Držiak na nápoje na športový kočík Kinderkraft Grande - aký vybrať?

Zodpovedané
26. aug 2020

Ahoj.

Kúpila som si športový kočík Kinderkraft Grande. Rada by som si k nemu do kúpila aj držiak na pitie. Na internete som ich našla veľmi veľa, ale neviem, aký si vybrať, aby pasoval na kočík plus bol za prijateľnú cenu.

Ďakujem za radu.

Ahoj,

z univerzálnych držiakov na nápoje by som odporučila také kvalitnejšie Diono Cup Holder z tých lacnejších, Skip Hop je super, prípadne Bevi Buddy od Valco Baby nie je zlý.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli