Ktorý športový kočík má predĺženú striešku?

Zodpovedané
14. apr 2021

Dobrý deň,

už dlho pozerám po športovom kočíku, ale neviem sa rozhodnúť. Podmienka je predĺžená strieška. Nechcem otočný kočík. Skladanie by malo byť jednou rukou a aby zvládol aj ľahší terén.

Ktorý kočík mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tejto kategórií by sme vedeli nájsť viacej modelov, ktoré by vyhovovali Vašim požiadavkám.

Rozdiel by mohol byť v ich celkovej veľkosti:

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Tento model má nafukovacie kolesá a dá sa poskladať jednou rukou, ale je napríklad trošku väčší v porovnaní s týmto modelom:

Cybex Eezy S+²

Tu sú kolieska gélové, kočík je mäkší a teda ľahký terén zvládne. Pre dieťatko je priestranný no je skladnejší a ľahší v porovnaní s Valcom.

Tieto dva modely sú také najvyhľadávanejšie a asi by som sa medzi nimi aj ja rozhodovala.

S pozdravom
Dominika