Názor na kočíky značky Peg-Pérego?

Zodpovedané
14. okt 2019

Aký máte názor na kočiare značky Peg-Pérego?

Ďakujem

Ahoj,

kočíky značky Peg-Pérego majú rôzne modely, preto je ťažko názor vtesnať úplne všeobecne. Skúsim to trošku rozdeliť.

Čo sa týka rady Book, tam nie som tak úplne spokojná. Je to veľmi podarený nápad - ako systém skladania, tak aj dizajn, ložiskové kolesá dobrej veľkosti. A ten košík, ktorým sú vybavené! Ale celkové prevedenie je také - no, kočíky sú to, napriek claimovanému odpruženiu, tvrdšie, vôbec nie do terénu. Mnoho mamičiek ich, najmä po čase - kedy sa konštrukcia uvoľní, v krajnejších prípadoch aj rozhegá - označuje ako hrkálky. Je pravda, že ak s nimi nenarábaš s citom, bude to na nich cítiť. Rovnako sedák nie je z najpriestrannejších, aj keď sa mi ako priestranný javí (javil). Za mňa - tie kočíky skôr nie ako áno - nie preto, že by boli zlé, ale že u iných značiek a typovo podobných modelov mi príde, že budú buď lepšie, alebo za lepšiu cenu (a teda Book-y sa mi preto zdajú prekonané).

Čo sa klasických, retro modelov na konštrukcii Classico - sú to veľmi obľúbené a pohodlné modely. Tu sa určite nepomýliš a kľudne túto značku zvoľ.

Peg-Pérego Classico

U ľahkých športiakov golfiek som na pomedzí - sú aj podarené, aj nie. Chybu isto neurobíš, ak potrebuješ maličký, kompaktný model a vyberieš Pliko mini. Tak mu celkom v šikovnosti sekunduje.

Peg-Pérego Pliko Mini

Peg-Pérego Tak

Inak sú to aj s inými golfkami porovnateľné modely, ktoré ponúkajú mimoriadne polstrovanie a pre dieťa sú pohodlné - ale inak už začínajú chýbať nejaké vynovenia. Preto často vyššia cena u PP golfiek pôsobí nadhodnotene. Ale ak nájdeš dobrú cenovú ponuku, prečo nie.

A nový Ypsi sa mi páči. Mohol by byť ešte menší po zložení, ale dizajnovo je podarený.

Peg-Pérego Ypsi

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli