Kombinovaný kočík, štvorkolka, s autovaničkou, do prírody aj mesta, a so športovou časťou v oboch smeroch

Zodpovedané
16. okt 2020

Dobrý deň,

mohli by ste mi prosím poradiť kočíky, ktoré by spĺňali moje uvedené kritéria?

Bola by som rada, keby to bola dvoj- príp. trojkombinácia, mal by mať 4 kolesá, vaničku, ktorú možno pripevniť v aute, bol by vhodný na terén v meste aj trošku v prírode a športovú časť by bolo možné umiestniť aj v proti aj v smere jazdy.

Veľmi pekne ďakujem

Ahoj,

jedným z takých prvých, čo by som spomenula (najmä pre tú autovaničku) by bol Cam Dinamico Up. Jeho autovanička je jedna z tých najpriestrannejších, aj keď vyslovene tereňák to nie je.

Cam Dinamico Up

Ďalej spomeniem drahší, luxusnejší Inglesina Aptica XT s tiež ozaj priestrannou a pohodlnou autovaničkou. A tam by sme s tými priestrannými autovaničkami skončili.

Inglesina Aptica XT

Z tých menej priestranných by som odporučila Jané Muum alebo Kawai s autovaničkou Transporter.

Jané Muum V2

Jané Kawai

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli