Ľahký športový kočík s prehadzovacou rúčkou?

Zodpovedané
1. máj 2019

K predchadzajucej otazke... A co kociky Mee-go Feather a Joie Mirus? Su lahke a maju prehadzovaciu rucku.

Ahoj,

máš pravdu - Mee-go Feather a Joie Mirus sú ľahké kočíky s prehadzovacou rúčkou.

Čo k nim treba ešte povedať je - sedaca plocha je relatívne malá, ovládanie s prehodenou rúčkou nie je žiadna výhra a hlavne - sedák aj vo vzpriamenej polohe je pomerne naklonený (u Joie je to však lepšie). Na krátke presuny a naozaj príležitostné používanie je to určite možnosť, ale pred kúpou si radšej treba negatíva ujasniť a stotožniť sa s nimi. Za mňa to na každodenné používanie nie je.

Mee-go Feather

Joie Mirus

Kvalitnými v tejto kategórii sú japonské Aprica, ale negatíva majú plus mínus rovnaké, od kvality sa odvíja aj ich vyššia cena. A naviac - u nás ich skoro nedostať.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli