Bebetto Nico Estilo (set) - názor na kombinovaný kočík, čo sa týka cestovania

Zodpovedané
15. okt 2020

Dobrý deň.

Chcela by som názor na tento kočík. Hlavne čo sa týka cestovania. Nasla som ho za cenu 410€ a je k nemu Cybex autosedačka akcia.

Ahoj,

Bebetto Nico Estilo má viacero výhod - robustnú, odolnejšiu konštrukciu s veľkými odpruženými kolesami vhodnú aj na horší terén, pomerne priestranné (na typ) sedadlo s XXL strieškou, vanička tiež veľkostne fajn. No a cena je super.

Bebetto Nico Estilo Pro

Tá tvoja cena, ak je aj so Cybex autosedačkou, je naozaj topka. Na druhú stranu, názor k cestovaniu - teda skladaniu a nakladaniu kočíka. Tam to je horšie. Je to kočík veľký, ťažký. Zaberie veľa miesta, skladať ho nie je najpohodlnejšie a už vôbec nie tú váhu nakladať. Za mňa to na cestovanie moc nie je. Ak tak, tak len veľmi príležitostné a ak to musí byť’, prípadne do velikánskeho kufra. Ak tak ušetrené peniažky investuj do neotočného športiačiku, čo využiješ aj neskôr a na ktorý sa dá napojiť autosedačka. Na cestovanie využívaj ten.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli