Športový kočík pre staršie dieta, kratší (kvôli výťahu), úplný ľah, do 200 eur

Zodpovedané
18. sep 2020

Ahoj,

moc sa v kočíkoch nevyznám, som viac nosičová, ale mladšia dcérka nie. Momentálne máme trojkombi Colleto Florino, tento kočík je veľmi veľký a zbytočne robustný pre nás. Chcela by som športový kočík, radšej niečo kratšie, aby sa vošiel do výťahu, ideálne keby sa dal sklopiť do úplného ľahu. Cena do 200 eur.

Ďakujem za radu.

Ahoj,

nepíšeš terén, ani viac požiadaviek. Tak dám ti môj výber na neotočné športiaky do 200 eur (lebo tie budú vhodné pre staršie dieťa, aj skladnejšie a kratšie a hlavne menej robustné).

Ja by som v tejto cene pozerala najmä na Kinderkraft Grande LX, X-Lander X-Go a možno aj Lionelo Bell.

Kinderkraft Grande LX

X-Lander X-Go Buggy

Lionelo Bell

A pozri keď tak aj Joie, Gesslein Smiloo Happy či Petite&Mars Street.

Joie Versatrax

Gesslein Smiloo Happy

Petite&Mars Street

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli