Existuje aj športový kočík Kinderkraft s nafukovacími kolesami?

Zodpovedané
12. mar 2020

Nikde som totiz nenasla, ci je taky - nasla som len s gumovymi kolesami (a penovymi), co na nase chodniky nie je nic moc :/

Dakujem

Ahoj,

Kinderkraft žiaľ túto možnosť neponúka - u tejto značky nájdeš nafukovacie kolesá len u kombinovaných kočíkov.

Čo sa neotočných športiakov týka, na bežné mesto plus mínus postačia - záleží od tvojich očakávaní. Ja by som taký Grande 2020 bez problémov v meste vozila, príde mi to úplne ok.

Kinderkraft Grande LX

Ak ozaj vyžaduješ tie väčšie nafukovacie kolesá u podobného typu, pozri na niečo ako Lionelo Bell.

Lionelo Bell

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli