Cybex Priam - aký máš naň názor? Dá sa na nový podvozok nasadiť starší typ?

Zodpovedané
8. máj 2019

Ahoj Eli!

Paci sa mi kocik Cybex Priam. Zaujima ma tvoj nazor nan. Pokukavam aj po Bgb Fox, avsak Priam ma sportovu cast bez korytka, co ma viac ocarilo.

Zaujima ma este jedna vec. Myslis si, ze na najnovsi povozok dokazem nasadit starsi model vanicky a na sportovu cast navliect starsi model farby? Pretoze sa mi velmi paci farba Autumn Gold, ktora uz nie je v predaji, viem si ich vsak zohnat...

Ahoj,

Cybex Priam 3 je i napriek zmenám stále super kočík. Dobrý priestor pre dieťa, krásny dizajn, praktické funkcie.

Cybex Priam 3

Bugaboo Fox je podľa mňa tiež vynikajúci kočík, ale ak nie si naklonená ku korýtkovému sedeniu, tak ostaň kľudne pri Priam-e.

Bugaboo Fox

Čo sa týka starší verzus novší, naklikávanie je tam trochu inak riešené. Sama som to neskúšala, ale za mňa by som, ak sa jedná o nový podvozok, ostala pri nových nadstavbách. NIelen čo sa týka vaničky (ktorá je fakt prakticky vylepšená), ale aj športovej časti - pretože tým, že sa nová navlieka a v chrbtovej časti ani nie je rovnako vystužená, určite na skelet novej starú nenarveš, alebo budeš rvať nasilu.

Ak ti ale jednoducho podstatne viac vyhovujú farby a dizajn staršieho modelu, zadaj si vo vyhľadávači ročník 2018 (možno na niečo natrafíš), alebo sa obzri po bazárovej ponuke. K novému by som ja osobne iba nový.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli