Odpružený športový kočík s nafukovacími kolesami pre osemmesačného, ale aj staršie dieťa

Zodpovedané
14. apr 2020

Ahoj.

Zhanam sportovy kocik pre 8 mesacneho syna. Mam Baby Design Lupo, ale chudak uz dosluhuje, preto hladam iny. Bazaru sa nebranim. Velmi som s nim, hlavne co sa odpruzenia kolies tyka, spokojna. Vedela by si mi, prosim, poradit nejaku alternativu? Nieco lacnejsie, do čoho mi vlezie aj vacsie dieta. Napr. do tohto Lupa sa vojde aj moj 3 a pol rocny syn, ma ozaj vysoku striesku. Nebranim sa ani trojkolkam, aj ked teda na pohlad sa mi nepacia, tak poprosim aj vyzdvihnúť ich kvality 😄

Dakujem 🙂

Ahoj,

začnem asi rovno tými trojkolkami. Celkovo ich ja osobne veľmi môžem pre viac dôvodov: Sú ozaj brutál priestranné; aj keď väčšie, super ovládateľné - s jednoručnou manipuláciou. A hlavne ozaj prejdú väčšinu vecí - pre predné veľké koleso sa nezaseknú ako štvorkolky v každej jame, lebo dve kolesá vpredu by sa vzpriečili.

A preto odporučím Baby Jogger City Elite - vydrží vám, aj keby rovno krpatý extrémne narástol. Ale teda v nižšej cene jedine bazárový. A taký Britax B-Motion 3 Plus sa tiež môže pochváliť neskutočným priestorom v sedadle.

Baby Jogger City Elite

Britax B-Motion 4 Plus

Zo štvorkolesových modelov - najmä ak chceš aj odpružený - budeš asi pozerať po tých väčších, robustnejších, aby ti splnili to odpruženie.
Pozri napríklad na niečo ako Bebetto Rainbow, Bexa iX, Camarelo Elix. Alebo kuk aj na Espiro Sonic Air, aj keď tým pružením nebude až tam, kde tvoj súčasný kočík je.

Bebetto Rainbow 2015

Bexa iX

Camarelo Elix

Espiro Sonic Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli