Cybex Priam do mesta i na dedinu, a časté skladnie do auta... je vhodný?

Zodpovedané
22. okt 2019

Ahoj,

prosím, aký máš názor na Cybex Priam? Do mesta aj na dedinu, a často skladať do auta..?

Vďaka

Ahoj,

dosť záleží aj od dediny.

Cybex Priam je krásny, dostatočne odolný, kolesá dosť veľké. Super kočík. Odpruženie nie je vyslovene mäkkulinké, preto ak hovoríme aj o častej jazde po poli alebo úplne rozbitých povrchoch, možno by som volila mäkší kočík. Inak si ale myslím, že je vhodný. O meste sa netreba baviť - je to predsa skôr mestský kočík a tam určite bežné záležitosti zvládne. Jazdné vlastnosti sú veľmi fajn. A ku skladnosti do auta - na full-size kočík je relatívne skladný, aj keď nie je najmenší. Ak máte väčší kufor, prečo nie.

Cybex Priam 3

Ak by som, pravdupovediac, ja osobne veľmi často skladala do auta, pozrela by som asi na niečo ešte skladnejšie a ľahšie, lebo to život nesmierne uľahčuje.

Easywalker Harvey2 s all-terrain kolesami, Jané Kawai či Kendo, keď už hovoríme aj o nejakej tej dedine.

Easywalker Harvey2

Jané Kawai

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli