Easywalker Rudey vs Harvey - porovnanie, a ktorý kombinovaný kočík je pre mňa lepší? Do 1000 eur (aj iná značka)

Zodpovedané
19. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som poradiť ohľadom týchto 2 kočíkov, aký je medzi nimi rozdiel a ktorý je lepší.

Od kočíka očakávam, aby bol ľahší, keďže som drobná a nechce sa mi naťahovať s ťažkým nespratným kočíkom. Tiež by som chcela, aby kočík prešiel aj ako taký terén - nič šialené, len dedinské poľné cesty 🙂 Fajn bude, ak sa bude dať aj nastaviť pre vyššieho muža, ale nie je podmienka.

Už som zúfalá obchody zatvorené a môj termín v marci. Asi mi ostáva jedine kočík naslepo objednať.

Ešte pozerám značky ako Moon alebo Mutsy - neviem či sú lepšia voľba ako Easywalker, či nie?

Prosím ak viete poradiť nejaký fakt dobrý kočík, (pevný, funkčný, otočný v oboch smeroch, ľahko ovládateľný) s ktorým budem spokojná budem moc vďačná. Cena do 1000e.

Ďakujem pekne.

Ahoj,

z toho, čo píšeš mi Easywalker Harvey2 príde ako podstatne lepšia voľba pre teba.

Easywalker Harvey2

Ak terén nebude nič extrémne, si nízka a muž vysoký - jeho nízka váha a nastaviteľná výška nadstávb pomocou adaptérov plus ľahké ovládanie jednou rukou. Odporučím aj možnosť All Terrain verzie s hrubšími kolesami.
Robia z kočíka naozaj kandidáta Easywalker Rudey s nižším ťažiskom, vyššou rukoväťou. A taký pevnejší stabilnejší no nie tak obratný model.

Easywalker Rudey

Ak mám odporučiť ešte niečo iné, jednoznačne by to bol Gesslein FX4 Life (korýtko).

Gesslein FX4 Life

Alebo Gesslein FX4 Classic (nekorýtko), čo tiež má možnosť nastavenia výšk nadstavby. A je ľahší a spratnejší vzhľadom na typ. Okolo 1000 eur stojí aj s autosedačkou a bázou na aladdin-e, teda komplet trojkombinácia za tú cenu ešte aj so základňou do auta mi príde veľmi pekná.

Gesslein FX4 Classic

Podľa popísaných vlastností sama uvidíš, ktorý ti je bližší pocitovo. Vždy vieš objednať a keď tak kočík do 14 dní vrátiť, ak nesadol doma vyskúšaný.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli