Športový kočík Cybex Balios M - aký je rozdiel medzi ročníkmi (2017 a 2018)?

Zodpovedané
23. apr 2019

Dobry den,

rada by som vedela, teda, ak by ste mi nejako pomohli, lebo sa neviem dopatrat - aky je rozdiel medzi Balios M 2017 a Balios M 2018? 2017 som si vsimla je farba Stardust Black a 2018 Lavastone Black, ale inak popis vo vsetkom sedi.

Dakujem moc za skoru odpoved 😇

Ahoj,

Cybex Balios M sa v rámci týchto ročníkov líši prakticky len vo farebnom prevedení. Výrobca mierne zmení názov farby, prípadne ju trochu obmení (tmavšia/svetlejšia, s pásikom, viac plastu na okienku, menej), ale inak sa jedná o rovnaký kočík.

Dobrou správou u Cybex-u je, že rokmi sa snažia vylepšovať aj malé detaily, napríklad odpruženie kolies (aby bolo trochu mäkšie) - ale u Baliosu 2017 a 2018 nepocítiš zmenu.

Ak by si ročník 2017 vedela zohnať lacnejšie, určite do toho kľudne choď. Mimo toho ja osobne, ak sa cena nelíši, vždy pri kočíku preferujem novší ročník/model, lebo materiál predsa len je o málo percent lepší novší. Tu to ale veľmi nezaváži 😉

Cybex Balios M

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli