Kombinovaný kočík Royal Jewel 2019 - vajíčko

Zodpovedané
13. jún 2019

Ahoj,

rada by som sa spýtala, či máš nejakú info, či sa dá k tomuto kočíku kúpiť iné vajíčko - autosedačka tak, aby sa dalo nastoknúť na konštrukciu, resp. či sú na trhu adaptéry k tomu vhodné.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

dobrá správa - áno, pri kúpe kočíka máš nielen na výber kompletnú trojkombináciu s autosedačkou, ale aj možnosť dvojkombinácie plus dokúpenia adaptéru s koncovkou Maxi-Cosi. Na ten teda dokážeš pripojiť bezpečné autosedačky známych značiek - okrem Maxi-Cosi aj Cybex, Recaro, Kiddy, Joie a ďalšie.
Na adaptér sa jednoznačne vždy pri objednávaní (určite som túto možnosť registrovala v eshope Bambini).

Royal Jewel

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli