Športový kočík ku kolieskovým korčuliam - Jané Slalom, Peg-Pérego Book Cross..?

Zodpovedané
24. feb 2020

Dobrý deň,

pomohli by ste mi so správnou voľbou? Hľadám kočík ku kolieskovým korčuliam, ale aj na bežné užívanie, nie moc cenovo naročný. Rozhodujem sa medzi Jané Slalom a Peg-Pérego Book Cross. Aký je váš nazor na tieto trojkolky? Poprípade nejaká alternatíva?

Ďakujem

Ahoj,

medzi tými, čo spomínaš, by som ja osobne skôr šla do Jané Slalom.

Jané Slalom Pro

PP Book Cross považujem za fajn model, ale nie vyslovene dostatočne odolný aj na reálne korčuľovanie. Na bežné používanie je však určite dobrý a praktický.

Peg-Pérego Book Cross

Ja by som potom ešte obzrela Joie Crosster - nevýhodou je vyššia váha, ale mimo toho ponúka na svoju cenovú kategóriu veľmi veľa. Mimo toho, z lepších kočíkov (pozri aj bazár), Baby Jogger City Elite či Summit X3.

Joie Crosster

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger Summit X3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli