Športový kočík Kinderkraft Grande - názor. Kolieska, odpruženie, ovládateľnosť..?

Zodpovedané
21. okt 2019

Dobry vecer,

chcela by som sa spytat na kocik Kinderkraft Grande 2019. Cekom sa mi pozdava, aj ked sa celkom obavam koliecok a toho, ci je dostatocne odpruzeny, resp, ci je lahko ovladatelny.

Dakujem za nazor 🙂

Ahoj,

Kinderkraft Grande mne osobne príde za tú cenu, čo stojí, ako dobrý kočík. Priestranný, ľahký, rýchlo skladný, ovládanie fajn. Mínusom vyplývajúcom z ceny bude potom lacnejšie materiály, najmä menej polstrovania a kolesá - penové, nachytajú nejaké kamienky resp. trochu sa proste opotrebujú. To je celkom bežné a používaniu to nebráni. Odpruženie je tam nejaké, najmä však na tlmenie nárazov - hojdavé alebo veľmi jemné to nebude. Je to mestský kočík.

Zhrnula by som to - ak potrebuješ niečo jednoduché, pre staršie dieťa, na bežné pochôdzky, alebo výlety, či do auta - niečo nenáročné a dostupné, jednoznačne dobrá voľba. Skoro rovnakým, bratským modelom je aj G-Mini Move. Tak len kuk, kde nájdeš lepšiu cenu.

Kinderkraft Grande

G-Mini Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli