Sú golfové kočíky Peg-Pérego Pliko Mini a Elodie Details Stockholm Stroller porovnateľné?

Zodpovedané
28. mar 2019

Dobry den!

Rada vy som sa spytala, ci sa da - co sa tyka kvality - porovnat kocik Peg-Perego Pliko Mini Classico s kocikom Elodie Details Stockholm Stroller. Dakujem velmi pekne.

Ahoj,

podľa môjho názoru Peg-Pérego Pliko Mini a Elodie Details Stockholm Stroller nie sú veľmi porovnateľné kočíky. Spája ich typ - golfový kočík, ale inak si myslím, že sa dosť odlišujú.

Peg-Pérego Pliko Mini

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

ED je väčší, širší model vhodný prakticky na každodenné, aj keď mestské používanie. Je taký “plnohodnotnejší” a s väčšou strieškou, ale teda aj podstatne ťažší a väčší/dlhší po zložení. Zároveň je dizajnovo prepracovanejším kúskom, povedala by som “módnym doplnkom”. Výhodou sú isto aj vyššie rúčky a hlbší nákupný košík - aj keď, u oboch golfiek sú košíky horšie prístupné (žiaľ, nevýhoda tohto typu kočíka).

PP je jednoduchší model s menšou strieškou, menej polstrovaním, ale aj kompaktnejší a veľmi veľmi ľahký. Je super ako na cesty, tak aj do obchodu alebo ako záložný v aute. V tejto role mi príde praktickejší, ale teda treba rátať s jeho nevýhodami. Ak potrebuješ kočík každodenný, skôr bude tvojou voľbou ED. Kvalitné a obľúbené sú však oba kočíky.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli