Euro-Cart Crox - je udávaná šírka sedadla skutočná? A čo v porovanní s Jané Kendo?

Zodpovedané
16. apr 2020

Ahoj,

uz som raz pisala za Euro-Cart Crox, to je naozaj taky siroky ako uvadzaju? 34 cm? Myslim teda sirka sedadla. A co hovoris na Jane Kendo? Je 2x taky drahsi ako ten Crox.

Dakujem

Ahoj,

keďže Euro-Cart Crox je nový model a so situáciou ako je, ťažko ti presne povedať, či udávané info sú na centimeter presne, ale zhruba by to sedieť malo. Na druhú stranu, nie je to jediný dôležitý údaj, čo sa priestrannosti týka. Kratšia opierka nôh a strieška priamo nad opierkou chrbta ho tak realisticky za mňa predurčujú tak maximálne do 2,5 roka, ale to platí (alebo je to horšie) aj u iných kombinovaných kočíkov resp. športiakov .

Euro-Cart Crox 2020

Čo sa týka Jané Kendo - ako vidíš aj na cene, kvalitatívne aj prepracovaním to je vyšší, lepší kočík. A overená značka. Jer to aj odpruženejší model, čo vydrží viac. Je to dosť o prioritách a rozpočte, ale keby cena nezavážila, pre mňa je Kendo lepší.

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli