Cybex Priam - dá sa niekde kúpiť korýtková (Light) športová nadstavba?

Zodpovedané
7. dec 2020

Dobrý deň,

prosím vás, je možné niekde kúpiť športovú časť - korýtko na Cybex Priam ? Videla som ho na foto ale neviem ho nikde nájsť.

Ďakujem

Ahoj,

samostatné 2v1 Cybex Priam Light - korýtkové - sedadlo takmer vôbec nebývalo k dispozícii/samostatne v predaji.

Čo ale mamičky robili bolo, že Light korýtko a Lux nekorýtko si niekedy medzi sebou menili. Resp. jedno mamička predala a na bazári dohľadala druhé od mamičky, ktorá zasa chcela ten druhý typ.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Takže ostáva ti iba prehľadať bazárovú ponuku, prípadne kočíkopredajné skupiny napr. na Facebook-u, kde si okrem hľadania môžeš pridať aj dopyt. A ani tam ti neviem zaručiť či ešte len tak bude. Predsa len, už je to niekoľkoročný model a možno ho mamičky už budú chcieť predať len celý, aj spolu s vaničkovými textíliami a konštrukciou. Ale kto nehľadá, nenájde.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli