Športový kočík pre 14mes., kde je väčšia ložná plocha než na našom Bebetto Nico Estilo

Zodpovedané
10. nov 2020

Dobrý deň prajem.

Mohli by ste mi poradiť kočík s väčšou plochou na ležanie? Máme Bebetto Nico Estilo, synček má len 14 mesiacov a už mu je krátky aj celkom úzky, keďže už potrebujeme fusak.

Ďakujem Vám.

Ahoj,

pre 14 mesačného ti silno odporučím zvažovať už iba model neotočný. Taký ti vydrží ideálne aj do konca kočíkovania a určite bude omnoho širší aj dlhší v sedadle. Kočík s naozaj dlhou a širšou ložnou plochou by bol napr. Britax B-Motion 4 Plus.

Britax B-Motion 4 Plus

Ten dáva po tvojom Bebetto Nico zmysel aj čo sa týka väčších kolies. Má svoje muchy, ale ložná plocha akurát nie je jednou z nich.

Bebetto Nico

Ďalej odporučím trojkolky od značky Baby Jogger. Prípadne TFK Dot 2, ak si želáš niečo kvalitnejšie.

TFK Dot 2

A poslednou radou bude premyslieť si viac o rozpočte, skladnosti, terénnosti, iných vlastnostiach. Lebo okrem ložnej plochy si mi nedala veľa, od čoho sa odpichnúť. Rozpočet napr. veľmi zaváži, ale každopádne usudzujem z tvojho Bebetta, že asi nechceš nejaký veľmi drahý model.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli