ABC Design vs. Moon - alebo aký kombinovaný kočík do 750 eur, jarné bábo, dedina, skladnosť až tak neriešim

Zodpovedané
26. okt 2020

Ahoj,

chcela by som sa informovať, čo skôr mi odporúčaš, kedže budeme mať prvé bábätko a vo svete kočíkov sa strácam. Bábätko bude jarné (marcové), rozpočet do nejakých 750e, skladnosť nejako výrazne neriešim - tipujem, že budeme minimálne cestovať a kočík prenášať len občas autom. Bývame na dedine, čiže prikláňam sa najviac občajným prechádzkam po chodníku/ceste, možno výnimočne horší terén. Výškovo som 170, manžel 180, čiže tiež nič výnimočné.

Čo najlepšie mi vies poradiť? Páčia sa mi veľmi modeli od značky Moon - či už Style, Resea S, Nuova - ale taktiež aj ABC Desing Salsa 4, Viper 4. Poprípade vkľude pozriem aj niečo iné možno lepšie s takouto cenovkou.

Ďakujem moc prajem krásny deň.

Ahoj,

ak je terén dedinský a rodičia nie najnižší - z toho, čo píšeš, mi najlepšie vychádza ABC Design Salsa 4. Je to dostatočne priestranný, relatívne ľahký kočík na to, čo je a aj pekne odpružený.

ABC Design Salsa 4

Viper je šialene ťažký a nie tak dobre manipulovateľný na akéto použitie.

ABC Design Viper 4 2017

Z Moon-ov by som obzerala jedine tak ReSea S.

Moon ReSea S

Nuova je trochu ťažkopádny a hlavne ozaj ťažký, zasa raz, na to, aké má odpruženie (slabšie).

Moon Nuova

No a Style za mňa ok na nenáročnejšie vychádzky a mesto, ale ak plánuješ aj terén typický pre dedinu, bude to trochu moc tvrdý kočík

Moon Style

Ja by som ešte odporučila Baby Jogger City Premier - za mňa kvalita aj priestor a aj dobrý výkon a jazda. A aj ho dobre predáte.

Baby Jogger City Premier

Jané Muum je tiež príjemný kočík na všestranné použitie.

Jané Muum V2

A pozrela by som kľudne aj outletový Concord Wanderer,

Concord Wanderer

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli