala som písmenkovať.


Len keď som videla koľko komentárov sa už pod príspevkom nachádza, tak som myslela, že šanca je pre mňa mizivá. Ale ako sa vraví NIKDY NEHOVOR NIKDY, tak sa veru stalo a na mňa sa štastie usmialo a tím Yves Rocher som zaujala práve ja a môj komentár.



Do pár dní balík skutočne dorazil. Len žial osud niekedy prinesie aj starosti a problémy a radosť s telefonátu od kuriéra, vystriedal strach s telefonát  dceérinej učitelky! Kedže mala dcéra školský úraz a zlomenú pravú ruku, neostávalo mi toľko času ako som plánovala pridávať dojmi s testovania na koníka ako mamičky, ktoré boli spolu so mnou vybraté. Ale testovala som napriek tomu denne. Veď, kto by odolal takému balíku.


Ako prvé som vytiahla sviečku, večer pri vínku a sálajucom teple z krbu v prítomnosti manžela. Ved po zlých správach treba trochu aj odľahčiť, a tak som sa mužovi pochválila, akú super ženu doma má, čo zaujala aj Y.R. 🙂 Muž síce najprv nechápal či mi ostal ešte kahanček "zo vše svätých" lebo dizajn je skutočne na prvý pohľad podobný. Po chvíli však aj sám pochopil, že zjavnie nie, lebo vôňa lesných plodov už prevoňala miestnosť a aj dizajn sviečky pri horení bol uplné iný ako od obyčajného kahanca! Takže si myslím že to bol aj zámer. Sviečka dizajnovo obyčajná a jednoduchá no pri zapálení vás pohltí vôňa raz-dva.



Na balík sa vrhla aj dcéra (však žena) :D Prvé čo ju zaujalo boli balzamy na pery. Tie si chodila "rúžovať" aj potajomky a iba striedala vône. Raz voňala vanilkou raz ako lesná bobuľa 🙂 Kedže balzam je dostatočne tuhý, neláme sa, netreba ho mazat každú chvíľu je zároveň jemný k perám a nezanecháva žiaden film, a tak je vhodný do terajšieho počasia, lebo si mýslím že pery by sme mali chrániť tiež a premastiť ich do zimy. Naše rána sa niesli zrazu s tým, že bez natretia pier sa s domu neodišlo: "Lebo vieš, mami, na sádru či ortézu som Miška nenalákala, tak na tento voňavý balzam sa mi to podarí určite . 🙂 " A veru áno, kto by odolal perám, ktoré voňajú ovocím či sladkou vanilkou?! 



Ďalej som rozmýšlala, ako zapojiť aj rodinu či priatelov, nech aj od nich padne dáka recenzia. A tak mi napadlo, muž má v nedeľu narodky a doma má oslavu, do kúpelne dám Y.R. tekuté mydlo s odkazom " skús a skomentuj" a recenzie sa budú len tak sypať!

A podarilo sa, už od dverí boli typy, kedže vôňa vanilky rozvoňala celú kúpeľňu, tak niektorí hádali, že ide o vanilkový stromček do auta, iní mysleli že vypekám vanilkové rožky už od začiatku decembra 🙂 Ale nie, bol to zázrak na umývanie rúk na umývadle.

Každého zaujala perleťová farba, hustota mydla, skutočne super pení a rozvonia každú pokožku, dokonca aj tu chlapskú po cigaretke :P  Takže mydlo u nás zožalo úspech a hovorilo sa o ňom viac ako o oslávencovi 🙂 


Ked už sme v tej kúpelni, testoval sa tu aj sprchový gél Yves Rocher, jemne dočervena sfarbený gél, ktorý nie je extra hustý, ale zato pení dostatočne (len treba väčšie množstvo naniesť), rýchlo sa rozotrie do pokožky. Sprchový gél je s vôňou lesných plodov. Jedinú nevýhodu pre mňa nesie to, že sa tažšie otvára. A popravde mám rada "sprcháče", po ktorých ešte voniam aj mimo vane a tento to žial nesplňa! 



Kedže sprchový gél ma neoslovil a k telovému mlieku, sa musím priznať, som nebola dáko intenzívne nikdy naklonená, tak to som mala takú malú výzvu sama pre seba!

Nikdy som nebola nato "namazať" sa po každom sprchovaní, ale toto telové mlieko ma lákalo a tak vždy čo som vyliezla s vane (a teda ja som v tomto kačka, sprchujem sa aj  2x do dňa, milujem teplú sprchu - hlavne v tomto období), tak som sa natierala zakaždým. Super konzistencia ma dostala a to že sa vstrebe do pokožky ihned po natretí ani nevravím! Pokožka neostane mastná ale práve naopak hebká, vláčna voňavá. Doslova som sa stala závislou.... Akurát na zahryznutie 🙂 -Veď sladká vanilka :P



V balíku ostali ešte krémy na ruky a toaletná voda. Ako som si zvykla na telové mlieko, tak ma dostal aj krém na ruky. V tomto období sa mi priam žiada premastiť ruky a krémy od Yves Rocher sú nato ako stvorené. Flakón je akurát do ruky, zmestí sa aj do menšej kabelky a nielenže spĺňa funkciu premastenia rúk, ale aj krásne vonia. Obe vôňe som si začlenila do každodenného kolebehu a vanilka putovala so mnou v kabelke, keď som šla von a lesné plody ma čakali v práci, keď bolo treba písať na počítači aby ruky neboli suché. A kedže Yves Rocher je prírodna kozmetika - vaša citlivá pokožka, či atopická sa vám určite poďakuje, keď jej doprajete takúto starostlivosť 🙂



No a na záver prišla na rad aj toaletná voda. Neviem či už pri toľkej vanilke a produktov s nej som sa jej nasýtila ale toaletná voda ma neoslovila vôbec! V tomto prípade mi príde, že je pre mňa príliš tažká a skôr by som ju doporučila starším dámam. Myslím, že mladšie ročníky privítaju skôr nejakú korenistú či sexi vôňu. ;) Ale musím uznať, že vôňa dlho drží na oblečení a cítiť ju fakt všade 🙂 


Tak a sme na konci, ja už ledva kukám, lebo tento článok nahadzujem už po 3x za každym mi to vymazalo :D Neskor som si všimla že text sa dá aj uložiť, nevadí, blondína 🙂)))


Chcem sa poďakovať tímu Modrého koníka aj Yves Rocheru, že mi dal možnosť stať sa vašou súčasťou a že aj list ježiškovi je o čosi bohatší o vaše produkty. Lebo skutočne je z čoho vyberať! 


Ps.1:Milé zvedavky, ak ste sa dočítali až sem, tak vám ďakujem a sebe gratulujem, že sa mi to predsa len podarilo nahrať :D Za chyby sa ospravedlňujem, v tomto fakt nie som perfektná a nevyhľadávam každú chybičku ;) Komu mega vadí, ešte raz prepáčte.!


Ps.2: Vianočná edícia Yves Rocher je dokonalá a hlavne obal potešil zrak detí, ale aj dospelích 🙂 Vydarená edícia 🙂 ! Ď-a-k-u-j-e-m.



 #test_yvesrocher3