Thule Urban Glide 2 - je možné na kočík/podvozok pripojiť s adaptérmi aj inú vaničku (Joie Ramble)? Ak áno, s akým adaptérom?

Zodpovedané
8. feb 2021

Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci je mozne na kocik Thule Urban Glide 2 pripojit za pomoci adaptera aj inu vanicku, konkretne Joie Ramble Carrycot. Ak ano, aky je to adapter.

Dakujem pekne za odpoved.

Ahoj,

na Thule Urban Glide teoreticky Joie Ramble vanička sedieť bude. Sedí totiž na rovnaké adaptéry, ako autosedačky Maxi-Cosi a Cybex.

Thule Urban Glide 2

Otázne je, že ako na tom dlhom podvozku bude vyzerať a či konštrukcia s vaničkou bude dostatočne dobre ovládateľná, keďže pre túto vaničku nebola vyrobená. A ani výrobca kompatibilitu s Ramble vaničkou od Joie nijako nepodporuje.

Za mňa, bude to myslím si ok. Adaptér potrebuješ, Každopádne nechci od toho viac a určite najprv vaničku vyskúšaj voziť nanečisto - naloženú napr. ťažkou taškou. Nech si zvykneš na ťažisko.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli