Jané Muum V1 a V2, Kendo. Ktorý je lepší? A pasuje strieška V1 na V2?

Zodpovedané
20. feb 2020

Ahoj.

Prosim Ta, aky je rozdiel medzi tymi Muum-mi? Iba strieskou? A pasuje strecha z muun V1 na V2? Viac sa mi paci na V2, a akurat je aj dobra cena 😊 A co Jane Kendo? Tiez sa mi pozdava, ale je drahsi. Poradis ktory je lepsi?

Dakujem

Ahoj,

hlavný rozdiel medzi Jané Muum V1 a Muum V2 je určite strieška. Vylepšená rukoväť i kolesá sú určite tiež benefitom, ktorý nájdeš len u dvojky - naopak zmizla centrálna brzda na rúčke a Muum V2 zabrzdíš klasickou brzdou. Celkovo mi príde, že dvojka sa pekne posunula vpred a keď už by som kupovala, tak určite V2. Čo sa kompatibility striešok týka, nie som si istá - je to riešené podobne, ale či sa to dá vymieňať. Nemyslím, že to už niekto skúšal 😉

Jané Muum V1

Jané Muum V2

Jané Kendo sa mne osobne pozdáva najviac - najmä preto, že ja som na malé, skladné kočíky, akým Kendo jednoznačne je. Plusom sú aj menšie, no dobre spravené kolesá, čo sú super do mesta i nerovnosti. Ak je mesto aj tvojím primárnym terénom, Kendo mi príde ako veľmi optimálna voľba. Drahší je preto, že je to novší model, inak (lepšie?) spravený.

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli