Golfový kočík otočný proti smeru, s kolmým sedom aj v protismere jazdy

Zodpovedané
4. jún 2020

Dobrý deň Eli,

potrebovala by som poradiť s výberom golfového kočíka - otočného, s úplným sedom v protismere jazdy. Uvažovala som o Quinny Zapp Xtra2, ale tam je v protismere iba ľah a polosed. Dcéra ma 18 mesiacov, ale nechce byť v športovom kočíku otočená v smere jazdy. Potrebujem ho iba na príležitostné využitie, nákup, cestovanie MHD a podobne.

Ďakujem za odpoveď, Silvia.

Ahoj,

golfáče s otočným sedením, to je kategória takmer s nijakými modelmi na výber. Otočných, hoc ľahších športiakov je dosť, ale v podstate golfky. No skúsim.

Z golfiek - golfiek navrhnem také, čo naozaj možno voziť aj v protismere, aj keď vyslovene otočné nie sú - špecifické Baby Jogger Vue/Vue Lite. Nie je to úplných 90st., ale je to sed.

Baby Jogger Vue

Baby Jogger Vue Lite

Drahší Cybex Mios/Cybex Melio (ešte len vychádza), bazárové Bugaboo Bee sú tiež možnosťami, ale úplne malé ako golfky nie sú.

Cybex Mios

Cybex Melio

Podobným typom je aj lacnejší Espiro Galaxy.

Espiro Galaxy

Ešte odporučím aj Cybex Eezy S-Twist+ 2 - je to ľahší, otočný športiak. Otáčaš ho točením a myslím, že vám vyhovie najviac.

Cybex Eezy S-Twist+²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli