Aký druhý (ľahký) kočík do max. 150 eur, priestranný a s jednoručným ovládaním/spojenou rúčkou? Kinderkraft Cruiser?

Zodpovedané
25. máj 2020

Ahoj,

pekne prosim o radu. Hladame lahky kocik, ktory bude sluzit ako golfky, ale aby mal spojenu rucku. Mal by byt priestranny, aby sa v nom prilezitostne odviezlo aj 2,5 - 3 rocne dietatko.

Kedze ide o druhy kocik, taky doplnkovy do auta, na cestovanie, ked ideme len na piesok, alebo daco vybavit, nemam na neho vysoke naroky. No velmi dolezita je cena. Uplny strop 150 eur, ale lacnejsi by bol fajn. Nechcem klasicke golfky, ktore sa nedaju ovladat 1 rukou, a tiez by mohol mat aspon minimalne odpruzenie, ale ozaj zasa take velke naroky nemam.

Ako sa Ti javi taky Kinderkraft Cruiser? Pripadne necham si poradit, co by si vybrala Ty.
Dakujem

Ahoj,

Kinderkraft Cruiser je podľa mňa v podstate ok. Priestorovo asi skôr priemer a cena/dizajn veľmi fajn. Vytkla by som, najmä vzhľadom na tvoje požiadavky, ten priestor v sedadle - je skôr kratšie, ale bude to celkovo ok, ale potom najmä skladnosť, ktorá mi nepríde tak úplne golfová.

Kinderkraft Cruiser

Ja osobne, ak by som vyberala podľa toho, čo uvádzaš by som vzhľadom na priestor a skladanie radšej vzala Kinderkraft Grande - príde mi ako praktickejší a celkovo šikovnejší športiak - a ešte aj s väčším priestorom. A celkovo je pomer cena-výkon super.

Kinderkraft Grande LX

A z takých ešte menších potom odporučím Gesslein S8 Buggy.

Gesslein S8 Buggy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli