Bomini Bastien Air kocik a Recaro Privia vajíčko (autosedačka). Dokážem ju naň pripojiť?

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj,

vies mi prosim napisat ci bude teda sediet vajicko Recaro Privia na Bomini Bastien Air? Chcem kocik kupit - az neurobim chybu.

Dakujem

Ahoj,

na Bomimi Bastien Air ak si teda zaobstaráš adaptéry typu Maxi-Cosi (obrázok prikladám v odpovedi) DOKÁŽEŠ pripojiť autosedačku - vajíčko Recaro Privia. Má rovnaké koncovky, ako Maxi-Cosi, Cybex, Kiddy… a preto sadne na rovnaké adaptéry. 🙂

Smelo do toho!

Bomimi Bastien Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli