Športový kočík s PU kolesami, otočný v oboch smeroch

Zodpovedané
9. dec 2020

Dobrý deň,

prosím Vás o pomoc pri vybere športového kočíka. Podmienkou sú polyuretánové kolesá, nie nafukovacie - a aby bol otočný v obidvoch smeroch.

Ďakujem 😉

Ahoj,

PU kolesá, teda prakticky gumové sú dobrou podmienkou, ktorej rozumiem. Otázka je možno rozpočet - neuvádzaš a prípadne aj terén, skladnosť, o ktorých tiež nič neviem.

Skúsim pár otočných športových kočíkov s gumovými kolesami vymenovať. Ak tak sa aspoň inšpiruješ a zistíš, čo možné je a čo nie.

Mojou prvou voľbou v tomto prípade by bolo niečo ako Baby Jogger City Premier. To je jeden z top kočíkov (aj priestrannostne) a má aj tie PU kolesá. A ten ti aj najviac odporučím.

Baby Jogger City Premier

Concord Wanderer/Camino je určite dobrou variantou tiež.

Concord Wanderer

Concord Camino

Ďalej spomeniem Emmaljunga kočíky s Competition kolesami, super kvalitná voľba aj z bazáru.

Novinka s nízkou cenou je Kinderkraft Evolution.

Kinderkraft Evolution

Odporúčam aj starší Cybex Balios M.

Cybex Balios M

Ďalej dizajnovo špecifický Easywalker Mosey+ .

Easywalker Mosey+

Rudey je tiež vyhovujúci, ale predáva sa aktuálne v dvojkombinácii minimálne.

Easywalker Rudey

Tak skús pozrieť, premyslieť…

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli