Golfový kočík značky Hauck - áno/nie? Je Hauck kvalitná značka?

Zodpovedané
30. jan 2020

Dobrý deň,

nemáte prosím skúsenosti s kočíkmi Hauck? Rozmýšľam nad golfovým. Či je to kvalitná značka.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

nemecká značka Hauck je v prvom rade známa pre svoje nízke ceny a jednoduchšie dizajny, čo je úplne v poriadku.

Mínusom však je, že ceny sa všeobecne u tejto značky dosť premietajú na kvalite, resp. najmä spracovaní, a kočíky sú to aj jazdne dosť zminimalizované, nie veľmi komfortné, príliš zjednodušené (za mňa). Na horší terén moc nie sú - sú to skôr hrkálky, ktoré by som ja osobne určite neplánovala pre viacero detí. Jednoducho pocítiš, že sa šetrilo - najmú na golfkách a tých ľahších modeloch. Čím lacnejší kočík tejto značky bude, tým viac takýchto malých mínusov tam bude.

Celkovo - ak hľadáš niečo totálne jednoduché, len na vozenie v aute prípadne na občasné, príležitostné použitie - ok, zvládneš to s Hauck-om. A keď už, možno by som skôr pozrela na ich Fisher-Price edíciu - je tak trochu lepšie spravená. Ale čokoľvek viac náročné ako na rovný chodník a používanie z času na čas či do obchodu - ja by som sa asi skôr obzrela po inej, hoc lacnej značke.

Ak potrebuješ lacnejší golfáč, kuk napríklad na Koelstra Simba T4, jeden z tých najlepších v nižšej cenovej kategórii (aj keď z najlacnejších nie je).

Koelstra Simba T4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli