X-Lander X-Cite 2018, 2019, alebo Cybex Balios M ako mestský športiak pre ročnú?

Zodpovedané
16. jan 2020

Ahoj,

hľadala som veľa športových kočíkov no nakoniec som vybrala 2, ale neviem sa rozhodnúť. Malá bude mať teraz 1 rok, chcem ho na jazdu prevažne v meste a niekedy aj do menšieho terénu - prosím vieš mi poradiť, ktorý bude lepšia voľba?

Ďakujem 😊

Ahoj,

kvôli priestoru, veľkosti kolies, celkovo praktickosti a obľúbenosti by som v tomto prípade ja osobne šla do Cybex Balios M. Príde mi praktickejší, pohodlnejší a aj priestrannejší pre dieťa.

Cybex Balios M

X-Lander X-Cite nie je zlý ani náhodou a dokonca si myslím, že je to fajn voľba.

Len mi Balios príde jazdne a z dlhodobého hľadiska lepší. Je ale pravda, že kolesá sú u X-Cite tichšie - takže určite je vhodné si ujasniť priority 😉

X-Lander X-Cite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli