Hľadá sa menší kombinovaný kočík, ale aj na horší terén

Zodpovedané
14. máj 2020

Viete mi poradiť nejaký menší kombinovaný kočík? Páčil sa mi Bebetto Luca, ale keď som ho videla v obchode, tak mi pripadal hrozne veľký. Bol tam tiež Petite&Mars Grand 2 a ten bol veľkosťou taký akurát 🙂 Hľadám ešte také menšie alternatívy ku Grand 2. Čo sa týka terénu tak skôr horší.

Ďakujem

Ahoj,

z takých fakt skôr menších, ale aj na terén odporučím Espiro Only - taký menší, ale vhodný kočík.

Espiro Only 2020

Z kvalitnejších no i drahších zasa spomeniem Jané Kendo, fakt super pomer cena výkon.

Jané Kendo

Petite&Mars Grand II je za mňa, kvôli predným mini kolieskam, na terén úplne nevhodný a ja by som si taký na nerovnosti nekupovala.

Petite&Mars Grand II

Z takýchto 2v1 by to omnoho skôr bol kočík ako Diono Quantum - fakt super, ale je skôr ťažší.

Diono Quantum

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli